897 Shares 6188 views

Co jest tybetański Tulp? Tybetański Tulp: wartość

Czasami zaczynają się w dzieciństwie, obecnie niewidzialnych przyjaciół, którzy są bardziej realne niż zwykłych chłopców i dziewczynek. Grają z nami, zrozumieć nasze problemy, daje rady … My dorośli śmieją się z tych fantazji i psychiatrzy umieścić pewne diagnozy. Tybetańczycy również są wrażliwe na takie rzeczy. Wierzą: można zmaterializować cokolwiek: przedmiot, zjawisko, człowiek. Ta technika i był nazywany „Tybetańska Tulp”.


Co to jest?

W ostatnich latach młodzi ludzie spotykają się w całej grupie. Nazywają siebie tulpovodami. Newfangled zalała pół planety. Ale jeśli jego wyznawcy wiedzą o prawdziwej istocie koncepcji, jej celów i misji? Zobaczmy, co oznacza tybetański tulp.

W buddyzmie – religię wyznaje, że ten mały kraj górzysty – to materializacją myśli. Człowiek potrzebuje większą część faktycznie podzielone na ich głowach i jednym z kawałków umieścić w styl dowolny. To jest moc myśli wyobrażając sobie pewien obraz ożywia go, dopóki nie oddziela od siebie i nie stać się w pełni autonomiczne. Po odzyskaniu niepodległości, może nawet nawiązać kontakt wsteczny: słyszysz słowa, czujesz dotyk. W skrócie, celem tulpovoda – ucieleśnieniem fantazji na żywej materii we wszystkich pięciu zmysłów. I to nie tylko dla siebie, ale także dla innych. Jest to górna umiejętności. Tybetański Tulp, sens i istota której mnisi z tego kraju nie jest opisane w tej samej pracy, od dawna częścią codziennego życia.

Tulp jeden

Tybetański Tulp może przejawiać się w różnych formach. Wszystko zależy od tego, co masz cel prowadzą, tworząc go. Pierwszy typ Tulp – wyimaginowany przyjaciel. I nie zawsze trwa ludzką postać. Może to być istota z innej planety, wspaniałego bohatera lub mitycznego stwora. często pochodzą z małych dzieci, które są bardzo samotny. Przyczyn tego może być kilka: oni nie mają przyjaciół, urodziłem się w rodzinie kolejne dziecko i uwaga wszystkich rodziców jest teraz koncentruje się na tym, czy rosną w dysfunkcyjnych rodzinach, doświadczają przemocy i nadużyć.

W każdym przypadku, bez względu na to, co wywołało pojawienie się takiego znajomego, należy traktować go z szacunkiem. Poproś dziecko, aby powiedzieć, jak on wygląda, kocha. Powiedzmy, że chcesz zaprzyjaźnić się z nim też. Następnie stwierdzić, że Twoje dziecko ma dialogu, więc wysłać całą moc organizować swój wypoczynek.

Jeśli dzieci wymyślają sobie nawzajem nieświadomie, niektórzy dorośli specjalnie tworzyć takie obrazy. Dlaczego są potrzebne? Najprawdopodobniej są one zbyt samotnie lub mają bogatą wyobraźnię, albo po prostu ulegli wpływom mody. W tym przypadku, ludzkie uczucia i emocje napędzane tybetański Tulp: wartość i jej rola w życiu często się tak przytłaczająca, że całkowicie wypiera otaczającą rzeczywistość.

Tulp-halucynacja

Może ona przejawiać w pewnych wizji: śnieg, pływające płomienie, obrazy giganta ryb pływających w powietrzu … Krótko mówiąc, kompletna abstrakcja wymyślona przez ludzki mózg. Sztuka tworzenia tulp w tym przypadku jest realizowana w postaci świadomości podzielonego na dwie części, podział, konstrukcji ściany w środku siebie.

Tybetańscy mnisi twierdził, że omamy-obrazy stają się realne tylko dzięki mocy swoich myśli. Cóż, być może, od prawdziwych profesjonalistów i dostać się zmaterializować obrazy, ale większość nadal bierze narkotyki. Ich działania, widzą obraz, który je tworzy zapalenie mózgu.

podświadomość ludzka – splątana labirynt ukrytych pragnień, traumy dzieciństwa, tłumionych emocji. Co dokładnie wyjdzie na zewnątrz po leku jest nieznany. Każdy człowiek jest jego wizja. Wędrując zawiłe korytarze swoim wewnętrznym „ja” tulpovody „halucynacje rzeczywistości.” Jednocześnie sceptycznych lekarze potrząsają głowami i mówią, że najbardziej uderzające obrazy widzą narkomana lub psychicznie chorym.

Jak stworzyć tulp?

Aby to zrobić, najbardziej realistyczny wyobrazić sobie obraz, który odwraca głowę, w pobliżu, lub po prostu przyciąga, fascynuje. Natychmiast to nie będzie działać, więc proszę o cierpliwość. Zazwyczaj, aby utworzyć Tulp trwa od kilku tygodni do sześciu miesięcy. Wszystko zależy od osoby, możliwość autohipnozy i oczywiście czasu. Pożądane jest, aby ten dobry uczynek przeznaczyć na dobę przez co najmniej pół godziny.

Wyobraź sobie, że jesteś samotną kobietą w średnim wieku, którzy są zmęczeni szukając swojej drugiej połowy. Wszyscy przyjaciele przyniosły rodzinę i spędzić czas z bliskimi za darmo. Przekazać ponure dni, zniknąć dni od nudy w pracy. Tutaj przychodzi z pomocą w praktyce – tworzenie tulp Tybetańczyków. W tym przypadku będzie to zawarte w obrazie znajomego, przyjaciela, kochanka. Ty oczywiście wyobrazić, jak on wygląda, kocha to, co. Psychicznie narysować każdą cechę jego charakteru, a nawet jego przeszłe życie. Z biegiem czasu, nie tylko rozpocząć widząc go przy niej, ale można z nim rozmawiać, bawić się, a nawet ustalić intymną relację. Czy wierzysz w jego istnienie, a nie wyobrażam sobie przyszłe życie bez niego.

Cechy Tulp

Załóżmy, że masz wszystko, a okazało się, że masz swój zmaterializowanej wizerunek – A młody człowiek. Leżysz na kanapie z nim, oglądając pokaz. W tym przypadku, można go dotknąć, pogłaskać jej włosy, dociskany ramieniu. Omówić ten film, podzielić się swoimi wrażeniami. Z nim jest dobra, ponieważ jest zaprojektowany zgodnie z własnymi życzeniami i preferencjami: nie zabrać pilota TV, dobrym słuchaczem, zawsze mówi komplementy. Tybetański Tulp, jako samodzielna jednostka autonomiczna i ma swoje własne pragnienia: czasami można zepsuć, wykonać kaprys.

Wystarczy rozważyć jedno „ale”: inni nie rozumieją, jeśli powiesz im o jakiejś mitycznej Sasha i Paszy. Nawet jeśli zachować w tajemnicy istnienie obrazu, raz może powiedzieć wam anegdotę na ulicy. Dzieje bez przyczyny śmiech człowieka powoduje zamieszanie i współczucia od innych.

Tybetański Tulp może w końcu rozwijać – nie zakłóca procesu. Dzieje się tak z woli swojej podświadomości: w pewnym momencie są nowe cele i pragnienia, a twój „przyjaciel” na nich dostosowane. Die lub znikają, nie może, jeśli nie chcesz. Są chwile, kiedy Tulp wymyka się spod kontroli i podwładni sam człowiek. On staje się zależny od niego często „czynsze” jego fikcyjny charakter i ciało żyje jego zasad.

Według psychiatrów

Jest oczywiste, że są one ustawione bardzo sceptyczny i całkowicie wykluczyć możliwość materializacji myśli. Według nich, tybetański Tulp – to znak, że dana osoba potrzebuje natychmiastowej hospitalizacji i leczenia. Dla nich jest to zwykła choroba psychiczna osobowości, Split, podzielone „ja” na wiele kawałków. Tacy ludzie namaścić „cicho” szaleńców, którzy w przeciwieństwie do gwałtowne, nie muszą być izolowane od społeczeństwa, ale w potrzebie leczenia.

Chociaż, jeśli spojrzeć na nią głębiej, Tulp – nie jest chorobą. To jest ludzka kondycja, więc zanim rzeczy mu tabletki i zastrzyki, powinno pomóc mu znaleźć przyjaciół lub interesujący się dzieje. A lekarze często popełniają błędy, należy umieścić pieczątkę szalony. Psychiatria – nauka jest cienka, nawet w najbardziej zdrowe i wyczyścić głowę, ona będzie w stanie znaleźć „karaluchy”, które pomogą jej postawić diagnozę. Po znanego psychiatry, powiedział, że pierwszy etap schizofrenią mają każdemu entuzjastyczne coś lub ktoś człowieka.