302 Shares 5537 views

Zaparkować 300-lecia Petersburga: fotografie, strona internetowa

Wspaniały park 300-lecia Petersburga znajduje się na północno-zachodniej części miasta, w pobliżu Neva Niziny. Od północy przylega do parku Seaside Seaside Avenue i autostrady, a na wschodzie graniczy z Yahtennaya. Jego powstania w 1995 roku planowane do dnia rocznicy (trzy wieki) Od powstania jednego z najpiękniejszych miast na świecie – Saint-Petersburg.


Drogi do ośrodka

Ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu i platformą dla różnych rozrywki dla wielu Petersburgers i odwiedzających miasto stało się 300. rocznicy parku.

Jak się tam dostać:

– od stacji metra „Stare Village” można dojechać autobusem № 232, autobus 93 i tramwajem № № 19;

– od „komendant prospekt” autobus № 134;

– od „Black River” autorstwa tramwajem numer 48 i numer taxi 132;

– od „Pionierzy” na autobusie №93.

W przykładzie wykonania konstrukcji architektonicznych

Kompozycyjny intencją, architekci projektu zainwestowanych w parku 300-lecia, jest alegorią trzech wiekach rozwoju Petersburga z „Trident” St. Petersburg. W swojej centralnej części montowane do basenu pióro i granit 22 metrów latarni morskiej, który prowadzi utwardzona centralnej alei. Granit nasyp parku jest kontynuacją innych obwałowań Neva, tętni kroki prowadzące w dół do amfiteatru i przeglądanie witryn. Łączna powierzchnia najmłodszego parku Petersburg wynosi około 91 hektarów.

Wcześniej stacjonował w tym miejscu nieużytków, z zastrzeżeniem regularnych powodzi, ucywilizować. Linia brzegowa była pokryta glebą i wzmocnione ogrodzenie zostało zainstalowane wzdłuż niego. W parku działa na organizację deszczowej i połamanych trawników i parterów.

„Zielony” biżuteria

Zaparkować 300. rocznicy wysoce symbolicznym Dekoracje 300 kopii:

– cenne gatunki drzew (przyznawana instytucje publiczne i edukacyjne);

– ozdobne jabłonie (zdobyłem Finlandia);

– różnorodność drzew i krzewów (The podając jako dar dla honorowych gości i budowniczych parku, przedstawicieli miast partnerskich i szefów Federacji Rosyjskiej).

Ponadto oszczędności Park niemiecki przedstawił 70 lipy. Zieleń dorasta, zbierając piękno i moc, przyczyni się do rozwoju dobrych stosunków sąsiedzkich oraz poprawa stanu środowiska naturalnego tego charyzmatycznego miasta. Ale co najważniejsze, coraz bardziej rośnie, młode rośliny tworzą kompletny postrzeganie tego wciąż młodego zespołu parku nadmorskim.

Dzień Rosji w Parku 300-lecia

Uroczystości na dużą skalę odbywają się podczas Dzień Rosji obchodzony corocznie w dniu 12 czerwca. Park 300-lecia oferuje szeroki wybór muzyki i specjalnego programu sportowego wojskowy, w którym udział może wziąć każdy, od dziecka do dorosłego. Działania te mają na celu promowanie ożywienie uczuć patriotycznych i dumy narodowej, przynosząc w świadomości młodych obywateli rosyjskich o sobie jako integralna część wielkiego państwa.

Dla rekreacji w parku w domenie publicznej, można znaleźć sprzęt sportowy, leżaki, a nawet ręczniki są przekazywane w czynszu wolnego. 12 czerwca Park 300-lecia jest okazją dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych i sportów wodnych, muzyki współczesnej i korzystających z zewnątrz, aby dostać wiele niezapomnianych wrażeń na BeeKiteCamp festiwalu. Różnorodny program festiwalu oferuje rozrywkę na każdy gust: od muzyki elektronicznej i ekscytujących pokazów na zajęcia szkoleniowe fanów kaytserfingistov latawiec trenerów i latawca latania. Dla wszystkich tych, którzy chcą odpocząć w spokojnej atmosferze i zgryzu otwartego „food court”, w którym wiele kawiarni i barów wita swoich gości.

beach fun

Dość dobrze utrzymane piaszczystej plaży z wyjątkowo drobnoziarnistą czystego piasku i malowniczej zatoce znajduje się w centralnej części parku 300-lecia (SPb). Park spełnia gościom mocny morskie powietrze i relaksujące otoczenie, dzięki czemu Petersburg został nazwany jego lokalny Miami. Solar Wiosna to doskonała okazja dla przyjazna firma opalać się na wybrzeżu Zatoki Fińskiej, do gry w siatkówkę plażową, a także jazdę na rowerze lub wynajętym segveyah.

Zabawa i pożytecznie ciało i umysł mogą być wykonane bezpłatnie na plaży, o długości około 1 km, a szerokość – 100 m.

„Wada” w wakacje na plaży

Kąpiel w wodach zimnych i mrocznych rzeki Newy, która wpada do Zatoki Fińskiej, oficjalnie zakazane. Często na powierzchni wody są wyraźnie widoczne czarny olej, plamy olejowe powstające, najprawdopodobniej ze względu na stosunkowo szybkiego przemieszczania wszystkich rodzajów statków i barek. Jednak w słoneczny i gorący pogody zakazujące wszelkie środki nie są skuteczne, ludzie, marnieje w ogniu, sportu i flądry temat, bez względu na ostrzeżenia i groźby.

Główną wadą lokalnej wakacje nad morzem jest brak toalety; dostać się do najbliższego portu, znajduje się w centrum handlowym, jest to możliwe tylko przez kwadrans szybki marsz.

Pielęgnacja szkice fotograficzne

Park 300-lecia stanowi doskonałą platformę dla historii fotografii i szkiców. Fascynować przepiękne widoki skali nowym portu morskiego dla statków pasażerskich, które często cumować małe jachty i luksusowe promy.

Dla nowożeńców stać tradycja trzymać ślubnej sesji zdjęciowej na tle niesamowite trawniki kwiatowe, alejki, lokalnych atrakcji i pejzażach morskich że ich przynęty Park 300-lecia. Zdjęcia mogą okazać się śmieszne i liryczna, pełna miłości, tajemnicza i trochę smutny, często będąc wyświetlacz nie tylko otaczającej atmosfery, ale także niektórych „otoczenie krajowych.”

Uwierz szczęście może być tak łatwe

W marcu 2012 roku, w parku nie było posąg trzymetrowej Francisco da Miranda, przedstawionego przez Ugo Chavesom „s urodziny wenezuelskiego bohatera narodowego, który walczył o wyzwolenie kolonii hiszpańskich. Nowożeńcy na koniec ceremonii ślubnej, odbyć pielgrzymkę do tego pomnika, który znajduje się niedaleko od urzędu stanu cywilnego (str. Staroderevenskaya). Nie tylko młodzi, ale także ich liczni goście ze szczególnym entuzjazm i zapał próbując przetrzeć buty lewo podnóża słynnego Hiszpana, że w przyszłości obiecuje spokojny życia rodzinnego.

Atrakcyjna siła rzeźbiarskiej Francisco – w swoim świeżym oryginalności, która odróżnia go od zestawu swoich maskotek jak w Petersburgu. Reszta miejsc już stracił część swojej magii, podając szczęście wielu marzycieli, namiętny wierzących w cuda.

Mnóstwo możliwości rekreacji w parku wodnym

Kolejne rozrywek wodnych i inspirujące miejsce do odpoczynku jest park wodny „Piterlend” niewątpliwie zdobią parku 300-lecia, a rosyjskie metropolię. Hotel ten utrzymany jest koronowany największą kopułą na świecie, nieporównywalne z takimi nim, których wysokość wynosi około 45 metrów. Fakt ten jest zgodny z ambitnymi planami jej założycieli, którzy chcą uchwycić park wodny w Księdze Rekordów Guinnessa. Ze względu na folii pokrywającej kopułę UV, opalanie kochankowie mogą opalać się przez cały rok. A w zimie można zrealizować najbardziej nieodpartą fantazję słonecznej plaży, wykonalnego w miejscowym parku wodnego.

Obszar „Piterlend” powyżej 25 000 m 2, pozwala na swobodne miejsce na ich terytorium i zjeżdżalniami (o różnej złożoności i elementów konfiguracji), a także ogromny basen ze sztuczną falą i szkół nurkowania i surfingu (dla początkujących), i wiele innych atrakcji.

Do najbardziej komfortowych odwiedzających rozrywką wszystkich grup wiekowych Centrum handlowe oferuje kawiarnie, bary i restauracje, saunę i gabinet masażu, klub tenisowy i mini-park dla dzieci.

rzeźbiarskie arcydzieła

Jednym z najbardziej interesujących i doniosłych wydarzeń odbywających się w parku, jest to festiwal rzeźb piaskowych.

Wielu turystów i osób skłonnościach artystycznych przyciąga bardzo znaczące wydarzenie – festiwal rzeźby piasku, który jest 300-lecia parku. rzeźby z piasku są fascynujące z jego niesamowite poczucie nietykalności, odtwarza rzeczywistość marzeń dziecięcych magicznych zamków starożytnego Egiptu, zwierząt i dziwnych, bajecznych epickich i filmowych bohaterów, jak i wizualnej reprezentacji innych ciekawych opowieści. Specjalny tajny zachowanie wspaniałych dziełach takiego kruchego materiału – użyć specjalnego piasku, pokrytych białym klejem. Mieszkańcy i goście miasta z euforii patrząc na entuzjazm i omawiając wspaniały zamek Disneya. Jego wysokość siedmiu metrów, a ściany dwóch metrów z wieżowców na powierzchni 2000 m 2, mogą zaimponować nawet doświadczonego widza.

walka na poduszki

Pod koniec sierpnia (30) w tym roku planowane jest bardzo zabawne lato … poduszki walk. Każdy będzie mógł poshvyryat siebie te pościel, podzielony na dwa przeciwstawne zespoły. Jedynym kryterium dostania się do tej czy innej firmie będzie data urodzenia: nawet (dla Białej zespołu) i nieparzyste (dla Czarnej zespołu). Zdarzenie grozi przekształcić puszystych piór zawieja śnieżna, która zostanie ukryty pod niemal całą flotą 300-lecia (St. Petersburg). Park na ogół stara się spełnić marzenie z dzieciństwa. Na przykład w czerwcu młodzi entuzjaści budowniczowie wznieśli kartonowe miasto, budując swoje domy z nietypowej konstrukcji i pomysłów w swoich ulubionych kolorach.

Zaparkować 300-lecia zimie

W zimie, wielkie wydarzenia są utrzymywane regularnie w stanie dokonać musujące mroźne powietrze z ciepłym szczerym uśmiechem i bardzo rozbrykany rozrywki. Na tradycyjny festiwal na Ostatki, można jeździć na drewnianych saniach, aby osobiście uczestniczyć w dość ciężkich walk na pięści i innych działań, że park oferuje gościom 300-lecie. site Www.vashdosug.ru zapewnia bogactwo informacji, oświetlając zdarzeń przeszłych i rozmawiać o najciekawszych planów w strefie rekreacyjnej parku.

W parku jest 300-lecia Petersburga wszyscy obozowicze znaleźć rozrywkę dla duszy, pozostawiając najbardziej przyjemne doświadczenie. Niesamowita różnorodność działań, które przynoszą wiele pozytywnych emocji, są przyciągane do parku więcej nowych użytkowników. A patronami strefie rekreacyjnej Petersburgu zawsze znajdzie tu coś nowego.