880 Shares 6138 views

"Boeing 737-400": wnętrze schemat

W „Boeing 737-400” był i pozostaje najbardziej popularny samolot samolotu pasażerskiego statku powietrznego świecie od wielu lat. Cała historia samolotu pasażerskiego nie jest świadomy innych modeli samolotów liczby samochodów wyprodukowanych. Rodzina „Boeing 737-400” już trzy generacje samolotów. W sprawie wniosków przewoźników czarterowych model został nieco zmodyfikowany.

„Boeing 737-400” jest średniej klasy statek pasażerski typu statku powietrznego, deweloper i producent, który jest w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy lot tego typu maszyny odbył się w 1988 roku. Firma „Boeing” rozwija nową generację samolotów.

„Boeing 737-400” z czasem zwolnienia jest wykorzystywana do celów komercyjnych. Jej długość została zwiększona o trzy metry, w tym względzie, a następnie przebudowy układu klimatyzacji. Tak więc, „Boeing 737-400” nabył charakterystyczne cechy: dwa brakujące okna z każdej strony, dwa dodatkowe wyjścia alarmowe na skrzydle po każdej stronie. Model różnica i ogon pięty stanie zapobiec zniszczeniu tylnego kadłuba przy dotknięciu pasa startowego. „Boeing 737-400” – wersja samolotu z dłuższym kadłubie, większej pojemności. Kiedy zmiany te były mało skrócić zasięg lotu. O tej wersji „Boeing 737-400” wymienionego w 1986. Rosnąca masa startowa pociągnęło za sobą konieczność projektowania amplifikacji zewnętrzne panele Skrzydełko konsole podwozia.

Samolot „Boeing 737-400” Obieg wewnętrzny , który również ewoluowała, posiada 170 miejsc (zgodnie z życzeniem firm czarterowych) w stosunku do przypadku bazowego 146 miejsc. Wewnątrz fotele klasy ekonomicznej znajdują się w następującej kolejności: w rzędzie po obu stronach płyty foteli 3-3. Najlepsze miejsca kabinowe gospodarki w tym układzie są w pierwszym rzędzie w środku statku. Ich różnica polega na nogi. Wewnątrz, tylko 6 takich miejsc.

Jako wskazówka dla wszystkich, którzy kupują bilety na „Boeing 737-400”: Miejsca schemat wnętrze różni się pewne niedogodności. W łazience, znajduje się na końcu, idąc do kolejki pasażerów. „Boeing 737-400” ma maksymalną prędkość podróżną do ośmiu kilometrów na godzinę, a stałą długość ścieżki maksymalnie jeden i pół kilometrów. Kokpit ma dwa zadania.

Dane techniczne samolot naprawdę imponujące. Masa własna samolotu jest równa prawie trzydziestu pięciu ton, a zdolność paliwa – prawie dwadzieścia cztery tony. Dopuszczalny załadunek samolotu komercyjna to około osiemnaście ton.

W czasie, gdy samolot „Boeing 737-400” zastępuje wcześniejsze przestarzałych krewnych. Jednocześnie została wyposażona w nowe awionikę, ulepszone wnętrze i silniki. Teraz nie jest czas, ten typ samolotu jest wykonana, masowa produkcja zakończyła się w 2000 roku, ale wiele linii lotniczych obsługiwać maszyn latających marki do tej pory. Zakres samoloty z maksymalnym obciążeniem lotu jest około pięciu tysięcy km. Całkowita produkcja 486 typ statku powietrznego „Boeing 737-400”, który przyszedł, aby zastąpić inny model – 737-800.