339 Shares 1290 views

Co to repost w „BK” – to doskonały sposób na wymianę informacji i narzędzie promocyjne? Każdy decyduje za siebie

Przed udzieleniem odpowiedzi na pytanie, co odśwież w „WE” należy rozumieć to, co jest główną funkcją współczesnych sieciach społecznych. Zaawansowane zasoby, takie jak „VKontakte” zrobić wszystko, co możliwe, aby użytkownicy mogą komunikować się ze sobą, rozwijanie powiązań komunikacyjnych bez żadnych problemów. Wcześniej wszystkie te i ograniczony – ludzie byli zadowoleni. Ale technologia rozwija się, stąd konieczność wprowadzenia nowych użytecznych narzędzi. I pojawił repost.


Jeśli mówić bardzo prosty mechanizm ten pozwala udostępniać żadnych informacji o znajomych, z autora lub źródło jest wskazywane na najwyższych stanowisk. Dziś trudno sobie wyobrazić, jak to kiedyś bez takiego wygodnych, eleganckich cech. Na szczęście okazało się, a teraz komunikacji i interakcji między użytkownikami stało się znacznie bardziej zaawansowane. W rzeczywistości, nic nowego w tym mechanizmie nie jest – od niepamiętnych czasów na tych lub innych zasobów były podobne narzędzia, pracowali trochę inaczej, ale ogólna koncepcja jest dobrze nadaje się do określania REPOST.

jak

Wszystko działo się bardzo szybko – w 2010 roku społecznościowy posiada przycisk „Like”, rodzaj analogowej lubią Facebooku. Wtedy nikt nie wiedział, co się REPOST. „WE” nie było okazją do wymiany informacji, ale teraz użytkownicy mogą wyrazić swoją „zgody” na „lubi”. Ludzie po prostu położyć się nawzajem „serc” na stronach i byli zachwyceni.

Podziel się z przyjaciółmi

Nieco później, w przycisk „Like” przycisk ma inną funkcję – teraz można nie tylko ocenić jakiegoś rekordu, ale także je dzielić się – gdy dana osoba znajduje się pod Pół żartem wiadomości, widnieje napis „Podziel się z przyjaciółmi.” Po naciśnięciu przycisku z tym, informacje są kopiowane bezpośrednio do ściany, źródło wskazane na szczycie. Tj repost pracował tylko w tandemie z mechanizmem zatwierdzania, w przeciwnym wypadku należy użyć funkcji nie było. Początkowo wszyscy byli zadowoleni, ale potem zaczęły się problemy o charakterze etycznym – czy jest to możliwe, na przykład, aby nacisnąć przycisk „Like”, gdy ktoś miał wypadek i potrzebujesz pomocy? Ale sytuacja może być znacznie gorzej – nie „jak” dokładnie znaczenia. A tam jest nowy przycisk, ludzie wiedzą, co odśwież „VC”.

Jak rozmawiać o tym, co im się podoba

Nadszedł czas, aby przejść od teorii do praktyki – porozmawiajmy o tym, jak zrobić REPOST w „VC”. Bardzo prosta: pierwszy sposób opisany powyżej – naciśnij „serce”, czyli przycisk „Like”, po okna pop-up, kliknij „dzielenia się z przyjaciółmi.” Jeśli nie chcesz umieścić podobne, ale informacja jest konieczna do przekazywania do innych osób (czyli zrobić odśwież), należy użyć innej opcji „Akcja” szukamy wytwórni Łatwo jest zobaczyć – to znajduje się tuż na lewo od przycisku „Lubię to”. Wystarczy kliknąć na ten przycisk, a zadanie zostanie przeprowadzona: system oferuje kilka opcji repost – Zapis wysłać prywatną wiadomość do kogoś innego lub opublikowanym na swojej ścianie. Wybierz najlepszą opcję, naciskamy na przycisk „Wyślij” – i gotowe.

Wspólnota i repost

Sieć społeczna jest nie do pomyślenia bez społeczności tematycznych – twórcy „VKontakte” wiedział od samego początku. Przy nowej funkcji, został natychmiast zintegrować wszystkich grup, a następnie strony publicznej (publiczne). Dziś sytuacja przedstawia się następująco: poziom popularności społeczności szacuje się na tym, jak często (iw jakich woluminów) użytkownicy powiadomić znajomego o zapisach w nim. Liczba abonentów jest również ważne, ten nie kłócić, ale jeśli grupa nie stawia husky administratorzy zaczynają się martwić nawet wezwany do złożenia zapisów REPOST w „VC”.

To bardzo proste: kiedy ludzie podzielić się informacjami, rozpoczyna tzw marketingu wirusowego. Początkowo powiedziano jedna osoba lubi to – podzielił również stanowisko. I tak dalej, może w nieskończoność. W efekcie setki ludzi dowiedziała się o grupie (w oryginale, jak pamiętamy, jest przechowywana i jest wskazany u góry). Jeśli materiał jest dobre i ciekawe, funkcja, która dostanie tysiące, a nawet miliony nowych abonentów – to repost. W „VC” jest najlepszą reklamą, przyciąga naprawdę aktywnych użytkowników, w tym przypadku jest całkowicie za darmo!

wskaźniki Cheat

Podobnie jak w przypadku wielu innych wskaźników, owijanie repost w „BK” jest możliwe i powszechnie praktykowane. Wspominaliśmy już, że jest to najprostszy i najbardziej skuteczny sposób na reklamę wszystkie wyroby, osoby lub społeczności. Każdy decyduje za siebie – czy wybrać drogę rozwoju, jednak nie jest do końca fair w stosunku do użytkowników. Jest jedna rzecz, kiedy ludzie właścicielem o czymś powiedzieć, bo naprawdę lubi to, co innego – gdy repost ma sztuczne pochodzenie.

Cheat może odbywać się na różne sposoby, poniżej będziemy patrzeć na wszystkie możliwe sposoby. Na przykład, najbardziej nieszkodliwe sytuacja: poprosić znajomych, aby jak na którymś z wpisów, repostnuli go do swojej stronie przyjacielowi liście ich zobaczyć tę wiadomość, a może być również mile widziane. Do takich działań społecznościowy nie stosuje się żadnych sankcji.

Sposoby oszukiwania

Jak oszukać w Fortecy „BK”? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu ludzi. W rzeczywistości, nic skomplikowanego – w sieci można łatwo znaleźć kilka programów, które pomogą w realizacji takiego planu. Wśród najbardziej popularnych narzędzi można zauważyć Olike, Vkdog, Likest – każdy ma swoje zalety i wady. Zazwyczaj te aplikacje mają własne strony internetowe, gdzie cała zasada oszukiwania jest szczegółowo opisane. Aby wziąć udział w takich manipulacji nie są zalecane: społecznościowy nie lubi fałszowania konkretnej aktywności użytkownika, naruszające często blokowane.