331 Shares 8366 views

Griffin – rasy psów. rasa psa Griffon – zdjęcia, cena

Psy – prawie najstarszych i najbardziej popularne satelity osoba. Niektóre zawody mogą zrobić z wyjątkiem kotów, ale mówią, że przyłączył się do ludzi znacznie później. Ponadto, kot ma bardzo niezależny charakter i choć jak gospodarzy, ale jakoś na swój sposób. Każdy, kto chce mieć oddanego przyjaciela, który zawsze przyjść do ciebie, nawet jeśli masz zły nastrój, wybrać psa.

Oczywiście, dla lojalności psów ludzie muszą płacić. Leniwi ludzie nigdy nie będą prowadzić w domu psa. Jak grząski i zimno nie było na ulicy, ponieważ nie zostały pokonane przez niechęć do wyłażą na spacer, pies ma potrzeby, które musi świętować co najmniej dwa razy dziennie. Można więc powiedzieć, że poświęcenie, lojalność i gotowość do poświęcenia własnego interesu jest wzajemna: jest to wymagane, a pies, a od jego właściciela.

Dlaczego pies

Jest to podstawowy problem i powinien zadać sobie każdy, kto ma zamiar kupić sobie to zwierzę. Wszakże z celów zależy od tego, jakie zwierzę trzeba kupić. Tak więc, jeśli masz wielkie wakacje do domu i potrzebował ochrony – podejmuje Alabai lub Dobermany; jeśli chcesz być chronione na zatłoczonych ulicach – są przeszkoleni owczarka; jeśli – członek klubu myśliwskiego – wybierz ogar, seter lub Norn psa. Należy dokładnie przeanalizować charakterystykę każdej rasy, ponieważ niektóre psy nie dogadać się z bardzo małymi dziećmi lub niedołężnych, a inni koniecznie długim okresie, bez którego zaczynają więdnąć.

Ale jeśli mieszkasz w mieście, a nawet w małym mieszkaniu, wybór może okazać się gryfa – rasa psa jest uważana za rodzinę, poza tym bardzo kompaktowy i schludne.

korzenie historyczne

Od przyszło ładny piesek, nie jest znany. Wielu ludzi wierzy, że przejście z jednej z odmian spaniel z pinczer małpi okazało Griffin. Pies rasy, według innych, zawdzięcza swoje pochodzenie do irlandzkiego i Yorkshire Terrier. W każdym razie, wiadomo dokładnie, co ich kraju jest Belgia, chociaż główne hodowcy od dawna Brytyjska. Jednak uważa się, że przodkowie dynastii angielskiej została podjęta z tego kraju. W tym klubu miłośników tych psów w Belgii istnieje od 1880 roku i jest często określany jako Brussels Griffon – pies rasy jego popularność bardzo zobowiązany do królowej belgijskiej.

Może Ratcatchers

Są też inne kraje, które twierdzą, że są przodkami psów, opisane jako gryfa. Rasa psa, należy rozważyć francusku, rozpoczęła się ich mieście Roubaix, chociaż nie jest to wystawa zorganizowana została później niż w Brukseli w dniu 9 lat. We Francji, uważa się, że piesek pochodzi, szczerze mówiąc, psy burek, które zostały wykorzystane do łapania szczurów w stajni. I Belgowie twierdzą, że przodkowie gryfy były szczur-łapacze, a więc bardzo mile widziane przez woźniców i hodowców koni. W zasadzie, nie ma powodu, by w to uwierzyć: wielkość i budowa ciała tej rasy są bardzo odpowiednie do zwalczania gryzoni. Jednak, postać nie posiada ona odpowiada: oni też są spokojne i nie agresywny. Tak, i z biologicznego punktu widzenia, istnieją pewne wątpliwości – struktura szczęki psów nie jest tak naprawdę nadaje się do polowania. Z drugiej strony, są one bez wątpienia odważny i wytrwały, że na łowienie przebiegły, agresywnych i doświadczonych szczurów z pewnością będzie przydatna.

W każdym razie, dla wieku (a nawet więcej), które upłynęły od ukazał Sęp Bruksela, rasy psów chcieliby zakupić nową charakterystykę rasy i stracić pewne umiejętności łowieckich.

Charakter – jak lew!

Wszystkie takie same, zapewne rację ci, którzy wierzą w griffons ras terierów wylewa swoje krwionośne. To samo zwinność i czujność czujność niezbędne, ale w tym samym czasie spokojnym temperamencie i ufności w siebie i swoje możliwości. Strach rasy psów „gryf” – zdjęcia z niektórych odcinków to pokazuje – nie wie w ogóle, pomimo niewielkich rozmiarów, są zawsze gotowi do walki.

Mówi, pekińczyki i chinina – „małe lwy”, ponieważ nie znają strachu, i zapomnieć o ich wielkości, co daje znacznie większy pies. Gryfy dać ogromną przewagę tego gatunku: są mądrzejsi i nie prowokować nikogo w ogóle. Ale jeśli coś się dzieje – no kwartał podano, dla wszystkich jego obsługi. I w tym samym czasie, gdy dobrze dogadują się z innymi gatunkami zwierząt.

Pod innymi względami, to piesek kochający i wierny – wystarczy spojrzeć na zdjęcia psów z nazwą rasy. Z obcymi mogą być nieśmiały i nieufny, ale do ich płetw, konsoli, jeżeli właściciel jest zdenerwowany i zabawy, aby chronić je od najmniejszego niebezpieczeństwa.

Edukacja jest ważna dla psów

Jednakże, biorąc pod uwagę skłonności „lwia” swojego zwierzaka, należy zwrócić szczególną uwagę na jego nauczania. Nie mówimy o szkoleniu – tej rasy rzadko trenował do niektórych usług. Istnieje obawa, aby nie dopuścić do psa „usiąść na głowie.” Ale to możliwe! Pamiętając o silnym charakterze tej rasy! W przeciwnym razie może uszkodzić zwierzęcych w takim stopniu, że polecenie w domu, aby być dokładnie to.

Od pierwszych dni gryfa siedliska w domu pokazać im, kto jest w nim. Jeśli masz małe dzieci – aby przekonać psa, że są co najmniej równe (ale lepiej – starsze, VIP-ów). Zasadniczo, jest to jedyna rzecz, którą trzeba zdobyć piesek.

Reszta – to świetna gra z psem, wziąć ją w ramiona, z nią porozmawiać, wyjaśnić, dlaczego robisz coś, co może nie używacie. Zostań przyjacielem swojego psa, a ona będzie przyjacielem Ciebie.

standardy rasy

Teraz Griffin – rasy psów dekoracyjny. Jest zrozumiałe, i śmieszny piesek. Jednak staramy się przestrzegać czystości rasy. Więc, waga zwierząt musi mieć co najmniej trzy, a maksymalnie pięć kilogramów, ta ostatnia postać jest ważna tylko dla „dam”. Kolor włosów dla czystej, ekspozycji próbek możliwie czerwony (z ognistą odcień ciemny mahoń), czystym czarnym lub czarno-tan. Nie biały lub blisko niego znaki nie są dozwolone. Jeśli czerwony zapadkę (dowolny tonu), powinna mieć ciemniejszą maski na twarz i uszy o tym samym odcieniu.

Zwłaszcza wełna psów tej rasy

Istnieją dwa podgatunki Griffon Brukseli – z twardej i gładkiej sierści. W pierwszej odmiany jest gruba, czasami nawet przypomina Fox futra. Często podgatunek gryfów ma bardzo obfity podszerstek, a to nie jest uważane za wadę, a wręcz przeciwnie. Jedyną rzeczą – właściciele będą musieli opanować sztukę przycinania ręcznie lub regularnie płacić za usługi fryzjera psów. Ale te psy nie rzucają: włosy rosną do pewnej długości, umierają, a nowe włosy rosną od cebulek. To wpływa na koszt: jeśli wybrano włosami rasa psa Griffon – cena w porównaniu do „gładkiej” wzrost o co najmniej stu dolarów.

Jednakże, każdy rodzaj psów nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Brud na to prawie nie skleja, jest wodoodporny papier ścierny. , To nie jest konieczne, aby kąpać jeśli czyszczony każdego pędzla dzień pieska. „Broda”, oczywiście, brudzą się podczas jedzenia, ale same psy często przynoszą przydzielonego ręcznik do wycierania pyska im.

problemy hodowlane

Wiele psów rodowód są problematyczne w hodowli. Gryfy nie są wyjątkiem: na kobiety w ogniu często idzie bez krwi i nie może obcował z partnerem, który jest zaplanowany. Szczenięta pierwsze trzy do czterech tygodni życia uważane są za okres niebezpieczne – niektórzy nie przetrwać. Bo to jest tak wysoki koszt psa gryfa – cena nie jest nawet potencjalnie pokazać szczeniaka „dla duszy” zaczyna się od 25.000 rubli.

Należy jednak uważać na pacjenta zakupu, nieŜywych szczeniak nie jest tego warta. Pod koniec tzw krytycznym okresie szczeniąt jest dość silne, energiczne i odporne na choroby.

Lubisz psy rasy „Griffin” (zdjęcie)? Ich cena może wahać się od 600 $ do tysiąca i więcej. Ale rozważyć: koszt jest znacznie zwiększona przez elitę zwierząt; Jeśli nie zamierzamy umieścić psa w międzynarodowych konkursach, zakup szczeniaka, że po prostu się zakochał.