734 Shares 5527 views

Jak dać paznokcie błyszczeć i pozbyć kruchości?

Każda kobieta chce mieć silne i zdrowe paznokcie. Ale, niestety, nie wszystko się uda. Gwoździe cierpieć od codziennego stresu, niewłaściwej pielęgnacji, złego odżywiania. Czasami można zaobserwować dość częste występowanie – warstwę paznokcie, płytka paznokcia jest słaby, zwiększona łamliwość, suchość. Zjawisko to towarzyszy miłośnikom powiększać gwoździe i dziewczęta, często przy użyciu lakier do paznokci. Naturalnie, trzeba rehabilitacji i całkowite odrzucenie tych procedur i zdolności malowania. Jedyne, co możemy doradzić naszym pięknym połowę – spróbuj żelu polskiego szelak z firmy Blyuskay


Trochę odpoczynku dla nogotochkami iść na ich korzyść. Opracowano specjalne zabiegi zdrowotne przywracania:

Ocenić swoją dietę. Wskazane jest, aby spożywać więcej żywności w żywności bogatej w witaminy A, B, C, D, E. To tutaj jest rodzajem „witaminy”. Zapobiega i kruchość, a rozwarstwienie. Paznokcie są błyszczące i wkrótce się silniejszy.

Przejdź do masek. Na paznokciach również maskę. Szczególnie skuteczne są uważane za maską z wosku pszczelego. On będzie wzmacniać paznokcie, dać im niepowtarzalny połysk na żywo.
Kąpiele. można dodać sok z cytryny (nie tylko wzmacnia, ale także wybiela) w wannie dla palców i nogotochkami, jod (kilka kropli), soli morskiej. Warto odrobiną oliwy z oliwek. Najbardziej dotyczy składnik – sól morska. Można je kupić w aptece. Sól nie powinna zawierać dodatki, barwniki, substancje smakowe. Tylko wtedy będzie to miało swoje efekty lecznicze. W szklance ciepłej wody jest konieczne, aby rozpuścić łyżeczkę soli morskiej. Niższe gwoździe w tacce i pozostawić 20 minut. Jest jeszcze inny sprawdzone narzędzie – naturalne czerwone wino. Jest doskonale wzmacnia płytkę paznokcia. 1 łyżka czerwonego wina rozpuszczono w 1 filiżanki gorącej wody. Paznokcie powinny być zanurzone w wodzie na 15 minut.
Unikać kontaktu z agresywnych środków czyszczących. Są to wszystkie środki, od mycia naczyń i wykańczania proszki. Ponadto nadmierna obecność gwoździ w wodzie w sposób nieunikniony prowadzi do ich niestabilności. Aby zmniejszyć łamliwe paznokcie, zalecamy stosowanie szelaku blyuskay. Kupić, można przechowywać w Fancy Nielsen.
Często nie można użyć narzędzia do usuwania lakieru. Minimalna – 1 raz w tygodniu i nie więcej! Nie zapominaj, że środki do usuwania zawartości acetonu paznokci, bardzo destrukcyjne.
Tradycyjne metody są bardzo ważne. Ale bez profesjonalnych produktów do pielęgnacji widoczny efekt jest trudny do osiągnięcia. Gwóźdź musi być wzmocniona, a nie tylko zewnętrzną powierzchnię, ale również wewnątrz. Na wykorzystaniu profesjonalnych produktów do pielęgnacji należy skonsultować się ze specjalistą. Ale nie zbędne do użycia specjalnych lakierów odżywczych. Będą one chronić przed złamaniem paznokci, poprawić warstw powierzchniowych, wzmacniają ją.
Niezwykły sposób – masaż. Jak wiele zalet! Poprawia ukrwienie, paznokcie zaczynają aktywnie rozwijać. A jeśli podczas masażu i stosować specjalne kremy, można również wzmocnić swoje paznokcie. Masaż powinien być wykonywane regularnie.

To wszystko proste sekrety dla zdrowszych paznokci. Najważniejsze – aby spróbować, ale efekt nie jest długo czekać.