844 Shares 7058 views

Philadelphia Experiment. Mity, teorie, rzeczywistość

Philadelphia Experiment tyle porośnięte tajemnic i sekretów, które wierzą w fakcie jego istnienia jest trudne. Jednak wiele dowodów świadków i uczestników wydarzeń w nie całkowicie dać zapomnieć o wydarzeniach, które miały miejsce w październiku 1943 roku. Co się stało potem, naprawdę? To był fakt potworny incydent czy to wszystko to tylko fantazja, aby zwiększyć popularność US Navy?


Philadelphia Experiment. Opis legendy

Jeszcze przed inwazją wojsk hitlerowskich na terytorium pokoju był problem poprawy sprzętu wojskowego, a jednym z aspektów była kwestia ukrycia instalacji wojskowych z radaru i oczu wroga. A jeśli teraz jest to możliwe, to w tym momencie wszystko było w rozwoju i na etapie testowania różnych propozycji teoretycznych.

Jest to niemożliwe, aby powiedzieć, ile wniosków wpłynęło do rządu, ale został wybrany jeden, który wydawał się najbardziej prawdopodobne – stworzenie silnego pola magnetycznego o określonym kształcie, który jest w stanie całkowicie ukryć sprzętu wojskowego poza zasięgiem wzroku. Eksperyment o nazwie „Tęcza”, nadano datę posiedzenia.

Według świadków, po rozpoczęciu eksperymentu statek był poza zasięgiem wzroku, pozostawiając na swoim miejscu gęsta mgła zielonym. Po jego wygląd przed wszystkim okazało się, że z ogromnym załogi (składającego się z 181 osób) pozostała bez szwanku, ale dwa tuziny, reszta albo zniknęła lub zmarło z szoku i strachu, albo dosłownie połączone z konstrukcją statku.

Oczywiście, po zakończeniu eksperymentu statek został sprzedany, wyniki są utrzymywane w tajemnicy, a wszyscy, którzy przeżyli, biorąc pod uwagę postanowienie tajemnicy. Nawiasem mówiąc, ostatnie twierdzenie, że o ile nic tragicznego się eksperyment, a sam eksperyment przeprowadzono w innym kontekście.

Rzeczywiste uczestników zdarzeń

Jak dla osób biorących udział w wyżej wymienionych wydarzeń, nazwisk członków załogi, lub tych, którzy oddali stosowne rozkazy lub nie zachowanych lub brzmieć inaczej w różnych źródłach. Ale dwa dobrze znane nazwisko, którego inicjatywa i tak spodvigla wojsko do przeprowadzenia eksperymentu Filadelfia, pozostał niezmieniony i jest powszechnie znany na całym świecie.

Nikola Tesla i eksperymenty dotyczące przemieszczania różnych przedmiotów w przestrzeni

Prawdopodobnie największym źródłem mitów i najbardziej absurdalnych teorii, potwierdzają, że jest to niemożliwe z prostego powodu – wszystkie archiwa rekordy wielkiego naukowca udał się do rządu Stanów Zjednoczonych i, podobnie jak wiele innych ważnych odkryć tajemnicy. Sam wielki naukowiec nie żyć do eksperymentu tylko kilka miesięcy.

Albert Einstein i teoria dziedzinie ujednoliconej

Istnieje przypuszczenie, że eksperyment został utworzony był z jego inicjatywy w celu przetestowania teorii w praktyce.

potwierdzenie dokumentalny

Brak dokumentów historycznych, które mogłyby potwierdzić lub obalić mit istnieje nie zostanie wykryty lub są dobrze uszczelnione. Wszystkie relacje świadków nie dają żadnych konkretnych szczegółów, na której można zobaczyć na odległych wydarzeń. Jedyną rzeczą, która może występować po dość szeroko zakrojone poszukiwania – to zdjęcia i wideo z niszczyciela z członka załogi, który służył na nim w momencie imprintingu.

Możliwym źródłem mitów

Kto twierdził, że jako eksperymentu Filadelfia i tak miał miejsce. Jednak w innej formie, niż oferowanie nam mrożący legendę.

Jednym z najbardziej praktyczny i wiarygodny w tej teorii czas był rozmagnesowane kadłub, aby ukryć przed polami radarowych. Dla tego ciała były owinięte wokół przewodów, które wraz ze statku utworzonych potężny elektromagnes.

W rezultacie, większość urządzeń „wariuje” i załogi pojawiła nieprzyjemne doznania. Nawet jeśli technika i nie mogliśmy zorientować się, a następnie zarządzać nimi w stanie złym samopoczuciem i praktycznie „w ciemno”, nie było to możliwe. Z tych powodów, eksperymenty postanowiliśmy „roll” i rozwoju oraz ukryć dowody.

odkrycia

Siły USA niszczyciel eksperyment „Aldridge” Filadelfia, Tesla i spójna klasyfikacja zdarzeń – to jest prawdziwą przyczyną jednej z najbardziej powszechnych mitów w historii ludzkości.

Jest to niemożliwe, aby powiedzieć z absolutną pewnością, że takie testy nie istnieją, jak również sugerować inaczej. Po tym wszystkim, które potwierdzają Eksperymentu Filadelfia (zdjęć, filmów i innych dokumentów), ukryte przed opinią publiczną na różne sposoby.

Jest możliwe, że klasyfikacja zdarzenia, jak również tworzenie fałszywych informacji w celu dezinformacji – jest po prostu sposobem na ukrycie nieudane doświadczenie, które można łatwo podważyć wiarygodność rodzącej się „świat” państwa. A jeśli przyjmiemy fakt ofiar masowych przypisać państwu, to jest – najlepszym sposobem, aby uniknąć odpowiedzialności za swoje działania.

W każdym razie, cokolwiek dzieje się 28 października 1943, to prawdopodobnie pozostanie tajemnicą na wieki, który przeznaczony jest do rozwiązania.