139 Shares 3018 views

Michaił Gavrilov: biografia i życie osobiste aktora

Michaił Gavrilov znana z dużej liczby widzów na niezapomniany, wyraziste role odgrywane przez nich w serii rating „Molodezhka” i „Nowe Życie”. Relacje osobiste i kariera aktorska z atrakcyjnym młodych mężczyzn interesuje wielu wielbicieli jego talentu.

Fakty z biografii

Przyszły aktor urodził się 7 lipca 1985 roku w mieście Togliatti. Ojciec chłopca był w wojsku, a kilka lat później rodzina przeniosła się do nowej siedziby w małej miejscowości Czusowoj, znajduje się w regionie Perm. To właśnie tam spędził swoje dzieciństwo i młodzieńczych lat Mihaila Gavrilova.

W wieku szkolnym, chłopiec nie marzy o karierze aktorskiej. Był zainteresowany sportu, aktywnych gier z przyjaciółmi w podwórzu, i film patrzył tylko w telewizji.

Po upływie dziewięciu lat nauki Mikhail Gavrilov pierwszy postanowiłem połączyć swoje życie z lekiem, a następnie został studentem Politechniki Perm. Po chwili młody człowiek został powołany do służby wojskowej.

Przyszły aktor był w piechocie. Michael przyciągnął służby wojskowej, miał plany, aby kontynuować dzieło ojca i dziadka i stać się wojny. Odbyciu czas wyznaczony, Gavrilov pozostał w wojsku na podstawie umowy. Młody człowiek służył trzy lata.

Po demobilizacji Michael nagle postanowił zostać aktorem. Udał się do stolicy i łatwo wszedł Shchukin Instytut Teatralny.

Pierwsze kroki w kinie

Michaił Gavrilov pomyślnie ukończył tej szkoły w 2012 roku. Był szkolony w warsztacie Valentina Pietrowna Nikolaenko, znany z ogromnej liczby widzów filmowych za rolę w komedii „Ślub w Malinovka”. Ona objawia się w Michaela wielkiej kreatywności, aby dać go w najbliższej przyszłości popyt na wybranym zawodzie.

Jego droga do kina aktor rozpoczął w 2009 roku. Zagrał w roli epizodycznej, będzie on wyświetlany na ekranie w jednym z odcinków przebojowego filmu „Code of Honor”. To doświadczenie pomogło aspirujących aktorów czuć wszystkie szczegóły aparatu.

Dyrektorzy zauważyli oczywisty talent młodego aktora. Michael wylądował rolę w ekscytującym thrillerze „Jest ktoś”, a następnie zagrał w jego sequelu.

Wzrośnie w karierze

W 2014 roku Michaił Gavrilov (dorobek świadczy o tym) odegrały rolę w dziesięciu różnych filmach. Najbardziej popularne jest jego rola hokeista Jewgienij Tsarev w serialu „zespołu Youth”.

motyw sportowy kontynuuje aktor w 2015 roku, grając z gwiazdą radzieckiego hokeja Vladimir Konstantinov w jego autobiograficznym filmie „Glory” poświęconej Wiaczesław Fetisov. Gavrilov wykazać swoją kreatywność w komedii „Życie jest tylko początek”, mistycznym filmie „Black River” oraz w kilku filmach. Michaił Gavrilov (zdjęcie z filmu potwierdza ten fakt) umiejętnie zagrał rolę w filmie „progów” niedawno w kinach.

W 2016 roku Michael wystąpił w ulubionych seriali publiczności „Hotel Eleon”. W 2017 roku pojawił się na ekranie w filmie „Private Space”, „Weeping Willow”.

życie osobiste

Zażądał aktor jest szczęśliwie żonaty i ma syna. Jego przyszła żona Anna Nosatovoy one zagrała w serialu „Oto ktoś”. Grali go w miłości, ale nie w pośpiechu, aby je właściwie.

Młodzi ludzie zaczęli się spotykać na planie drugiego sezonu serialu, a po jego wejściem ważnego małżeństwa. W 2012 roku rodzina miała syna Andrzeja. To doniosłe wydarzenie jeszcze bardziej trzęsawki pary zjednoczenie rodziny w miłości.

Michaił Gavrilov jest nie tylko dobrym człowiekiem rodzinnym, ale także zdolnym mistrzem. Ten człowiek może poradzić sobie z każdą pracę wokół domu, uwielbia tworzyć różne kulinarnych i marzenia otwierając restaurację.