580 Shares 1675 views

Aktorka Tatyana Kazyuchits: biografia, rodzina i droga do sukcesu

Zaledwie kilka lat Tatiana Kazyuchits Był w stanie zbudować błyskotliwą karierę filmową. Dyrektorzy mają przyjemność zaprosić ją do filmu serialu, dramaty i komedie. Chcesz poznać szczegóły biografii i osobistym życiu młodej aktorki? Potem teraz przystąpić do badania zawartości artykułu.


biografia

Tatiana Kazyuchits urodził się 25 stycznia 1986 roku w jednej z północnych miast – Norylsk. Ona chciała i kochane dziecko.

Jej ojciec, Yuri, był zawodowym aktorem. Pracował w lokalnym teatrze. Matka, Nadieżda Kazyuchits, ukończył ze stopniem „lekarza”. Kobieta zawsze wierzył, że jego misja – aby pomagać ludziom.

Nasza bohaterka ma starszą siostrę, Anna (1983 str.). Ta dziewczyna nie potrzebuje specjalnego wprowadzenia. Dziś jest to jeden z najbardziej popularnych rosyjskich aktorek.

Charakter sióstr Kazyuchits zawsze była inna. Tatiana – spokojny i zrównoważony dziewczyna. Anna – jej całkowitym przeciwieństwem. Najstarsza córka miała charakter walki. Ona często walczył z chłopakami na podwórku.

nowe życie

Krótko po narodzinach najmłodszej córki rodzina przeniosła się do Mińska. Ojciec dostał pracę w lokalnym teatrze. Stracił w pracy 5 dni w tygodniu. Matka została zmuszona przez pewien czas, aby stać się domem.

W 1993 roku Jurij Nikołajewicz zmarł. Wszystkie obowiązki kształcących córek spadł na barki matki. Nadieżda Kazyuchits dostał pracę w jednym z mińskich szpitali.

To właśnie w stolicy Białorusi Tatiany poszedł do pierwszej klasy. Kilka razy w tygodniu, uczęszczała do szkoły muzycznej i wokalnej studio. Nauczyciele zauważyć dobre ucho dziewczyny i poczucie rytmu.

nauka

Tatiana Kazyuchits absolwentem szkoły muzycznej. Miała zamiar kontynuować naukę w tym kierunku. Nagle jednak, że zmienił decyzję. Tatiana spakował się i wyjechał do Moskwy. Jest piękna złożył dokumenty w Shchukin Szkoły Teatralnej. Była w stanie pomyślnie zdać egzaminy wstępne. Warto zauważyć, że ta instytucja edukacyjna w odpowiednim czasie ukończył z ojcem i starszą siostrą.

Tuż przed wejściem do „Pike” Tatiana Kazyuchits udział w projekcie telewizyjnym „Ludowy Artysta-2”. Profesjonalne Jury doceniło jej zewnętrzne i wokal. Nasza bohaterka udało się dotrzeć do półfinału. Ale potem opuściła projekt.

Tatiana Kazyuchits: Filmografia

Po raz pierwszy na szeroką dziewczyna pojawia się w 2008 roku. Został on zatwierdzony w niewielkiej roli w filmie „Ice Queen”. Reżyser był zadowolony ze współpracy z aspirująca aktorka.

W okresie od 2008 do 2009 roku, ukazał się kilka zdjęć z jej udziałem ( „Iwan Groźny”, „One Night of Love”, „Ostatni akord”). Tatiana Kazyuchits kariera powoli, ale poszedł w górę.

Ten sukces przyniósł melodramat aktorka „wróżenie przy świecach”. Ona z powodzeniem przyzwyczaiłem się do wizerunku pielęgniarki Marina Stenich. Widzowie znali i kochali Kazyuchits. Następnie propozycje współpracy spadła na aktorkę jak „róg obfitości”.

Listy jego najbardziej żywe i ciekawe role:

  • "Umiłowani córką Papa Carlo" (2008) – Kate.
  • "Terrible Beauty" (2012) – Lisa Staszko.
  • "Mamy przysięgam bronić" (2013) – Nadia.
  • "Minus One" (2014) – Lena Laptev.
  • "Kobiety w opałach" (2014) – Anna.
  • "Dorosłe córki" (2015) – Jack.

Tatiana Kazyuchits: miłość życia

Nasza bohaterka – szczupła i atrakcyjna dziewczyna z długimi włosami i olśniewającym uśmiechem. Przyjaciele i krewni często mylone siostrami. Ale mimo podobieństwa, osobiste życie dziewcząt okazały się inaczej. Anna była żoną reżysera Egor Grammatikova. W 2007 roku para miała syna. Chłopiec o imieniu Ilya.

Tatiana bardzo zadowolony z jej siostrą. Uwielbia bawić się ze swoim siostrzeńcem. Jego dzieci mają jeszcze Kazyuchits Jr.. życie dziewczynki wystąpiły zawrotne powieści. Ale nigdy nie przeniosły się na poważny związek.

Tatiana Kazyuchits (patrz zdjęcie. Powyżej) marzenia rodziny, dzieci i przytulnym domu. Tak daleko na horyzoncie, nie przyzwoity człowiek, który stałby się jej opiekunem i jej mąż. Nie wykazuje potencjalnych kochanek szczególnych wymagań. Mężczyzna podający się za jej dłoń i serce, być wykształceni, dobrze wychowany i opiekuńczy.

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie urodził się i wychował w rodzinie Tatiana Kazyuchits. Filmografia, życie osobiste i biografia aktorki – to wszystko omówiliśmy szczegółowo. Życzymy jej samych sukcesów i finansowych samopoczucie, a także duże i jasne miłość!