897 Shares 6270 views

Aktor Tommi Li Dzhons: biografia, filmografia, zdjęcia

Tommi Li Dzhons – amerykański aktor, który osiągnął niesamowity sukces. Być może nie ma takiej linii, w których jeszcze nie widziałem publiczność. Miał okazję spróbować na różnych zdjęć, a przy realizacji każdego z nich, Tommy obsługiwane bezbłędnie. Dowód talentach gwiazdką są liczne nominacje do prestiżowej nagrody „Oscar”, „Emmy” i innych. Kim jest, co jego film warto zobaczyć?


Tommi Li Dzhons: Biografia gwiazdek

Co ciekawe, aktor cierpi pamiętać jego dzieciństwo, niechętnie dzieli historie o nim z dziennikarzami. Tommi Li Dzhons urodził się w 1946 roku w małym miasteczku położonym w zachodniej części Teksasu. Matka z przyszłych gwiazd są stale zmieniane pracy, próbowałem się w różnych dziedzinach, począwszy od nauczania a kończąc na nakazie ochrony. Ojciec pracował w dziedzinie wydobycia nafty. W młodym wieku, Tommy obliczu takiego dramatu jak separacji rodziców.

Oczywiście, przyszłość dzieciństwo składało się sławna nie tylko przykrych chwil. Tommi Li Dzhons poczyniła wielkie postępy w piłce nożnej, którzy są uzależnieni od wielu mieszkańców Teksasu. Sportowe osiągnięcia pozwoliły mu łatwo być wśród studentów prestiżowego Uniwersytetu Harvarda. To było na University of aktor stwierdził, że umiejętności litsedeya. teatr studencki z jego udziałem zawsze wywołał aplauz publiczności.

Praca w teatrze

Po ukończeniu Tommi Li Dzhons przeniósł się do Nowego Jorku, chcąc stać się gwiazdą sceny teatralnej. Pierwszy jasny rola idzie do niego szybko, biorąc pod uwagę, że początkujący aktor najpierw nikt nigdy nie słyszał. Było to oświadczenie „żyć jedno życie”, która przyciągnęła uwagę młodzieży agentów teatralnych mody. W tym spektaklu, Tommy grał wraz z Maximilian Schell. Od tego momentu rola poobijany mu jeden po drugim, ale młody człowiek postanowił spróbować swoich sił w kinie.

Sukces w dziedzinie teatru w znacznym stopniu przyczyniła się do jasnej i niezwykły wygląd, który miał Tommi Li Dzhons w młodości. Ponadto, często otrzymał oferty spróbować swoich sił jako prezenter.

Pierwsze role filmowe

Oczywiście, świat filmowy nie mógł zaakceptować członkostwa takiego utalentowanego młodzieńca, Tommy Lee Jones. Aktor pojawił się na dużym ekranie w 1970 roku w filmie „Love Story”, nakręcony przez Arthura Hillera. Jednak, aby stać się gwiazdą filmową okazało się to trudniejsze niż by się grać w teatrze. Młodzieniec miał specyficzny wygląd, co zmusiło twórców zaoferować go głównie role postaci. Widzieli Lee Jones w postaci przestępców, służb bezpieczeństwa, a nawet maniaków.

Aby zmienić tę sytuację, aktor postanowił przenieść się do Los Angeles w poszukiwaniu pracy w Hollywood. Za pierwszym razem, Ufał komunikować tylko rolę, zachęcając głównie w serialach telewizyjnych. To nie zmienia sprawy i główną rolą Tommy'ego wystąpią w filmie „Jackson County Jail”, opublikowanej w 1976 roku.

Droga do sukcesu

Pomimo faktu, że publiczność przez kilka lat, nie chce pamiętać litsedeya początkujący, uparty człowiek nie poddaje się. Film „Pieśń kata” – pierwszy dostojnik praca, której przyznano nagrodę „Emmy” Tommi Li Dzhons. Aktor występuje w roli filmowej bezwzględnego zabójcy. Oni zaczynają być zainteresowani dziennikarze.

Sukces kontynuowane przez dramatu „George. FK „, gdzie gwiazda tworzy ciekawy obraz homoseksualnej gliny. Obraz jest poświęcony historii śmierci prezydenta Kennedy'ego, prawdy o morderstwie, które wciąż pokryte ciemności tajemnicy. Reżyser staje się Oliver Stone, z którymi Jones rozwija tandem produktywnego. Ponadto, taśma daje aktorowi pierwszą nominację do Oscara za „”.

Najpopularniejsze filmy

Tommy chwała szczyt w momencie ekranach obrazu „Ścigany”, nakręcony w 1993 roku. Pomimo faktu, że krytycy zwanego rustykalnym działki, widzowie byli zachwyceni filmem, który może utrzymać się na palcach przez cały czas pokazu. Aktor udał się do wizerunku szefa egzekutorów sądowych są zajęci szuka uciekiniera. Udział w filmie odwraca się do niego z dwóch prestiżowych nagród.

„Urodzeni mordercy” – kolejny obraz Kamień w strzelaninie, która opierała Tommi Li Dzhons. Ramka na zdjęcia z filmu można obejrzeć poniżej. Fabuła obraca się wokół dwóch zbiegłych przestępców, pozbawiając życia wszystkich, którzy przychodzi ich droga. Aktor gra naczelnika.

Nie możemy ignorować takich filmów jak „Batman Forever”, w strzelaniu z których Uczestniczył również. Była to trzecia część słynnego eposu dla jego ustanowienia pisał Dzhoel Shumaher. Tommy grał wroga, który próbuje rozliczyć się z superbohatera. Kolejny projekt science fiction kult z jego udziałem – „Faceci w czerni”. W to, że uosabia wizerunek superspy pracy z nowo przybyłych.

Warto spojrzeć i później obraz, który ukazał się w 2007 roku. Mówimy o filmie „To nie jest kraj dla starych ludzi”, w którym bohater naszej historii dostał rolę szeryfa Ed.

życie osobiste

Tommi Li Dzhons, którego zdjęcie w młodym i średnim wieku widać powyżej, nie lubi przebywać w jego życiu osobistym. Wiadomo, że był dwukrotnie rozwiedziony i obecnie mieszka z żoną, trzeci, który najwyraźniej znalazł szczęście. Ma dwoje dzieci z poprzednich małżeństw, aktywnie utrzymuje stosunki z nimi. Od najnowszych szał słynnego aktora można nazwać grę w polo. Ponadto, był szczęśliwy, że podane do ogrodnictwa, hodować konie.

Tommy Lee Jones jest obecnie 69 lat. Stara aktor własne siły jako reżyser, nadal aktywnie usunięte. W 2016 roku, oczekuje tylko trzy ekscytujący projekt z jego udziałem.