470 Shares 8027 views

Pałac Sportu w Krylatskoye: lokalizacja, pojemność

Ten budynek został zbudowany w 2006 roku i jest to ogromny kompleks sportowy wielofunkcyjny. Poczęty w Krylatskoye Sports Palace jako arena dla różnych imprez sportowych.


Gdzie jest „Dynamo”?

Pałac ten znajduje się w kompleksie sportowym chronionego obszaru przyrodniczego „Moskvoretsky” parku. Miejsce jest bardzo malownicze, rozciągnięte pomiędzy wiosłowej budowę kanału i rzeką Moskwą. Powierzchnia całkowita – 35 kilometrów kwadratowych.

Architektura budynku spełnia wszystkie nowoczesne standardy i harmonijnie do zespołu architektonicznego stolicy. Pałac Sportu „Dynamo” wygląda jak gigantyczny szklanej płytce, zwieńczoną przez budowę masywną kopułą, która nadaje mu pewną lekkość, mimo ogromnego obszaru.

Można się tam dostać, przed dotarciem do stacji metra do tej dziedziny sportu „Krylatskaya” i „Młodzież”. Dokładny adres: Ul. Wyspa, 7.

W którym mieści się Pałac Sportu w Krylatskoye?

Kompleks sportowy ma podłogę 4, znajdujący się w samym centrum środkowego rzędu do 5 tysięcy widzów. Wewnętrzna struktura budynku jest myśl, biorąc pod uwagę potrzeby osób niepełnosprawnych, jak i dużych stężeń widzów. Drabiny i pomosty mają szeroki zakres, aby zapewnić szybki dostęp do ogromnych stoiskach. Budynek wyposażony jest w windę dla osób, które muszą poruszać się na wózku inwalidzkim.

Do koszykówki tarcze są dwa ekrany plazmowe, które są olbrzymie w konkursie jest stosowana od składu zespołów i informacji niesionej przez meczu.

I pod kostką kopuła zawieszona składającej się z dużym ekranem, co dzieje się na arenie nawet do odległych miejsc Trybunie można zobaczyć wszystkie szczegóły meczu.

Obok głównej sali znajdują się trzy tereny treningowe dla sportowców. Wyposażona kabina do wygodnego funkcjonowania telewizji, którzy skomentowali meczów, personel techniczny.

Życie „Dynamo” dzisiaj

Rząd w Moskwie Pałacu Sportu w Krylatskoye został pomyślany nie tylko jako arena dla wydarzeń sportowych na najwyższym poziomie, ale również jako obiekt dostępny dla wszystkich obywateli sportowej.

Obecnie Pałac Sportu w Krylatskoye, którego pojemność jest ogromna, zajmuje dużą liczbę osób chętnych do przeszkolenia w sportazalah gdzie przewody zasilania i cardio, w obecności wygodne szatnie, prysznice i więcej.

„Dynamo” nie ogranicza się do konkursu. Regularnie organizuje pokazy publiczne i koncertów świątecznych. Aby to zrobić, budynek posiada wszystkie niezbędne światło i zvukoapparatura najwyższym poziomie.

Pałac sportowy tryb pracy

Jeśli masz chęć odwiedzenia sportu lub świątecznych imprez odbywających się w „Dynamo”, bilety można kupić w Pałacu codziennie, z wyjątkiem weekendów. Otwarte biura od 9 rano do 18 wieczorem codziennie, z wyjątkiem piątku. W tym biurze dzień skrzynki zamknie godzinę wcześniej. Przerwa obiad od 13 do 14 lat.

Od stacji metra do Pałacu organizowanych bezpłatnych autobusów, tak aby „Dynamo” blisko można dojechać tylko samochodem. Dostępne jedzenie w małej kawiarni, zdaniem – ceny są bardzo rozsądne.

Jeśli chcesz wnieść postać w porządku, oferuje dwa sporty i dwie siłownie, dwie sauny, gdzie można zrelaksować zmęczone mięśnie, masaż, solarium.

Administracja opracowała zestaw propozycji dla tych, którzy chcą korzystać z ich usług. Obejmuje ona jedną bezpłatną wizytę, możliwość wniesienia znajomego i otrzymać prezent, niższych cen i zapasów na treningu grupowego. Wyposażona siłownia z wyposażeniem nowoczesnych sportowych. Kupując bilet gwarantuje bezpłatne szkolenia i konsultacje osobiste na produktach przeznaczonych do żywienia sportowego.