471 Shares 1688 views

Mięso w języku francuskim: przepis na gotowanie zależy od wyobraźni

Są pytania, których nie można odpowiedzieć dokładnie. Na przykład nie ma odpowiedzi na pytanie, jak właściwie przygotować mięso po francusku. Przepis na gotowanie tej delikatności to każda gospodyni domowa, a każdy z nich ma pewność, że należy do klasycznej wersji.

W rzeczywistości dziś mięso francuskie nazywa się naczyniem, gotowanym w piecu. To musi być serem. Wszystkie inne składniki zależą wyłącznie od smaku gotującego.

Uważa się, że klasyczne mięso francuskie, którego receptura pochodzi z tego kraju, jest dość proste.

Wytnij plastry wieprzowe lub plasterki cielęce, ułożone na smarowanej patelni, posypane najpierw cebulą, tartym serem, pieczone.

Dziś jednak przygotowywanie tego naczynia wymaga zupełnie różnych produktów. Może to być wieprzowina, wołowina, cielęcina, drób, nawet ryba. Wraz z cebulą i serem, do mięsa dodaje się warzywa, owoce, przyprawy, przyprawy.

Kiedy mięso jest przygotowywane w języku francuskim z wołowiny, aby zachować jego soczystość i czułość najczęściej przyjmują pomidory. Proporcje produktów zależą również od smaku kucharza. Mogą to być:

 • Wołowina – pół kilograma;
 • Pomidory – pół kilograma;
 • Cebula – 3 szt.
 • Majonez – 100 g;
 • Ser – 150 g;
 • Olej, pieprz, sól, przyprawy.

Wołowina i ziemniaki są pokroić w małe kawałki. Jeśli wołowina nie jest zbyt młoda, może być odpychana trochę. Mięso przetarte solą, pieprzem, przyprawami; Umieścić w głębokim naczyniu pieczenia. Na górnych warstwach: cebula, ziemniaki, cebula ponownie, pomidory, majonez, tarty ser. Naczynia jest pieczone w piecu. Ziemniaki nie mogą być umieszczane w osobnej warstwie, ale między kawałkami wołowiny.

Ostatnio popularne było mięso francuskie z ananasem.

Do jego przygotowania najlepiej podawać wieprzowinę. Plastry, dobrze pobity, posiekany pieprz i przyprawy kawałki wieprzowiny wyłożone na brazieru, smarowane majonezem, posypane cebulą. Na szczycie cebuli są ćwiartowane konserwowe ananas, połówki grzybów (jeśli jest pragnienie). Wszystko pokryte jest grubą warstwą tartego sera. Jeśli w trakcie smażenia mięsa daje niewystarczający tłuszcz, można napić się naczyniem sokiem z ananasa.

Niesamowicie smaczne mięso w języku francuskim, którego przepis został opublikowany w jednym z czasopism kulinarnych. Na arkuszu do pieczenia ułożone jest pieprzowe i solone mięso, na nim umieszcza się plasterki kiwi, a na górze są talerze banana, które jest posypane serem. Kiwi działa jak marynata, a banan i ser tworzą chrupiący grzbiet, delikatny skorup w środku.

Ptak może być gotowany jako "mięso francuskie". Przepis przygotowany jest dla następujących produktów:

 • Gęś – 1 kg;
 • Tangeriny wyczyszczone – 4 szt.
 • Świeże jabłka – 3 szt.
 • Miód – 2 lub 3 łyżki stołowe;
 • Ser śmietankowy – 200 g;
 • Olej do smażenia;
 • Sól, pieprz.

Gęś jest pokrojony w porcje, które są pocierane solą, pieprzem i … miód. Górną część plasterków to tangeriny, plasterki jabłek. Wszystko jest rozmazane pozostałym miodem, a następnie posypane serem. Ta recepta sugeruje, że gęś powinna być lekko lekko przypieczona. Juicy pachnące mięso o ostrym słodkim smaku będzie zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Jeśli dom nie ma wieprzowiny lub wołowiny, można użyć mięsa mielonego w języku francuskim. Przepis jest bardzo prosty. Nadzienie jest mieszane z wieloma przyprawami, przyprawami; Wyłożony na brazieru, posypany bułką tartą, w postaci płaskich ciast. Następnie na każdym ciastku umieścić cebulę, majonez, ser. Soczyste, smaczne klopsiki mielone przygotowywane są w języku francuskim przez 40 minut.

Mięso-w języku francuskim – uniwersalna recepta, która pozwala każdej gospodyni pokazać jej wyobraźnię i uczynić ją domem wyjątkowym daniem.