758 Shares 7426 views

Najgrubszy dziecko na świecie: słodka lub straszne?

Najgrubszy dziecko na świecie – Cute lub po prostu boi? Kolekcja Guinness Book of Records zyskał kolejną wagi ciężkiej przedstawiciela. 60 kg w trzy lat waży największy dziecko na świecie! Podczas gdy średni wiek dziecka do takiego zgromadzenia 14-16 kg, mistrz udało się przed rówieśnikami w czterech razy.

Najgrubszy dziecko na świecie Nie urodziłem się gdziekolwiek indziej, ale w Chinach. Przy urodzeniu, nie był zaskoczony jego skromnych 2,6 kilogramów. Jest to normalna waga dla noworodka. Ale po trzech miesiącach trochę Lu Hao, była nazwa chłopca, zaczął gwałtownie rosnąć ciężki. Faktem jest, jak mówią rodzicom, że dziecko płacze dużo, kapryśna i nie uspokoi aż do czasu, dopóki nie jest podawany. Więc nie wymyślić nic lepszego niż dać mu jedzenie w nieograniczonych ilościach, jeśli tylko nie płacz. W wyniku tego rodzaju „buy-out” z trzyletniego chłopca dziecka waży jako dorosłego zwykłego człowieka w Chinach. Jedynie podczas kolacji jest dziecko tłuszczu na świecie spożywa coraz więcej rodziców, trzy pełnowymiarowe ryż miski. To mówi ojcu, Lu Yucheng, który jest już walczy może podnieść jego syna. I jego matka, Chen Yuan, całkowicie pozbawione możliwości wstrząsnąć ręce ukochanej dziecka. W ciągu ostatniego roku Lu Hao zdobył kolejne dziesięć kilogramów. Rodzice starają się uczyć swoje dziecko do zdrowej diety, obserwując dieta i ograniczyć jego jedzenie, ale to jest wciąż słabo zarządza. Najgrubszym dzieckiem świata z Chin jeszcze zachowuje swój wątpliwy tytuł. Co będzie się działo dalej jest nieznana.

Oczywiście, fattest w świecie dziecko ma trudności z ruchu. Miałem trudności z chodzeniem ze względu na duży ciężar cierpi ciężka duszność. Na spacer w przedszkolu Lu Hao prowadzenia motocykla z wózkiem bocznym. Ojciec i matka próbują uczyć chłopca do gier mobilnych. Ale gra w koszykówkę go nie interesuje, i aerobik i pływanie w rzece nie przynosi wymierne efekty. Rodzice spędzili dużo czasu i wysiłku na konsultacje i badania przez lekarza. Ale nawet chińscy lekarze, mimo wieków doświadczeń, nie dojdzie do konsensusu apetytu ten „zdrowy” dziecka i szybki przyrost masy ciała. Sugerują oni, że przyczyną otyłości jest hormonalne nieprawidłowości, ale dokładna diagnoza jeszcze.

Historia Lu Hao jest bardzo podobna do sprawy w Stanach Zjednoczonych. Amerykanka Jessica Leonard ważył siedem lat 222 kilogramów. Telewizyjne o Jessice w czasie wywołał wielkie oddźwięk w świecie. Wynikiem tego była reakcja w szpitalu publicznym, gdzie spędził półtora roku. W tym czasie, z pomocą ćwiczeń i ścisłej diecie straciła wagę 140 kilogramów i nadal schudnąć. To musi jeszcze przejść serię operacji na stawy i usunąć nadmiar skóry. Jednak problem otyłości w Stanach Zjednoczonych jest teraz bardzo poważny, a w przypadku Jessiki był pierwszy znak.

W międzyczasie fattest dziecko na świecie stale zyskuje dodatkowy ciężar, jego rodzice obawiają się o przyszłość, martwić się o życie swojego syna. Można tylko mieć nadzieję, że ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie, także i Lu Hao zawsze zaczynają tracić na wadze. Ale, oczywiście, bez wpływu rodziców, aby zrobić to byłoby praktycznie niemożliwe.