442 Shares 5369 views

Sanatorium „Cape wybitnych” w Soczi

Sanatorium „Cape wybitnych” (Host) oferuje usługi w zakresie rehabilitacji i diagnostyki różnych patologii. Personel medyczny z placówki posiada bogate doświadczenie w procedurach medycznych. Ten pensjonat położony jest w malowniczej okolicy Soczi. „Cape wybitnych” to najlepsze centrum odnowy biologicznej w tej części miasta. Obozowicze mogą cieszyć się świeżym powietrzem i naturalną ciszę. Artykuł dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat usług, które oferuje położonych w Soczi sanatorium „Cape widoczne.”


Przegląd

Jadąc do leczenia „Cape wybitny” (RZD spa) umieszczony w obudowie „Arena”. Bilet obejmuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie, wizytę do terapeuty, fizykoterapii, oddziaływania słonecznego i antenowego i klimatycznej. Pracownicy sanatorium składa się z pracowników o wysokich kwalifikacjach. ponoszą oni pełną odpowiedzialność za zdrowie i dobre samopoczucie naszych gości. Aby dostać się do instytucji, trzeba znać jego adres. „Cape wybitny” (spa) znajduje się na ulicy. Noworosyjsk autostrady, str. 1.

warunki

Obudowa „Arena” jest w otoczeniu pięknej przyrody. Znajduje się na brzegu rzeki, w centralnej części wsi gospodarza. Dostępne są pokoje jedno- przeznaczone dla jednego lub dwóch miejscach, a także pokoje dla gości z dziećmi. W 2013 roku Korpusu „Arena” został odnowiony i wyposażony w nowe meble i sprzęt. Żywność (bufet) odbywa się w dużej sali. Ośrodek położony jest w pobliżu centrów handlowych, rozrywkowych i przystanki autobusowe, które mają regularną trasą. Obudowa „Salute” jest wyposażony w basen, istnieje szereg imprez, ułożone w bilard, pokój zabaw dla dzieci, gabinet lekarski. W swojej jednostce medycznej wczasowicze mogą skorzystać z usług diagnostycznych i zabiegów. Dla tych, którzy są zainteresowani w sporcie, stadion „Lokomotywa” ma bieżnię i boisko do piłki nożnej. Ale to nie wszystko, co oferuje turystom sanatorium „Cape widoczne.” Na plaży, która posiada ośrodek zdrowia, inny livability i infrastruktury. Tutaj kawiarni na świeżym powietrzu, znajduje się wypożyczalnia skuterów. W centrum spa jest wyposażona w windy wysokiej prędkości, która będzie odpocząć na plaży w kilka sekund.

profil

Sanatorium „Cape wybitny” specjalizuje się w leczeniu chorób układu krążenia, układu mięśniowo-szkieletowego, hormonalnego, mięśni szkieletowych i systemów. Tutaj lekarze ginekologiczny robocze kierunku. Profil instytucji zdrowotnych należą choroby tkanki łącznej i narządów w przewodzie pokarmowym. leczony jest przeprowadzane w etapie remisję i pod odpowiednią atmosferę.

Diagnostyka i terapia

Sanatorium „Cape wybitny” posiada nowoczesny sprzęt i udogodnienia. Diagnostyka i leczenie prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty. Sanatorium posiada największe zaplecze medyczne w Soczi.

czynniki medyczne

Kompleks zawiera m.in. źródła wody pitnej mineralnej stosowane w celach leczniczych, do zewnętrznego stosowania wody. Ma korzystny wpływ i śródziemnomorskim klimatem. Sanatorium „Cape wybitny” ma Tambukansky błoto, zioła, sole pochodzenia oceanicznego.

usługi medyczne oferowane uzdrowisko „Cape wybitny”

Sanatorium (dawne opinie pacjentów emerytalne potwierdzić) wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt. Instytucja odbyło diagnozę choroby serca, laboratoryjnych i USG. Gdzie można przetestować wiek biologiczny (Ośrodek posiada nowoczesny sprzęt komputerowy), przeprowadzi przegląd funkcjonowania oddychania zewnętrznego. Instytucja działa biuro okulisty za. Wielu pacjentów z entuzjazmem powspominać kąpieli leczniczych i prysznic, thalassoterapii, terapia błotem. W ośrodku prowadzona jest fizjoterapia, efferens spa korekcji wideo Computer Vision, Speleoterapia, ozonu, presso- i laserowe leczenie, terapia ruchowa. Można wziąć udział w kursie masażu ogólnego. Na terenie sanatorium prowadzi leczenia niepłodności, diagnozowania chorób ginekologicznych. Do dyspozycji gości jest basen, siłownia. Usługi emerytalne obejmują zajęcia i aqua aerobiku.

programy terapeutyczne

Położony w Soczi sanatorium „Cape wybitny” oferuje do odwiedzenia klas:

  1. SPA – KOMFORT. Ten program jest prysznic Vichy z zabiegów spa. Podstawą są solą morską i pochodzenia oceanicznego z naprzemienne prysznice terapeutyczne. Procedury te dają poczucie relaksu i łatwością.
  2. Talasso-SLIM-LINE. Program ten skierowany jest do normalizacji metabolizmu i odchudzania. Metabolizm jest stymulowana gdy wilgotne zawijanie liści wodorostów. Przed tym w procesie tym stosuje się kabinę podczerwieni, a po – alfa-kapsułki w trybie „Relax”.

Usługi ciążowe

Kontrola i nadzór prenatalne wykonywane położnik, endokrynolog, gastroenterologa, dietetyka. Wśród procedur wykonywanych u kobiet w ciąży, są głównym masażu hypoxytherapy, Speleo i ozonolechenie, ćwiczenia w basenie, gimnastyka w specjalnym programie, ścieżka zdrowia. Ponadto, dostępne koktajle tlenu przygotowane na korzenia lukrecji. Uważni pracownicy opieki zdrowotnej w celu przeprowadzenia obserwacji przez cały okres pobytu w instytucji. Wszystkie procedury i zabiegi przepisane przez lekarza. Na życzenie pacjenta i lekarza pozwala to możliwość wyboru dodatkowych usług. Kobiety w ciąży zaleca się pobyt w sanatorium z 12 do 35 tygodni w przypadku ciąży mnogiej – do 28 tygodni. Najlepszy czas pobytu w sanatoryjne – listopad-czerwcu.

Kliniczny panel diagnostyczny

Badania przeprowadzone na terenie sanatorium „Cape wybitnych”, podzielony na kliniczne, biochemiczne i immunologiczne. diagnostyka bioimpedancji to unikalna metoda badań czynnościowych, co sprawia, że możliwe jest uzyskanie informacji o danych ciele pacjenta. Jest to istotne w przewidywaniu prawdopodobieństwo wystąpienia i rozwoju cukrzycy, otyłości, miażdżycy, osteoporozy i choroby nadciśnieniowej. Szczególnie ważne jest opracowanie programów badawczych mających na celu zmniejszenie masy ciała, oceniających skuteczność leczenia obrzęku i otyłości, a także w identyfikacji i określania poziomu rezerw wydolności organizmu. diagnoza funkcjonalna jest przez USG, EKG. Urządzenie jest wyposażone w ultradźwięków logicznych 400, co sprawia, że możliwe jest przeprowadzenie kontroli miednicy i jamy brzusznej, gruczołów sutkowych, mózgu dzieci poniżej 1 roku, tarczycy. W tym badaniu jest wysokiej jakości. Komputerowa diagnostyka przeprowadzana jest w celu zbadania stanu funkcjonalnego organizmu i jest przeprowadzana na jednostce „Omega-M”. Ten rodzaj badania pozwala zrobić własne analizy rytmów biologicznych w organizmie, które są przydzielone z electrocardiosignal. Podstawą tej techniki jest najnowsze informacje technologiczne analiza procesów biorhythmological. Korzystanie diagnoza komputer może być określona na poziomie trybu przesiewowych i dostarcza regulacji czynności układu krążenia, ośrodkowego i autonomicznego, w celu określenia odchylenia tych parametrów od normy. Ponadto, badanie w celu oceny poziomu zapasów energii i skompensirovannosti organizmu na wielu poziomach regulacji; sprawowania kontroli nad parametrów stanu funkcjonalnego pacjenta oraz oceny skuteczności różnych metod leczenia w trybie ciągłym monitoringu. Z pomocą „Omega-M” mają okazję nie tylko do kontrolowania parametrów aktywności ciała ludzkiego, ale również do prognozowania jego wahania. Przy łączeniu tego kompleksu z tradycyjnym i nietradycyjnych typu leczenia, to tworzy unikalny minikabinet Po zakończeniu cyklu „diagnostyki Therapy-kontrolne przewidywania”.