185 Shares 4296 views

Kiedy niebezpieczne kaszel klatki piersiowej u dzieci?

Wasze dziecko kaszle, zanim zaczniesz się martwić i próbuje różnego rodzaju leków stłumić przerażający objaw, pamiętaj: kaszel klatki piersiowej u dzieci występuje, gdy ciało nie jest czymś, co go wywołuje. Dlatego nie zawsze mają do czynienia z objawem, z jego chorobą prowokując.

Gdy kaszel jest niebezpieczny, nie tak dużo. Spójrzmy na nich, aby rozpocząć realizację tego rodzaju rzeczy.

Czym jest kaszel

Kaszel – gwałtowny wydech, przy czym organizm pozbywa się śluzu. Śluz z kolei stoi oczyścić oskrzela i neutralizują bakterie i wirusy, które powodują stan zapalny. Używane szlam zostaje wyeliminowany przez kaszel.

Ale coś się jej wyróżniać? Tu i istnieje potrzeba, aby włączyć się do pediatry. kaszel w klatce piersiowej u dzieci – nie jest zatrute cyjankiem potasu, do niego możliwe jest czekać na przybycie lekarza i jego diagnozy. Dlatego nie spiesz się leczyć kaszel, po zapoznaniu się z radą przyjaciela. Renderowania ciało dziecka „niedźwiedzią przysługę”.

Jak leczyć kaszel u dzieci

Dom medycyna gabinet powinien posiadać skuteczne i nieszkodliwe środki na kaszel dla dzieci „bromheksyna”, „Mukaltin”, „Lasolvan” amoniak-anyż spada „acetylocysteina”. Ale! Nie staraj się natychmiast nakarmić wszystkie bogactwa kaszel dziecka. Być może po prostu nawilżyć powietrze w pokoju do wynajęcia suchy kaszel zatrzymany. A może chcesz usunąć koc lub kwiaty, które wywołują alergie.

Gdy kaszel staje się niebezpieczna

Ze względu na charakter kaszlu można określić przyczyny, które ją spowodowały. Słuchaj, jeśli dziecko on szczeka, głośno i suche, to jest objawem zapalenia krtani lub tchawicy. Drgawkowe, osiągając wymiociny – znak koklusz. Astma kaszel towarzyszy na tle świszczący oddech. Jeśli flegma jest zakaszlał się, nie ma krwi, to niepokojący objaw sugeruje możliwość gruźlicy płucnej. Pamiętaj, kaszel klatki piersiowej u dzieci jest niebezpieczny, jeżeli:

  • pojawił się nagle i nie zatrzymał;
  • Występuje w nocy, ataki;
  • towarzyszy świszczący oddech, słyszalny bez stetoskop;
  • wydany przez kaszel krwią;
  • kaszel przeciągnięty na formularzu (trwającej dłużej niż 3 tygodnie).

Wszystko to jest przyczyną natychmiastowego leczenia u lekarza i wymaga dokładnego zbadania przez ekspertów dziecka.

Jak pomóc dziecku z silnym kaszlem

Jeśli twój maluch podczas posiłków lub gier nagle zakaszlał, większość naturalnych rodzice dokładają wszelkich starań w celu sprawdzenia, czy w porządku nie ma ciała obcego w drogach oddechowych pacjenta. Dotknij dziecko na plecach, dać się napić wody. Ale jeśli po tym incydencie dziecko częste przeziębienia, zapalenie płuc, a nawet tam, należy przeprowadzić badanie w celu uniknięcia ryzyka utknięcia coś w drogach oddechowych.

W innych przypadkach, w trakcie leczenia, należy pamiętać, że złagodzić bolesne kaszel w klatce piersiowej u dzieci nie może tylko leki przepisane przez lekarza, ale także regularne nawilżanie powietrza w pomieszczeniu, wentylację pomieszczenia, co zwiększa ilość płynu, że dziecko powinno pić. Wszystko to pomoże plwociny jest rozcieńczony, łatwiej jest się wycofać, a zatem kaszel staje się rzadsze, bardziej wydajne i całkowicie nieszkodliwe.

Bądź zdrowy!

Jak dmuchać uszami w domu
178 shares 1731 views
313 shares 2310 views