528 Shares 4106 views

Przegląd smartfonów Micromax Canvas Rycerza A350: opinie, opisy i specyfikacje

Obecnie Twoja uwaga zostanie przedstawiony do telefonu o nazwie A350 Micromax Canvas rycerza. Model ten jest bardzo nowy, więc jest jeszcze mało znany. Ocenić jakość urządzenie może w większości przypadków jedynie przez wielu opinii użytkowników i treści z wykorzystaniem cech opis smartphone. Szczerze mówiąc, to jest zawsze ważne, aby zrozumieć, jak dobrze lub źle konkretny model urządzenia konwersacji. Mimo wszystko, jeśli przed nami będzie naprawdę dobry produkt, to będzie można go kupić, a następnie być używany bez żadnych problemów. Pozwól nam zapoznać się nieco bliżej Micromax A350 Canvas rycerza.


wymiary

Na co zwrócić uwagę przy wyborze dowolnego smartfona? Oczywiście, jego wielkość. Oczywiście, wszystkie rodzaje cech odgrywają bardzo ważną rolę. Ale na ogólną użyteczność urządzenia zależy im. Szczerze mówiąc, to jest teraz w zwyczaju produkować telefony duże. Podobno jest to bardziej wygodne dla użytkowników. Rzeczywiście, czasami jest. Tylko istnieją wyjątki. Na przykład, jeśli mówimy o tym, jak do przechowywania i przenoszenia gadżet.

W prawdzie, Micromax Canvas Rycerz rozmiary A350 można nazwać dość kłopotliwe. Ale ten smartfon ma również zastosowanie do kategorii ultra-cienkich telefonów. Jakie są jego wymiary? W końcu – 14,4 cm, szerokość – 7. Jednak istnieje bardzo małej grubości. Zaledwie 7,3 milimetrów. Zasadniczo, jeśli są ważniejsze niż ogólne cechy, A350 Micromax Canvas Knight – to idealne rozwiązanie dla każdego kupującego pochodzących z duchem czasu. Ale spróbujmy zrozumieć, co inne kryteria oceny mogą nam pomóc w wyborze.

pokaz

Innym bardzo ważnym wskaźnikiem – ekran urządzenia. Wszelkie prezentacja Micromax A350 płótnie rycerz (przeglądarki wideo innymi słowy) zaczyna się od tego momentu demonstracji. Więc co jest specjalnego wyświetlacza dzisiejszej smartfonie?

Chodzi o to, że należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego przekątnej. 5 cali – to idealny rozmiar dla nowoczesnego telefonu. I Micromax Canvas rycerz A350 ma tylko takie wymiary. Na takie urządzenie jest bardzo wygodne, aby grać w gry, czytać książki i oglądać filmy wideo i stron internetowych.

Rozdzielczość jest również w wysokości – 1080 na 1920 punktów. Nie każdy nowy telefon ma takich wskaźników. Stosunkowo przekazywane kolor może tylko powiedzieć, że masz doskonałe urządzenie, które może pokazać 16 milionów kolorów i odcieni. Dodatkowo wyświetlana jest wszystko, to będzie bardzo jasne, bogate i piękne jako całości. Ale wraz ze wszystkimi tego ciśnienia w oku nie będzie. A jeśli chcesz dobry smartfon, który pozwoli wszystkie jasne kolory świata, to trafiłeś we właściwe miejsce. Telefon Micromax A350 Canvas Knight – idealne rozwiązanie.

Warto zauważyć, że w tym modelu ekran jest pojemnościowy ekran dotykowy. Obsługuje do 10 jednoczesnych akcenty. Jest to także bardzo dobry wskaźnik, który podoba się konsumentom. Dodatkowo urządzenie posiada szybkę ochronną Coming Gorilla Glass 3. Być może jest w stanie chronić ekran przed uszkodzeniem i porysowaniem w upadku. Ponadto, wyświetlacz, dzięki dobrym szkłem dobrze zabezpieczone przed wilgocią. Co jest potrzebne, co nowoczesne użytkownika.

Nowe słowo w smartfonach

Jest jeszcze inny główną cechą dzisiejszych modeli. Chodzi o to, że przegląd Micromax A350 Canvas Rycerz zawsze podkreśla, co nie jest jednak w każdym nowoczesnym smartphone – moc procesora. W ogóle, to kawałek, wraz z systemem operacyjnym urządzenia jest bardzo ważne. To wpływa na szybkość szybkość i jakość całej operacji.

Co mamy na naszym telefonie? Chodzi o to, że Micromax A350 Canvas rycerz Złoto ma procesor 8-core taktowany zegarem 1,2 GHz. Jeśli weźmiemy pod uwagę tę funkcję, z wyłączeniem rdzenie, procesor można nazwać słabym. Ale w połączeniu z 8-krotnym powtórzeniu już nie jest tylko smartfon, ale prawdziwa bestia. Mocny, szybki i wysokiej jakości.

W odniesieniu do wszystkich dość staromodna systemu operacyjnego. Chodzi tu między innymi zwykle nad „Android”. Tylko wersja jest zainstalowana dość nowy – Jollybean 4.2.2. można spędzić szybką aktualizację, jeśli to konieczne. Jednak w praktyce, taka zajdzie potrzeba. Po tym wszystkim, nasz inteligentny telefon jest już dość silny. On jest w stanie uruchomić najnowsze wiadomości gier i kilka kawałków aplikacji jednocześnie bez szkody dla wydajności systemu operacyjnego. Tak, że ten fakt jest bardzo zadowolony klient. Po tym wszystkim, smartphone Micromax Canvas A350 Czarny Rycerz – tylko że teraz jest to konieczne, a gracze i miłośnicy muzyki, a najbardziej normalny użytkownik.

pamięć

Następna na liście jest pozycja taka jak memento. W telefonie, jest wydajny i normalne. Obie postacie są niezwykle ważne. Po tym wszystkim, dla małego gadżetu, aby mieć dobry i mocny procesor. Wciąż musi mieć „małoletni” funkcje, które będą w stanie przyjąć wszystkich składników maksimum. Przyczyni się to do dobrego, długiego i szybkiego działania.

Pamięć Micromax Canvas Czarny Rycerz A350 nie jest bardzo duży – tylko 2 GB. W zasadzie, jest to normalna postać. Średnia dla nowoczesnych smartfonów. Wydajny procesor 8-core szybko pokrycie niedoboru. A to z kolei przyczynia się do przyspieszenia systemu telefonicznego. Tylko to, co trzeba współczesnych odbiorców. Pamięć o tej wielkości pozwala na uruchomienie do 20 potężnego gier, przeglądania Internetu, e-książki, i organizator. Prawie wszystko, prawda?

Ale każda prezentacja Micromax A350 Canvas rycerz (przeglądarki wideo) podkreśla również funkcje pamięci konwencjonalnej. Innymi słowy, że można podawać swoje dane osobowe: SMS, MMS, zdjęć, filmów, muzyki i tak dalej. Ta postać dla współczesnego nabywcy jest uważana za niezwykle ważne. Zwłaszcza, jeśli jest on stosowany, aby śledzić mobilnych innowacji w branży gier, a także słuchać utworów muzycznych i oglądać filmy w wysokiej jakości. Za to wszystko trzeba przestrzeń. Aw Micromax Canvas Rycerza A350 Białej zapewnia 16 GB przestrzeni. Spośród nich około 1,5-2 zajmuje system operacyjny telefonu. Okazuje się, że kupujący otrzyma prywatnego rzędu około 14 GB przestrzeni. Jest to bardzo dobry wskaźnik. W każdym razie, nie każdy nowoczesny smartfon wyposażony jest w tak wielu miejscach.

A to jeszcze nie wszystko. W prawdzie, Micromax A350 Canvas Knight przegląd której dowiadujemy się coraz więcej, ma jeden poważny minus dla wielu użytkowników. To – nic innego, jak brak wsparcia dla dodatkowych kart pamięci. Oznacza to, że jeśli zabraknie miejsca, trzeba oczyścić system dodatkowej przestrzeni (i czasami niezbędnych dokumentów), aby zapewnić wydajność telefonu. Ta wada znacznie odstrasza klientów. Rzeczywiście, w większości smartfonów mają możliwość podłączenia karty pamięci. Nawet niewielka. Technika ta sprawia, że karta zainstalowana w danych mobilnych. W przypadku zmiany telefonu nie będzie musiał myśleć bardzo mocno w odniesieniu do przekazywania informacji. Więc brak gniazda kart pamięci – znacząca okazja do refleksji na temat rezygnacji z zakupu.

złącza

Co jeszcze jest ważne dla smartphone? Oczywiście, szczeliny oferowane do niego. Są one odpowiedzialne za wiele funkcji – aby połączyć i zsynchronizować urządzenie z komputerem, możliwość podłączenia karty SIM i tak dalej. Dlatego ten punkt wielu zwracają uwagi.

Może 10 lat temu jest tu żadnego problemu nie było – wszystkie telefony komórkowe zostały wykonane na tej samej zasadzie, z tych samych „gniazd”. Ale postęp nie stoi w miejscu. A teraz, gdy komórka zmienić ryzykujesz pozostają bez karty pamięci lub, na przykład, bez numeru telefonu. To właśnie te fakty i muszą być uwzględnione.

Micromax A350 Canvas Rycerz dostaje bardzo dobre opinie na ten model jest specjalnie zaprojektowany dla 2 kart SIM. Oznacza to, że w modelu istnieje możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch pokoi. Jednak format tutaj trochę nieaktualne – „micro-SIM”. Jeśli jesteś teraz numer dziesięć lat temu, a potem po prostu udać się do operatora sieci komórkowej – będzie zastąpić „przestrzenne” w wersji na prawo do tego telefonu komórkowego. Nawiasem mówiąc, Micromax Canvas rycerz działa świetnie nawet z różnych operatorów komórkowych. Co do zasady, w większości modeli istnieją różne rodzaje awarii i problemów z tym podejściem. Ale nie w „Miromaks”. Sieć będzie pracować stabilnie i płynnie, nawet przy jednoczesnych próbach na dwie liczby rozmów.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że w telefonie komórkowym ma gniazdo synchronizacji urządzenia z komputerem (USB, wersja 2.0) i standardowego gniazda słuchawkowego. Jeśli to konieczne, smartfon może być dołączony nawet kolumny. Czasami może to być bardzo przydatne. USB 2.0 – wielki pomocnik w zakresie synchronizacji komputera i smartfona. Wszystkie dane będą przesyłane z dużą prędkością i bez żadnych uszkodzeń i usterek.

global communications

Głównym celem telefon – jest wspieranie komunikacji ze światem zewnętrznym. Więc tym razem jest bardzo ważne dla kupujących. Teraz wiele różnych rodzajów sieci, zapewniają one wiele komunikatów o różnej jakości. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, że obsługuje konkretny model smartfona.

Chodzi o to, że komentarze Micromax A350 Canvas rycerz w tym zakresie staje się bardzo dobre. Po tym wszystkim, model ten obsługuje standardowe sygnały GPS i GPRS i 3G. To pomaga szybko i bezpiecznie komunikować się z World Wide Web, jak również pozostają zawsze podłączony. Plus, nie ma innego raczej ważny punkt – nie jest niczym innym, jak wsparcie 4G-sieciowym. Jest uważany za najszybszy, najlepszy i niezawodny. Ostatnio smartfony przyjść z tej możliwości. Bez niej model uważane za przestarzałe.

Ponadto telefon Micromax A350 Canvas rycerz obsługuje Wi-Fi, a także „Bluetooth” w wersji 4.0. Takie podejście zapewnia najlepszą komunikację bezprzewodową z różnymi urządzeniami. Szczerze mówiąc, „Bluetooth” jest obecnie rzadko stosowane. Ale bez telefonu jest nieaktualny. A on ma szansę stać się popularne i uznane za wysoką jakość i dobry. Jeśli chodzi o związek, jak widać w dzisiejszym smartphone wszystko na najwyższym poziomie.

godziny

Absolutnie każdy telefon, według dzisiejszych konsumentów, muszą pracować długo. W zasadzie jest to poprawne argumenty. Po początkowo smartfonów miały być wykorzystane do wykonywania połączeń. Tak więc, w kontakcie zawsze muszą pozostać. W związku z tym, że bateria jest bardzo ważne.

Szczerze mówiąc, na Micromax Canvas Rycerza A350, cena z których niektóre mylić, moc i trwałość mierny baterii. Nie możemy powiedzieć, że model ten jest bardzo szybko wyłączony. Ale to nie działa tak długo, jak chcielibyśmy.

Trochę rzeczywistości. Wielu kupujących powiedzieć, że czuwanie inteligentny telefon może pracować około 2 miesięcy. Micromax Canvas rycerz A350 Czarny opinie tutaj odbiera, jak widać, jest całkiem dobra. Po wszystkich wskaźników wydajności w trybie autonomicznym są dobre. Jest to przy założeniu, że nie nawiązywać i odbierać połączenia, jak również odmówić thyself wszystkich zasobów użytkowania telefonu. Czasami jest to przydatne, ale często nie jest to konieczne. Dlatego konsumenci zwracają większą uwagę na pracę z aktywnym i umiarkowanym kontaktu z urządzeniem.

W drugim przypadku (sytuacja, gdy użytkownik pracuje z telefonu tylko do rozmów) model będzie działać około 2 tygodnie. Nie bardzo, ale liczba ta nie zmienia się w czasie. Ale w pierwszym, przy aktywnym korzystaniu z urządzenia, możliwe jest, aby liczyć tylko 3 dni bez ładowania. Nie tak dużo. Niektóre modele smartfonów mogą teraz pracować przez około tydzień w trybie aktywnym.

Kolejny mały minus telefon – jest obecność nieusuwalne baterii. Oznacza to, że jeśli nagle zepsuje lub uszkodzony, wymiana będzie musiał cierpieć źle. Jednakże, podczas gdy na wykonywaniu skarg i jakości baterii zaobserwowano. Ładowanie go szybko. I ten fakt jest dość zadowoleni klienci. Aby naładować baterię w 100% muszą łącznie około 2 godzin. To nie jest tak dużo, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

kategorii cenowej

Cóż, z charakterystyką jesteśmy mało zrozumiałe. Teraz nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na ten czynnik jako cenę. Tag cena na produkcie, co do zasady, muszą być zgodne z jakości urządzenia i jego możliwości. Ale to jest często nieuzasadniony zawyżona.

Na Micromax A350 Canvas Knight, przegląd które są prawie gotowe, cenę, według wielu odbiorców nie bardzo pasują do jego wydajności. istnieją poważne niedociągnięcia w tym modelu. A jest ich wiele niezwykle ważne. Na przykład, nie ma slot na karty pamięci, a stosunkowo małą ilością wolnego miejsca w systemie, jak również nieusuwalne baterii. Za to wszystko mogło być trochę niższy koszt. Ale tak się nie stanie. Po Micromax Canvas Knighta – jest to pierwsze osiem-smartphone z wydajnym procesorem. I będzie musiał zapłacić.

Średnio cena modelu telefonu to około 14 000 rubli. Czasami można go znaleźć, a ponad 12 000. Mimo to, wielu klientów mówią, że to zbyt wysoka cena. Gdyby nie to, dla niektórych niedociągnięć, ceną będzie uważane za normalne. Ale w naszym przypadku tak nie jest.

trwałość

telefon z – ważnym kryterium w przygotowaniu opinii. Po tym wszystkim, jest on odpowiedzialny za cały okres życia smartphone. W naszym przypadku, ale niezadowolenie w tym względzie były przestrzegane. Kupujący powiedzieć Micromax Canvas Knight – dość wysokiej jakości i trwały produkt. Jednak z jego małych niedociągnięć.

Warto zauważyć, że ekran rozwijanej zadrapania smartfonów mogą pojawić się na wyświetlaczu. Ogólnie rzecz biorąc, ten model jest wyposażony w dobrej obrony. Tylko tutaj, aby dodatkowo chronić swój telefon przed uszkodzeniem, trzeba będzie pokryć dla Micromax A350 Canvas Knight. Jest ono zawarte w standardzie. Więc nie trzeba szukać.

odkrycia

Że nadszedł czas, kiedy wszyscy wziąć dla siebie decyzję, czy należy zwrócić uwagę na ten model, czy nie. Ogólnie rzecz biorąc, to odważy wszystko czysto indywidualnie. Wystarczy mieć trochę porad.

Jeśli nie obchodzi przestrzeń, a także cenę, to jest możliwe, aby w pełni zwracać uwagę na Micromax. Dla miłośników muzyki, albo jako aktywnych graczy nie jest najlepszym rozwiązaniem. Zawsze można poszukać tańszego odpowiednika z obsługą dodatkowego podłączenia karty pamięci.