175 Shares 2177 views

Jaskrawoczerwone włosy: kto jedzie i jak malować? Krótkie rude włosy

Rudowłosa dziewczyna zawsze przyciąga uwagę i wyjątkowy. Wcześniej były one nazywane czarownicami, a w tej chwili – tylko jasne i osób zdrowych. Ogień ma ogromną paletę tonem dość wszechstronny i skutecznie podkreśla kobiecą urodę.


kto jest

Ci, którzy mają wyraziste oczy i jasną skórę, można bezpiecznie korzystać z jasnoczerwony włosy. W większym stopniu dotyczy to kobiet w typie jesieni, idą czystej miedzi, bursztynowy i wszystkie odcienie marchew-czerwone i złota. Dziewczyny z oliwek i żółtej cerze mogą również korzystać z pełnej palety, zwłaszcza gdy charakter ich brązowy, zielony, ciemnoszarych lub niebieskimi oczami. Ale beauties Nordic wygląd z bardzo lekkich elementów zewnątrz lepiej nie używać takich prowokacyjnych odcieniach.

Jak uzyskać jaskrawoczerwone włosy

loki w miedzi farb dzisiaj nie jest problemem. W sklepie można znaleźć ogromną ilość różnych palety. Przez długotrwałe zabarwienie i sprzedawane barwników chemicznych i daje światło odcień różnych toników i szamponów. Zdarza się, że po wybarwieniu kobieta zadowolony z wyniku końcowego oraz wykorzystania tonowania oznacza po prostu idealne rozwiązanie w tym przypadku, ponieważ są one szybko zmyć. Pośrednia tego jest stosowanie składników roślinnych (najczęściej BASMA połączenie i henny). Takie środki nie zniszczyć struktury nici ich nie spalić, ale, niestety, i nie powoduje długo, więc wymagane jest często używać.

krótkie włosy

Jasne czerwone włosy nawet kobiety, które nie pasują bardzo gęstą czupryną. Na takie rozwiązanie byłoby doskonałe fryzury bob lub Pixie. Jeśli dziewczyna nosi jasne kolory, a następnie użyć kara nie jest konieczne, ponieważ może to wyglądać wulgarny. Ale „drabina” jest idealny dla imbiru. Dzięki takiemu włosy można eksperymentować z objętości, długości i wybierać różnorodne r nastrój. Jeśli dziewczyna ma piękne i zdrowe włosy, to jest możliwe, aby pozwolić im rosnąć. Najważniejsze – aby prawidłowo dbać o szoku i, oczywiście, wybrać stylową fryzurę.

paleta

Powiedzieć jaskrawoczerwone włosy – to nic nie mówi. Odcienie tak dużo, że trzeba wymienić je na długi czas. Przed wybraniem koniecznie wymagane do zapoznania się z zakresem wszystkich aktualnych kolorach.

1. Ogień i złoto (metal). Oni zawsze pozostają istotne. Często mieszać z tonu, ożywiając go i uszlachetniania. Produkowane głównie to:

– złoto-miedziany, jest ciepło i dyskretny;
– czerwone złoto, nie jest zalecany dla kobiet o ciemnej skórze;
– Auburn – ten ton jest szczególnie piękny w kręcone loki.

2. Grupa miedzi. Jeśli mówimy o jasnym czerwone włosy, te odcienie są również uważane za bardzo popularne:

– jasny miedzi, zebraniu z uwagi czerwoną fali pszennych;
– ciemny miedziany, spełnia wszystkie trendy w modzie, symuluje naturalność i ciepło różnej głębokości;
– miedź Blond obejmuje zimne tonu;
– brązowa miedź, naturalny dla danego typu jesień kobiet;
– miedziano-brązowy jest uważane za podstawowe, można je dostać łatwo na tonowanie;
– Cynamon – naturalny, głęboki i ciepły odcień.

3. mahoń artysta, tradycyjne palety i stale utrzymuje wysokości mody. Obejmuje to wszystkie wina, ciemne, czerwone i fioletowe kolory.

4. korzenny, słodki i owocowy – zakres ten jest związany z przyrody:

– kawa i karmel, jest uniwersalnym tonu, jak łączy się z dowolnym kolorze skóry;
– truskawka-czerwona, do tej pory odcienie owocowe są w tendencji;
– miód słodka jest ciepło, dzięki niemu, produkowane bardzo piękne światło czerwone włosy.

Styl i makijaż

Po wyprodukowaniu jaskrawoczerwone włosy należy dbać o swój wizerunek, jak tego wymaga pewnej akcenty kolorystyczne. Dla dziewcząt z ognistymi włosami trzeba podnieść ubrania jest głównie zielone, brązowe i pomarańczowe barwy. Lepiej wybrać ubrania, w którym pierwsze miejsce krzyczy palety. Ale z makijażem być bardzo różne podejście. Dla tych dziewczyn zbliży się bardziej naturalne kolory. Brwi nie mogą być ciemne lub odwrotnie, pozostawić je znacznie lżejsze. Najlepszy ze wszystkich, naturalny, brązowy i kredki do brwi karmelu, z tego powodu nie będą one stracone na twarzy. Połysk czy szminka podnieść kolor włosów.

Farbować włosy henną w jasnym kolorze czerwonym

Proszek z liści lawsonit obowiązek umieścić na czystej i suchej nitki. Przed rozpoczęciem procedury głowica przemyto jakichkolwiek szamponu bez balsam i maski. Następny włosy dokładnie wysuszyć, można zacząć ugniatanie mieszaniny. Kupiono proszek przelano do pojemnika i wlać do wrzącej wody. Otrzymaną pastę powinno być gęstej śmietany. Jeśli w czasie gotowania dodać trochę soku z cytryny, krótkie rude włosy będą znacznie jaśniejsze. Następnie rozpoczyna się proces uzyskania pożądanych kolorów.

1. Wzdłuż linii głowicy kremu wzrostu włosów stosuje się do profilaktyki uszy barwienia i czoło, zaś ramiona są pokryte ręcznikiem.
2. warkocze są podzielone na trzy równe części: lewy, prawy i potylicznej. Lepiej zacząć z ostatnich dwóch pozostałych sekcjach zaleca szpilki zszywek.
3. Początkowo środki niezbędne do zastosowania u nasady, a następnie na całej długości. Po to jest konieczne w celu sprawdzenia, czy równomiernie rozłożone na powierzchni henny do barwienia było idealne.
4. Następnie krótkie rude włosy dopasowane, a głową owinięty pakiet lub plastikowe opakowania i ręcznik.
5. Czas potrzebny do trzymania narzędzia w głowie włosów zależy od naturalnych kolorach oraz wynik, który chcesz dostać w końcu. Dla łatwego tonowania będzie wystarczająca, a przez 10-15 minut, a dla tych, którzy chcą uzyskać bardziej nasycony kolor, będzie musiał przejść przez kilka godzin z pigmentu.
6. W momencie zmyciu farby jest również wymagane, aby podzielić włosy na włosach i stopniowo przemyć je w ciepłej wodzie. Ciemno-czerwony włosy suszy się jakiegokolwiek typowego sposobu. Co najmniej dwa dni po barwieniu nie zaleca się stosować balsamy i szampony, jako pigment kolorystyka nie jest od razu, ale w międzyczasie można w pełni zobaczyć wynik końcowy.

Jak uzyskać inny kolor

Podczas malowania henną, aby korzystać małe sztuczki z najbardziej niesamowitych odcieni:

– jeśli dodać ząbki przyjdzie znacznie jaśniejsze i bogatsze;
– sok z buraków doda fioletowy przypływ;
– kawa mielona i henna zrobić kasztanowe włosy;
– mocna herbata daje łatwy zażółcenia;
– dodając kakao trochę czerwonawy odcień;
– dla złocistych loków zaleca wlać niewielką ilość rumianku;
– jogurt umożliwić przyciemnienia uzyskaną barwę;
– jeśli henna rozcieńczyć mocnej herbaty lub wina, to będzie jasne czerwone włosy z odcieniem miedzi.

najlepsza farba

Do tej pory, na rynku jest pełne wnioski oba pigmenty naturalne i chemiczne, które pomagają osiągnąć pożądany rezultat. Najbardziej popularne, przez jego użytkowników, są następujące marki.

1. Garnier 4 oferuje kolekcja konsument oznacza również, w tym i bez amoniaku. Struktura firmy dodaje różne oleje do zachowania zdrowia włosów, farby idzie doskonale, a kończy się z wysokiej jakości, a nawet kolor włosów, i pozostać zdrowym.
2. L'Oreal posiada 6 liniach głównych oraz dużą paletą różnych odcieni, poprzez które można znaleźć jaskrawoczerwone włosy. Farba jest równomiernie plamy i pigmenty warkocze zamocowane są trwale.
3. Schwarzkoupf & Henkel może zaspokoić potrzeby nawet najbardziej kapryśnych klientów, jak to profesjonalna linia i serii do użytku domowego. W jego skład są użyteczne aminokwasy, które zapobiegają uszkodzeniu konstrukcji.
4. Londa, oprócz wysokiej jakości pigmentów, zaangażowanych w produkcję osadnikach i toniki. Zawiera mikrosfery zapewniają stabilną i jasny kolor.
5. Wella i Estel nie są gorsze pod względem jakości do siebie i idealnie nadaje się do użytku domowego mają wiele pozytywnych opinii, w ramach obecnego kompleksu keratyny, pomagając przywrócić włosy od wewnątrz.

zasady kolorowania

Pierwsze ogniste odcienie implikuje skrupulatne opracowanie wszystkich etapów przekształcenia spółki, aby wybrać żądaną prawidłowego stosowania samej farby.

1. Właściciele szare loki trzeba zwrócić się do pana, gdy włosy są pozbawione własnej pigmentu, co powoduje, że komplikuje cały proces. Ponieważ barwnik nie będzie stosować się do nici, odcienie często żółkną i nudny. Aby temu zapobiec, postępowanie prowadzi się w kilku etapach, stopniowo ściemniania i otrzymano żądany kolor.
2. Ciemny czerwone włosy zaleca się trochę cienia za pomocą barwienia, która przyczyni się do poprawy i wzbogacania nici.
3. Właściciele kasztanowych włosach może być bezpiecznie stosowany odcienie miedzi, przy wyborze koloru 3-4 odcieni jaśniejszy niż jego. Taki nacisk zwiększa przejrzystość i głębię.
4. Jeżeli charakter dziewczyna ma ciemne gęste włosy, po raz pierwszy, aby uzyskać pożądany rezultat małe szanse powodzenia, to lepiej zaufać proces fryzjera. Jeśli po tym wszystkim trzeba to zrobić samemu, to trzeba kupić farby zaprojektowane specjalnie dla ciemnych pasm.
5. Ważne jest, aby zrozumieć, kto jest jasny-czerwony kolor włosów jak nasycone czerwonych i pomarańczowych jasnych kolorach odpowiednich dla młodych dziewcząt, ale z wiekiem, takiego wyboru dokona wizualnie starszą kobietę.

częściowego barwienia

Najważniejsze – to praktyczny sposób, aby odświeżyć wygląd. Proces jest selektywne rozjaśniania pasma o tej samej szerokości. Kolorowe wygląda złoty blond do jasnego miedzianej sierści. Dla naturalnego przelewem pasma świetlne będą musiały zrobić częściowego splot cienkich nici. Farbowane rude włosy są dość problematyczne podstawą do takiej procedury, więc lepiej zwrócić się do pana o wysokiej kwalifikacji.

Inną techniką jest częściowym barwiących barwniki. Jest idealny dla kobiet w średnim wieku. Łączy on w sobie takie kolory jak jasny blond, pszenicy i miedzi ognia. Farba pomaga odświeżyć i poprawić jasnoczerwony włosy.

Henna do takich plam nie nadają się do tego celu będzie trzeba kupować produkty wysokiej jakości i profesjonalny, który szybko stonowana.

pielęgnacja

1. Konieczne jest, aby chronić się przed słońcem, jak czerwone pigmenty nie tolerują światła ultrafioletowego.
2. Za pomocą kosmetyków do włosów farbowanych. Są one przeznaczone na czas pigmentacji, utrzymują połysk i głębię koloru.
3. chlorowana woda należy unikać, ponieważ składnik może zmienić odcień. Dlatego należy nosić czapkę kąpieli w basenie.
4. Pasma należy regularnie płucze się zimną wodą, a zamyka naskórka do włosów, która umożliwia dłuższy pobyt koloru.