679 Shares 7375 views

Telefon nie iść do „Sklep Play”. Co zrobić, jeśli nie ma połączenia?

„Android” – jeden z najbardziej rozpowszechnionych systemów operacyjnych na całym świecie. Członkowie zwrócił przyjazny interfejs i multi-funkcjonalność systemu. Ponadto, prawo do platformy od 2005 roku, znajduje się w rękach Google, co powoduje ogromną ilość usług, które są wbudowane w system.


play Market

Uniwersalny Konto „Google” daje dostęp do magazynu o tej samej nazwie – Play Market. On jest typem zawartości nawigator i miejsce, gdzie najlepsze aplikacje dla urządzenia. Ponadto, tutaj można znaleźć muzykę, książki, tapety i wiele więcej. Wystarczy zrobić kilka kliknięć, aby pobrać wybraną pozycję. Większość produktów można pobrać za darmo, ale nie jest też płatne treści. Zazwyczaj przy zakupie urządzeń na OS „Android” Aplikacja play rynku jest już dostępny w pamięci gadżetu. Jeśli nie – to jest możliwe użycie jako stronę internetową lub dodatkowo pobrać aplikację. Wszystkie treści są podzielone na kategorie, co ułatwia wybór i poszukiwanie pożądanego produktu. Jednak od czasu do czasu użytkownicy napotykają wiele trudności związanych ze sklepu. Na przykład, gadżet nie wchodzi do „Sklep Play”. Co zrobić w tym przypadku? Kwestia ta zostanie omówiona w niniejszej publikacji.

Urządzenie nie wprowadzić „Sklep Play”: Brak połączenia

Jeśli widzisz tę wiadomość, pierwszą rzeczą do zrobienia – sprawdzić swoje połączenie z Internetem. Wielu użytkowników nie zwracają na to uwagi i szukasz globalnego problemu. Jeśli korzystasz z mobilnego internetu – upewnij się, że nie zabraknie limitu ruchu. Generalnie, aby pobrać aplikacje i gry do lepszego wykorzystania połączenia przez Wi-Fi, ale sieć GPRS może być tak powolny, że „Sklep Play” po prostu nie zaakceptuje go. W każdym razie, pobieranie zawartości za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej będzie kosztować „fortunę”, chyba że NL na korzystanie z Internetu. Jeśli połączenie zostało ustanowione za pośrednictwem Wi-Fi, upewnij się, że nie zostały tam jeśli Router on ustawienia i zresetować się wadliwy. Aby zrozumieć, czy problemy związane ze sklepu, sprawdź podłączenie do sieci poprzez przeglądarkę. Spróbuj przejść do innego miejsca, a jeśli się go – można rozważyć inne przyczyny „Android” nie wykracza w „Sklep Play”.

Problemy w systemie lub gadżetu sklepu

Cokolwiek może być wspaniałym OS „Android” ma w niej jednego globalnego wadę – system może tyle. Uniwersalny środek przeciw i małym błędem systemowym „hang-up” jest ponowne uruchomienie gadżetu. Nie jest konieczne, aby go wyłączyć całkowicie i to ponownie. Można po prostu przytrzymać przycisk blokady i spośród dostępnych opcji wybierz „Odśwież”. Następnie spróbuj ponownie wejść w grze rynkowej. Jeśli nadal nie działa – iść dalej.

Być może czasowo ograniczyć dostęp do sklepu. Na przykład, istnieją problemy techniczne na serwerze. To zdarza się bardzo rzadko, ale taka opcja nie powinna również zapominać. Poczekaj chwilę, a następnie ponownie przejść do „Play”.

Pamiętaj, że jeśli przeprogramować urządzenie robi ostatnio. Czasami „Sklep Play” nie może pracować z powodu instalacji niestandardowej lub złego firmware. Jeśli radykalnie dostosowane do naprawienia problemu z obsługi, to lepiej, aby przywrócenie starej wersji systemu (rollback). zostanie ona wydana jedynie w przypadku, gdy wykonanie kopii zapasowej (backup). Należy zauważyć, że kopia zapasowa powinna odbywać się zawsze, to nie boli, aw niektórych przypadkach – oszczędność gadżet. I ponowne programowanie lepiej jest zaufać profesjonalistom, zwłaszcza jeśli doświadczenie w tej branży nie trzeba wiele.

Najbardziej radykalny sposób do systemu „prawa półkula” staje się powrót do ustawień fabrycznych. Ale być przygotowany na to, że wszystkie ustawienia niestandardowe zostaną usunięte, a informacje pozostaną tylko na karcie pamięci.

Ustawienie "Google Play" Store

Jak dziwne, jak się może wydawać, ale jeśli urządzenie nie wchodzi „Play Store”, może to być spowodowane faktem, że data i godzina są nieprawidłowe. W menu „Opcje”, aby wybrać synchronizację przez sieć. Ale takie rośliny mogą uciekać, jeśli nie na jakiś czas, aby podłączyć gadżet do Internetu. Należy także pamiętać, aby ustawić właściwą strefę czasową.

Można spróbować zresetować ustawienia gry rynkowej. Aby to zrobić w „Ustawienia” znajdź „Aplikacja” i kliknij sklepu z aplikacjami. będzie można zobaczyć dwa przyciski „Wyczyść dane” i „Wyczyść pamięć podręczną”. Można nacisnąć i „Odinstaluj aktualizacje”, jeśli nadal nie pomogło iść do sklepu treści. Można również zresetować „usługi” Google Play i Google Service Framework. Upewnij się, że „Konta Google” Aplikacja jest włączone i podłączone do Twojego konta. Nawiasem mówiąc, można spróbować usunąć to konto, a następnie podłącz go ponownie. Nie zapomnij, aby wykonać kopię zapasową danych.

Aplikacje szkodniki

Czasami gadżet nie wchodzi „Play Store”, jeśli dostęp do niej zablokowany przez inne aplikacje. Zazwyczaj ta aplikacja pobrana z nieznanych lub niezaufanych źródeł.

Bądź ostrożny przy wsiadaniu na głównych praw, ponieważ z nich, można dokonać żadnych zmian w systemie, a także pobierania programów, które utrudniają normalne funkcjonowanie innych aplikacjach.

Zainstalować potężne oprogramowanie antywirusowe oraz okresowo wykonywać skanowanie systemu, aby pozbyć się szkodliwych plików, ponieważ system operacyjny „Android” bardzo podatne na ataki wirusów. Praca „Sklep Play” może obniżyć ogromną ilość niepotrzebnych informacji, a „cyfrowych śmieci”. W tym przypadku, to doskonały asystent CClaner program. Usuwa on uszkodzony lub pliki tymczasowe i optymalizacji systemu doskonale.

Dodatek Freedom

To jest dość dobrze znany program, który pozwala na dokonywanie zakupów w grze bez pieniędzy. Ale wiemy, gdzie jest darmowy lunch, a więc z zastosowaniem sama nie jest wszystko jasne. Jeśli doszli do wniosku, że ze względu na to urządzenie nie wprowadzić „Sklep Play”, to trzeba się go pozbyć jak najszybciej. Ważne jest, aby najpierw zatrzymać jego działanie, a następnie je usunąć. Aby to zrobić w „Ustawienia” i „wniosek” do znalezienia przez Freedom, tapnut na nim, kliknij przycisk „Stop”, a następnie „Wyczyść prywatne dane”.

Powiedzieliśmy o najczęstszych powodów, dla których urządzenie nie wchodzi do „Sklep Play”. Jeśli żadna z powyższych wskazówek nie pomoże – trzeba pokazać eksperta gadżetu.