187 Shares 8218 views

Fly: recenzje telefonów o tej samej nazwie producenta

Nie tak dawno temu w rosyjskim rynku urządzeń mobilnych, nowy flagowy – Fly telefon od producenta o tej samej nazwie. Wszystkie smartfony tej firmy można przypisać serii „budżet” urządzeń mobilnych. Są one przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców, zwłaszcza tych, którzy nie mogą sobie pozwolić modele znanych marek, lub dla tych, którzy nie chcą płacić więcej pieniędzy na big-name logo. Firma oferuje urządzenia odpowiednie ceny i dobrej jakości.


latać

Recenzje telefonów tej firmy „są” wyjątkowo pozytywna postać wśród konsumentów. Wreszcie gadżety, które mają dostatecznie dobre właściwości i wysoką wydajność. Z powodu tej popularności, a tym samym popyt na urządzenia tej marki nadal szybko rośnie. firma produkcyjna, z kolei, nie zamierza na tym poprzestać i nadal wypełniać na rynek nowych modeli smartfonów.

charakterystyka

Głównym i główną cechą tego gadżetu jak telefon komórkowy Fly (opinie klientów, to tylko potwierdza), jest możliwość wspólnej pracy dwóch kart SIM. Oczywiście, jest to bardzo duży plus. Fakt, że niektórzy operatorzy sieci komórkowych oferują mobilne pakiety internetowe, które używają tradycyjnych usług komunikacji (SMS, połączenia przychodzące i wychodzące) niewygodnych i czasami kosztowne. Na pozostałych operatorów Internetu jest na ogół dość niskie. Dzięki tej inteligentnego telefonu, można, bez zmiany operatora sieci komórkowej do podłączenia do szybkiego Internetu.

Smartfon działa na systemie Android 4.1 operacyjny. Rozmiar wyświetlacza 4,5 cala ma wystarczająco dobre odwzorowanie kolorów. Więcej informacji można oglądać na stronie internetowej spółki w menu Fly „Opinie”. Na telefon z tej firmy, można powiedzieć tak: pomimo niskiego kosztu procesor smartfon wystarczy manufacturable. Aplikacje otworzyć szybko, a nie „wiszą”, istnieje możliwość gry najnowszej generacji gier (intensywny 3D-wersja).

W zależności od modelu, smartfon może mieć albo 516 MB pamięci wewnętrznej, lub 1 GB. Wielkość pamięci zewnętrznej jest mała, ale może być zwiększona do 32 GB za pomocą karty micro-SD.

Bateria wystarczająco silny. Jeśli korzystasz z telefonu jak najwięcej: oglądanie filmów, surfowanie w internecie i czytać książki, pełne ładowanie trwa około 4-6 godzin.

odkrycia

A teraz aktualizacje Fly: przeglądy komórkowych, którzy mają wystarczająco dużo czasu, aby korzystać z tych gadżetów, wiarygodne – sprawiają, że myślisz o zakupie takiego urządzenia. Oczywiście, należy wziąć trzeźwo patrzeć na rzeczy i zrozumieć, że w tej cenie nie dostaniesz tej zaawansowanej gadżet, takich jak Samsung. W tym przypadku trzeba zdecydować, co trzeba: markę lub funkcjonalność.

Na przykład, Fly (w opinii konsumentów komórkowych, to tylko potwierdza) będzie po prostu wspaniały prezent dla dziecka. I smartphone z „wyjścia” z ukochanym dzieckiem mają teraz, a nawet jeśli straci lub złamać sprzętu, to można przeżyć.

Jeśli nadal myśleć, czy nie nabyć nowy gadżet od firmy, skontaktuj się z asystentów sprzedaży, jakie są opinie Fly telefonu, a wierzcie mi, będziesz mile zaskoczony!