707 Shares 9981 views

Popularny serial „Agenci SHIELD”: aktorzy i role

„Agents of SHIELD” – serialu, który stworzył amerykański reżyser i producent Dzhozef Hill Dzhoss Uidon. Służył jako podstawa do stworzenia komiksu firmy Marvel książki. Mówi o wynaleziona organizacji, która prowadzi walkę z przestępcami.


Linia Fabuła serialu

Po zakończeniu tej historii, przedstawionej w filmie „The Avengers”, agent Fil Kolson postanowił stworzyć niezwykłą grupę, z której będzie kontynuować walkę z podziemi. Skład świeżo konieczne jest nie tylko twarzą w twarz ze złem, ale żeby go zmierzyć. Będą musieli zrobić pracę badawczą, aby poradzić sobie z rosnącym wpływem gangów przestępczych. Ponadto, obrońcy muszą dostosować się do siebie i znaleźć wspólną płaszczyznę, na różne postacie nie przeszkodziło im w ciężkiej pracy.

„Agents of SHIELD”: aktorzy i roli pierwszego sezonu

Opracowanie projektu rozpoczęła się w lecie 2012 roku. Że kanał ABC wyemitowany serii „agentów SHIELD”. Aktorzy i role, które grają w projekcie Dzhoss Uidon odebrał kompetentnie. Wiodącą rolę środka Phil Colson zaproszony Clark Gregg. Który grał w ten sposób w filmie „The Avengers”. Clark był zaskoczony zaproszeniem, ponieważ jej główny bohater został zabity. Jednakże, upewniając się, że jest to poważny projekt, który z chęcią zgodził się wziąć udział w filmie.

Następnie została zaproszona aktorka Ming-Na. Aktorka zagrała w telewizyjnym serialu science-fiction. W nowej pracy, którą wykonuje agenta rola filmowa Melinda May. W serii, ona odgrywa pierwszej klasy pilotażowy i broni eksperta, który wie.

Po główną rolę w serialu otrzymał młody, ale początkujący aktorzy Elizabeth Henstridge, Brett Dalton, Ian De Kesker. Ostateczna aktorka regularnym wpisane-ended Working Group dołączył Hloya Bennet.

Elizabeth Henstridge rozpoczęła karierę aktorską w 2010 roku, rolę w krótkim filmie, aw 2012 roku otrzymała jedną z głównych obrazów. W serii, że jest genialny naukowiec – biochemik Dzhemmu Simmons.

Brett Dalton odgrywa rolę agenta Grant Ward w ulu pseudonimu. On jest przywódcą grupy przestępczej Hydra. Zaczynał jako przyszłego członka tarcza, ale zdradził go. I teraz Grant Ward – główną grupę wroga, który pomógł mu w trudnych dniach.

Ian De Kesker aktor ze Szkocji, rozpoczął karierę aktorską w wieku trzynastu lat. A w wieku 25 lat zabrał jedną z głównych ról. Leopold Leo Fitz przedstawiany w serii jako utalentowanego i genialnego inżyniera.

Hloya Bennet po udziale w filmie serialu „Nashville” nieoczekiwanie otrzymał zaproszenie do odegrania w projekcie w roli Daisy Skay Dzhonson – geniusza komputerowego i utalentowany haker.

Nicholas Brendon, Ruth Negga, David Conrad, Saffron Burrows, Adrian Pasdar grał w serialu "SHIELD agentów." Aktorzy i roli grali, odnoszą się do struktury drugorzędowej.

Niektóre gwiazdy filmowej chciał również zagrać w pierwszym sezonie „agentów SHIELD”. Aktorzy i role, które zdobyli, różnych serii superbohatera. Samuel L. Jackson przekonująco przedstawił szef organizacji SHIELD Nika Fyuri.

"Agents of SHIELD": drugi sezon

W lecie 2014 roku zespół aktorów zaczęła uczestniczyć w kręcenia drugiego sezonu „Agentów tarczy”. Kompozycja z głównych bohaterów wzrosła ze względu na włączenie byłego najemnika Lance Hunter. Jego rolę odgrywa angielski aktor Nik Blad.

Barbara Bobby Mars (pełnomocnik 19) reprezentowany aktorka Adrianne Palicki. Pod koniec drugiego sezonu, dzięki talent aktorski, rola ta dołączyła do grona stałych znaków.

Dokonano wielu zmian, a wśród aktorów ról drugoplanowych. Dodali szef organizacji terrorystycznej „Hydra” Deniel Uaytholl. Ten obraz jest instruowany, aby grać Reed Diamond. Rola lidera najlepszym asystentem Whitehall śpiewał Simon Kassianides. Popularny amerykański aktor Kayl Maklahlen wystąpił w roli ojca Daisy Skay Dzhonson.

Seria "Agents of SHIELD" Season 3: aktorzy i role

W trzecim sezonie zespół wysoko wykwalifikowanych agentów nadal walczyć z „Hydra”. Liczba znaków w głównej części wzrasta w serii „tarcza agentów.” Aktorzy i role, które były w średnim położeniu, takich jak Luke Mitchell i Henry Simmons, udał się do głównych bohaterów.

Luke Mitchell – aktorem z Australii. Po przeprowadzce do Ameryki, zagrał w serialu sci-fi "People of the Future". Potem został zaproszony do „agentów SHIELD” dla roli Lincolna Campbell. Luc odtworzeń zmodyfikowane w wyniku eksperymentów ludzki (subman), który ma zdolności niż ludzkie.

Genri Osvald Simmons Jr. jest popularny amerykański aktor filmowy. Grał rolę znaku Alfonso Mac McKenzie – kolega byłego szefa SHIELD. Alfonso, jak również wszystkie środki powierzchniowo czynne są stale walczą terrorystów i organizacji przestępczych.

Znaki wtórne dodałem Juan Pablo Raba i Metyu Uillinga. Ci artyści dołączyli do rodziny Serial „agentów SHIELD – 3”. Aktorzy i role, które grali – zmienioną ludzie. Metyu Uilling będąc psychiatrą, przeszedł terreginezis i przekształcony nieludzkich potworów z możliwością zabicia jego rodzaju. Juan Pablo Raba dostał obraz Inhumans Dzhoui Guterresa. Jego głównym umiejętność – manipulować metalu. Pracownicy SHIELD nauczył go do zarządzania i kontrolowania niezwykłą zdolność. Teraz on agenta działającego.

ciekawostki

Pierwsza seria serialu „Agenci SHIELD” rozpoczął filmowanie w styczniu 2013 r. Po raz pierwszy pokazane na scenie publicznej zgromadzonych na ekranach ponad dwunastu milionów fanów. Przez cztery lata, został opublikowany cztery pory dwudziestu dwóch serii.

Od maja 2017 roku, to ciekawy i ekscytujący projekt będzie nadal kręcenia piątego sezonu.