827 Shares 3433 views

Dzieci UMMC Jekaterynburg Clinic: Usługi i referencje

Obecnie klinika wam dzieci UMMC (Jekaterynburg) zostaną zaprezentowane. Jaki rodzaj organizacji jest? Jakie usługi oferuje? Czy jego odwiedzin rodzice i ich dzieci są szczęśliwe? Zrozumieć to wszystko nie jest tak trudne, jak się wydaje. Ponadto, wszystkie ważne i istotne informacje zostaną dostarczone, z których każdy rodzic powinien mieć świadomość, zanim napiszesz dziecko na wizytę u specjalisty. Jest prawdopodobne, że wiele z nich nie będzie miał odpowiednią organizację na wizytę. Z tego nikt nie jest bezpieczny.


opis

Dzieci poliklinka UMMC (Jekaterynburg) – to prywatna placówka medyczna. Stanowi ona duży szpital wszechstronny, który głównie zajmuje nieletnich.

Ta instytucja pozycjonuje się jako europejskiej jakości kliniki i technologii pokrewnych. Oferuje pomoc dzieciom w swojej klasie. Prawie każda dolegliwość można zastosować do UMMC. Ale jakie usługi są? Gdzie jest klinika? Jakie cechy często zwracać uwagę na rodziców?

adres

UMMC (Klinika dziecięca, Jekaterynburg) ma jeden adres. Chodzi o to, że organizacja nie posiada oddziałów. UMMC Jekaterynburg jest dostępny w pojedynczej ilości. W innych regionach, oddziały organizacji nie są.

I to się podoba wielu rodziców znać dokładny adres, nie będzie miał czasu, aby pomyśleć, co oddział udać się do konkretnego lekarza. Wystarczy przyjechać w określonych współrzędnych.

poliklinika UMMC adres zabaw: Jekaterynburg, ulica Sheykmana, Budynek 113. To jest, gdy określona instytucja medyczna. Wiele podkreślić, że dotrzeć do kliniki nie jest trudne. Po tym wszystkim, to znajduje się w pobliżu centrum miasta. Teraz jest jasne, jaki rodzaj „UGMK-Zdrowia” (Jekaterynburg, Klinika dziecięca) ma adres. W każdej chwili możliwe jest, aby przejść do rejestracji do specjalisty lub bezpośredni odbiór.

Kontakt

Na jakiś szczególny potrzebują wsparcia centrali telefonicznej. Badaliśmy multidyscyplinarnego Kliniki Pediatrii mnóstwo kontaktów. Wszystkie z nich pozwalają łatwo skontaktować sekretariacie i uzyskać odpowiednie konsultacje. Klienci wskazują, że nie ma specjalnych problemów z nr telefonu. Wystarczy zadzwonić do czasu klinice. I operatorom szybko odebrać połączenie.

Jakie numery w użyciu? UMMC (Klinika dziecięca, Jekaterynburg) telefon do komunikacji proponuje następujący: 8343283 08 08. Wniosek oraz kombinacji zapisu do lekarza.

Po podaniu, można kontaktować z innym kontaktu. Mianowicie: 8343344 27 67. Ale to nie wszystko. W klinice znajduje się szpital. W każdej chwili klienci i ich rodzice mogą zadzwonić i dowiedzieć się o stanie pacjentów. Post pielęgniarki szpital – bardzo przydatna kontakt do komunikacji między tymi, którzy są traktowani.

Zastosowanie służy następujące numery:

 • 8343344 27 67, przedłużenie 369 – 3rd floor;
 • taka sama liczba, przedłużenie 368 – 4 piętro;
 • taka sama liczba, ale z dodatkowym 367 – 5 piętrze.

Telefon, jak zostało powiedziane, pracuje dobrze. Rurę starając się jak najszybciej, operatorów i personelu medycznego bez problemu odpowiedzieć na wszystkie pytania rozmówcy. Nominacje do eksperta odbywa się również bez żadnych skarg. I to wszystko zadowolony.

usługi

Jakie są kliniki dla dzieci UMMC (Jekaterynburg) oferuje usługi dla pacjentów i ich rodziców? Mówi się, że jest to multidyscyplinarny ośrodek medyczny. Tylko nie jest jasne, jakie problemy można uzyskać tutaj.

Wśród usług przeznaczyć pomoc w następujących obszarach:

 • pediatrii;
 • chirurgia;
 • okulistyka;
 • otolaryngologii;
 • neurologia;
 • urologia;
 • ginekologii;
 • gastroenterologia;
 • endokrynologia;
 • alergologia;
 • kardiologii;
 • nefrologia;
 • immunologia;
 • diagnostyka laboratoryjna;
 • USG;
 • Rentgenowskie;
 • MRI;
 • traumatologii.

Ogólnie rzecz biorąc, w klinice, istnieje około 20 obszarów, w których pomocy medycznej. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że badany ośrodek prywatny pozwala otrzymać opiekę w domu, a także wykonuje różne operacje. Szpital Dziecięcy Clinic UMMC (Jekaterynburg) oferuje również. Szczepienie można przeprowadzić bez problemu w centrum medycznym. W związku z tym praktycznie każdy problem o kontakt z kliniką.

umeblowanie

A teraz trochę o tym, co myślą o tym medycznych pacjentów center. UMMC odbiera różne odpowiedzi. Dużą uwagę przywiązuje się do sytuacji w organizacji. Rodzice wskazują, że w centrum wnętrza podoba.

Wszędzie wykonane kosmetycznych napraw i najważniejsze tylko w nowe meble zainstalowane w każdym biurze, a także sprzętu. Niektórzy wskazują na fakt, że instytucja jest dokładnie zaplanowane. I zwrócić uwagę na fakt, że administracja i zarządzanie centrum dokłada wszelkich starań dla komfortu i wygody pacjentów. Chcę tu wrócić ponownie i ponownie.

„UMMC-Zdrowie” (Jekaterynburg) – Klinika dziecięca typu prywatnego, który oferuje swoim gościom najbardziej komfortowe warunki pobytu. Piękna prywatna klinika z miłej i przyjaznej atmosferze. Tylko to, co jest tak niezbędne w pracy z dziećmi.

lekarze

Co możemy powiedzieć o specjalistów kliniki? Jest również ważnym zagadnieniem. Często jest to jakość lekarzy na dalsze leczenie zależy. Początkowo klinika podjąć tylko specjalistów z wyższym wykształceniem. Są one stale podnoszą swoje umiejętności, a codziennie otrzymują bezcenne doświadczenie w pracy z dziećmi.

„UMMC-Zdrowie” (Jekaterynburg, plac Clinic) Liczba otrzymanych na ich specjalistów w większości pozytywne. Rodzice wskazują, że w tym multidyscyplinarnym centrum medycznego, lekarze wiedzą dokładnie swoją pracę. Są jakościowo i szybko wykonać go.

Wszyscy specjaliści są uprzejmy i przyjazny, dzieci próbują znaleźć indywidualnego podejścia. W razie potrzeby, zawsze można skontaktować się z informacji medycznych o chorobie dziecka, zbliżającym leczenie i inne niuanse współpracy. Nie wulgarność i grubiaństwo. Komunikować się z miłych lekarzy. Extra analizy i badania, co do zasady, nie są wymagane.

usługa

Ponadto, należy zwrócić uwagę na wiele obsługa klienta jest. On jest używany głównie w pozytywnym świetle. Chodzi o to, że UMMC (Klinika dziecięca, Jekaterynburg) – instytucja, która zapewnia jakość i szybką obsługę.

Rodzice wskazują, że cały personel jest uprzejmy i pomocny. Za swoją pracę żadnych skarg – zawsze gotowy do pomocy, zawsze zapyta. Zapis do lekarzy w oparciu o komfort pacjenta.

Jedyne zastrzeżenie, które muszą być brane pod uwagę – jest to, że z opóźnieniem ponad 10 minut osoba jest usuwany z rejestru. Może on zostać zastąpiony dowolnym dogodnym momencie. Na jego spóźnienia jest wymagane, aby zapobiec wcześniej. Tylko w ten sposób będzie bronić nagrywanie lekarza.

Również wśród negatywnych aspektów usługi odróżnić niemożność znalezienia miejsca do parkowania pojazdów. Należy zauważyć, że jest to niemożliwe, aby zaparkować w pobliżu kliniki. Dokładniej, jest to trudne do wykonania.

Co do reszty, nie ma skarg. Klinika dziecięca UMMC (Jekaterynburg) – prywatny multidyscyplinarny ośrodek medyczny, który naprawdę dba o swoich pacjentów. Właśnie to, czego potrzebujemy wielu ludzi, aby przejść do prywatnych klinikach!

ceny

Ale cena organizacja niewiele osób są zadowoleni. Rodzice często podkreślają fakt, że koszt usług w „UMMC-Zdrowia” wysoki. Dla komfortu i jakości trzeba zapłacić. To właśnie te wypowiedzi znajdują się wśród opinii o klinice.

Jednak wysokie ceny nie będą odstraszać potencjalnych odwiedzających. Wraz ze słowami na wysokie koszty eksploatacji, ludzie zauważają, że pieniądze otrzymał za jakość i szybkiego leczenia. Większość pacjentów i ich rodziców nie oszczędziły obsady pieniędzy.

Żeby było jasne, początkowy odbiór specjalisty średniego kosztu w 1350 rubli, drugi – w 1000 rubli. W „Individual szczepienie” kosztował średnio 8500 rubli. Rzeczywiście, nie jest zbyt tani. Ale warto.

wyniki

Dzieci Clinic UMMC (Jekaterynburg) – prywatny multidyscyplinarnym ośrodkiem, który robi wszystko dla swoich gości. Populacja jest zadowolony z obsługi i lekarzy. Jakość i komfort – to motto instytucji.

Jednak, zamieniając tutaj, trzeba przygotować się do pewnego wydatków. Jak mówią rodzice za jakość, uprzejmości i szybka obsługa do zapłaty. Nie myśl, że UMMC – tanie miejsce. Jednak należy tu zastosowania.