538 Shares 912 views

Lotnisko Istanbul "Ataturk" i "Sabiha Gokcen"

Obecnie istnieją dwa zacisk międzynarodowa działająca w Stambule: stare, Ataturk, a nowy, Sabiha Gokcen, zbudowany na podstawie tego, że główny port lotniczy Stambuł nie poradzić sobie ze zwiększonym ruchem pasażerskim. Nowo wybudowany port lotniczy położony jest w azjatyckiej części miasta jest dość daleko od centrum miasta i można dojść tutaj do tej pory tylko taksówką.

Ataturk Airport można dojechać w niemal każdej formy transportu publicznego w Stambule. Najczęściej mieszkańcy i turyści zagraniczni korzystać z autobusów, które przenoszą ruch na trasie, „City – Airport”. Stambuł w tym sensie w ogóle jest bardzo rozwinięta, a usługi dla obywateli i gości stolicy oferuje dużo węglowodanów i linii metra, dzięki czemu w krótkim czasie, aby osiągnąć pożądany terminal.

International Airport, nazwany na cześć pierwszej kobiety – myśliwiec wojskowy pilot Sabiha Gokcen, znajduje się trzydzieści pięć kilometrów od centrum miasta. Jest to jeden z najbardziej ruchliwych lotnisk dzisiaj w Europie. Wielu turystów z całego świata zostawić pozytywne opinie do tego budynku terminalu, zauważając jego piękno, wygodę i nowoczesność.

Główne lotnisko międzynarodowe Ataturk w Stambule, jest dwadzieścia cztery kilometry od centrum miasta i jest największym TMA w Turcji. Oto linii lotniczej baza „Turkish Airlines”, wykonujących loty ponad stu pięćdziesięciu różnych dziedzinach. Od wielu lat jest to lotnisko Stambuł, dwudziesty miejsce na świecie, a szóste w Europie pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Na przykład, do końca 2012 roku jego ruchu pasażerskiego przekroczyła czterdzieści pięć milionów ludzi. Nazywa ten terminal został nazwany na cześć pierwszego prezydenta Turcji.

Oczekiwać lot, przybył do lotniska Ataturk, wygodne i bardzo ładne. Dla wygody pasażerów są różnorodne usługi oraz krajowych i międzynarodowych terminali połączonych za pomocą wygodnego przejścia podziemnego. Istanbul klientów portu lotniczego mogą spędzić swój wolny czas w jednej z licznych restauracji, kawiarni i fast food obszarach usług, pójść do księgarni i hal wolnego handlu. Ponadto wykorzystuje polowa, apteka, salon fryzjerski i usługi wynajmu samochodów.

Pasażerowie mogą również zawsze skorzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego systemu komunikacyjnego. Oddzielnie, warto zauważyć, że lotnisko Stambuł posiada dwa hotele własnych. Jednym z nich jest podłączony do terminala międzynarodowego oraz świadczy usługi dla pasażerów trzydzieści cztery komfortowe pokoje. Drugi jest na lotnisku i pięćdziesiąt przynajmniej przyjemne i komfortowe pokoje.

Większość podróżnych wybrać ten terminal jako punktem przesiadkowym w drodze do Azji czy Europie, biorąc pod uwagę rozległość sieci tras, przedstawione tutaj, a atrakcyjny koszt podróży samolotem.