80 Shares 6799 views

Ogródki sportowe dla domu własnymi rękami: opinie, zdjęcia

Niestety, wraz z rozwojem technologii dzieci zaczęły się poruszać mniej. Lepiej jest siedzieć przy komputerze lub telefonicznie, idziesz do gry w piłkę nożną lub uruchomić. Aby stać dziecko do uprawiania sportu, trzeba stworzyć specjalne warunki. A co może być bardziej przyjemne niż trenować w zaciszu własnego mieszkania? kompleks sportowy dla dzieci – jest to bardzo przydatna rzecz, która sprawi, że ruch dziecka.


Co to jest?

Ogródki sportowe dla domu – to prawdziwa siłownia. Dzięki nim można ćwiczyć i wykonywać proste ćwiczenia. W taki kompleks nie jest poziomy pręt, drabinka, pierścień, liny i liny drabiny. Dlaczego został stworzony tylko dla dzieci? Obszar ten sport jest przede wszystkim na celu popularyzację sportu wśród najmłodszych. Zazwyczaj je kupić dla dzieci w wieku od trzech do pięciu do trzynastu. Dziecko, dla normalnego rozwoju powinno pełzać, huśtawka, wspinać się, skakać.

Ogródki sportowe dla domu: opinie

W rzeczywistości obszar Sport jest bardzo potrzebne. To tylko na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to możliwe do kierowania dzieci na ulicy, że robią. Znacznie bardziej interesujące, gdy masz cały dom teren sportowy. Nie może być „poobezyannichat” wspinać i bawić inaczej.

Ogródki sportowe dla domu i umożliwiają prawidłowo rozwijać się normalnie. Wykonywanie każdego dnia prostych ćwiczeń fizycznych, dziecko wzmacnia zdrowie. Ponadto, jest to bardzo dobre miejsce, aby coś zrobić z nadmiarem energii, a tym samym kierując go we właściwym kierunku. Jak pokazuje praktyka, że dzieci naprawdę lubią stale wspinaczki w górę iw dół, aby zejść na linie lub wiszące na poprzeczce. Działalność ta pomaga rozciągnąć kręgosłup. Oznacza to, że zmniejsza ryzyko zarażenia krzywizny kręgosłupa.

3 powodów, aby kompleks sportowy domu własnymi rękami

Ponieważ popyt jest wysoki w ostatnich latach systemy te stały się droższe. Nie jest jasne, dlaczego są one czasami sto lub nawet dwieście dolarów. Za co, pytam, zapłacić? O kawałek drewna lub metalu? Z tego wynika, że rozsądne byłoby, aby kompleks sportowy dla dzieci dom z własnymi rękami.

Jeśli masz wszystkie narzędzia, to dlaczego nie.

1) Doing rodzaju prętów ściennych można zapisać dziesięć razy. Jest to bardzo dobry plus, bo dodatkowe pieniądze po prostu nie przeszkadzać. Jak to się mówi, „zaoszczędzone pieniądze – to zarobione pieniądze.”

2) Najlepszy prezent – prezent wykonany własnymi rękami. Dziecko będzie bardzo przyjemne, jeśli ojciec własnymi rękami, aby to wielki dar.

3) Swobodny wybór. Kiedy robisz coś z rąk, jest to świetna okazja, aby wyrazić swoją wyobraźnię i dostosowania go do rzeczywistości.

Dopiero co najmniej trzy powody do homebrew gałązkę. W rzeczywistości, kompleksy sportowe dla domu, aby zrobić dla dzieci jest bardzo prosta. Trzeba tylko trochę wysiłku.

kompleks sportowy dla dzieci w domu: zdjęcia

I teraz można zacząć pracować sam. Najpierw trzeba przygotować wszystkie narzędzia i materiały. Warto też uważać, dbałość o szczegóły, jak będzie wyglądał kolejny rożny.

Najlepiej jest zrobić najzwyklejszym prętów ściennych. To nie trwa długo i samych materiałów. Dlatego też ją mamy zamiar zrobić. Będzie to coś w rodzaju kompleksu sportowego, ale połączone w jedną. Jest to idealne rozwiązanie dla domu, zwłaszcza w małym obszarze mieszkaniowym.

wygląd

Jak będzie kompleks sportowy dla dzieci w domu? Zdjęcie pięknie pokazuje, co może być drabinki. Łatwiej opcja, tym lepsze okaże się. Nie trzeba wymyślać coś fenomenalnego. Najważniejsze – że projekt był silny, a obciążenie to będzie dość duża.

A to wszystko będzie wyglądać następująco: zwykle drewniane schody aż do sufitu, to poziomy pasek jest zawieszony, a to jest już możliwe, aby połączyć gimnastyczne pierścienie, drabinkę i liny. To nieskomplikowana konstrukcja będzie doskonałym kompleks sportowy dla domu.

Czego potrzebujesz?

Przede wszystkim, powinniśmy mierzyć wszystko prawidłowo. Ważne jest, aby znać dokładną wysokość od podłogi do sufitu, jak w przyszłości będzie opierać się na drabinie nim. Po tym będzie można śledzić przez materiały. Aby utworzyć drabinki będą musiały: dwie belki 150 o 40 mm długości i sufitowe, dziesięć kawałków sadzonek do łopaty o średnicy dwudziestu pięciu milimetrów, wszystkie rodzaje materiałów (śrub, kątowniki). Wydaje się, że na jej podstawie. Narzędzi trzeba tylko centymetrem, wiertła i wywiercić 25 mm (drewno), piłę, śrubokręt.

Tworzenie kompleksu sportowego

Pierwszą rzeczą, którą trzeba z belek głównych odciąć wszystkie niepotrzebne. Oznacza to, że dostosowanie rozmiaru sufitu. Następnie wyróżnia je dobrze wypolerowane. Belki poprzeczne są zamocowane w specjalnych gniazdach co 24 cm. Dlatego trzeba wziąć ołówek i taśmę pomiarową i mierzy się odległość na każdej z belek, aby znak. W przypadku wchodzi wiertło. Każdy znak jest wiercony głębokości rowka jednego centymetra. Będą trzymać w poprzeczkę.

Można zacząć poprzeczkami. Ponownie, od sadzonek trzeba wyciąć wszystkie niepotrzebne. Nie należy pozostawiać więcej niż jeden metr. Następnie wyróżnia je dobrze podshlifovat.

Teraz musimy rozwiązać jedną z belek. Odbywa się to za pomocą łączników i elementów (może być za pomocą śrub). Po zainstalowaniu pierwszego ramienia może przystąpić do drugiej części.

W luźnej belce wstawić sadzonek. Za najlepszą pracę z użyciem młotka. Następnie wkręcić śruby po przeciwnej stronie. Jest teraz gotowy do belki. Aby połączyć go z drugiej części już ustalone, trzeba ostrożnie włożyć pasek do otworu, a następnie przymocować za pomocą śrub. Fix drugą część trzeba w taki sam sposób jak pierwszy.

Opcjonalnie można zrobić poziomą poprzeczkę. Jest on zespawany ze zwykłej rury i zamocowane na płytach żelaza za pomocą zwykłych śrub. Następnie na całej konstrukcji wisiał pierścionki, liny i liny drabinie na zamówienie.