605 Shares 4208 views

Czekoladowe ciastko w multivarka: przepis

Czekolada biszkopt pieczone w multivarka łatwo. Ale to jest naprawdę uczta okazało się bardzo smaczne, konieczne jest zastąpienie pre-ciemne jednolite ciasto. Aby to zrobić, konieczne może być zupełnie różne składniki. Co dokładnie dowiesz się od przedstawionych poniżej receptur.

Klasyczna czekolada herbatniki w multivarka „Polaris”

Jeśli nagle zszedł do odwiedzenia, aw lodówce – toczenie piłki, a następnie oferować zrobić szybki deser, przy użyciu minimum składników. Należy zauważyć, że w multivarka ciasto piecze się w ciągu zaledwie jednej godziny i uzyskać niezwykle miękkie, delikatne i smaczne. Aby to sprawdzić na własnym doświadczeniu, proponujemy skorzystać z jednej z następujących receptur.

Tak więc, przed jak zrobić ciasto w multivarka trzeba zaopatrzyć się w następujących składników:

 • Jaja – 5 szt.;
 • Kakao w proszku – cztery łyżki (a slide);
 • piasek, cukier – 1.3 filiżanek;
 • Ocet jabłkowy sody + pokoju jadalnym – o małej łyżeczki;
 • przesianej mąki Bond – 1.3 filiżanek;
 • oleju albo – do smarowania formy;
 • Cukier waniliowy – stosowany na żądanie (mała łyżka).

Przygotowanie ciasta

ciastka pierniki w multivarka zrobić dość szybko i łatwo. Ale najpierw trzeba prawidłowo zagnieść ciasto ciemne. Aby to zrobić, należy podzielić białka i żółtka o różnych pojemnościach. Drugim składnikiem chcesz dodać cukier i szlifować składniki żarowym. Jeśli chodzi o białka, to zaleca się nieco ochłodzić i mieszać w stabilnej piany, stosując do tego konwencjonalny bijaka. W przyszłości, obie masy muszą być połączone. Następnie sody do gaszenia w occie (jabłkowy cydr).

Po wykonaniu wszystkich czynności opisane musi znajdować się w oddzielnym naczyniu światła przesiać mąkę z proszku kakaowego. Następnie otrzymaną mieszaninę wymagane wlać jajka z cukrem waniliowym. W wyniku długiego i intensywnego mieszania trzeba uzyskać lepką podstawę, która przypomina konsystencję ciasta przeznaczonego do pieczenia Charlotte.

Formowania i przetwarzania termicznego urządzenia,

Przed upiec ciastko czekoladowe w multivarka, konieczne jest, aby prawidłowo tworzyć. W tym celu jednostka głęboka miska musi być smarowane żadnym tłuszczem, a następnie wlać do fundamentu. Następnie urządzenie do pieczenia powinny być szczelnie zamknięte. Następnie musi być zainstalowana w trybie pieczenia i wytwarzania produktu na godzinę.

Po tym czasie sprawdzić gotowość herbatniki. Można to zrobić w następujący sposób: w centrum jest wymagane, aby trzymać pieczenia suchej wykałaczki. Następnie należy wyjąć i zobaczyć czy nie przestrzegane różdżki surowej zasady. Jeśli wykałaczka pozostanie suchy, domowej roboty desery mogą być bezpiecznie usunięte z potraw. Jeśli jednak na niej były kawałki lepkiego ciasta, ciasto zaleca się wytrzymać w tym samym programie na kilka minut.

Właściwie służyć herbatę

Teraz, gdy wiesz, jak gotować ciasto w multivarka „Polaris”. Po deserze vypechetsya całkowicie, to musi być usunięte z bębna za pomocą plastikowej szpatułki lub silikonu. Umieszczenie ciasta na ciasto na talerzu lub mieszkania, należy pokroić na kawałki i podawać w domu jest zimno lub na ciepło stan z herbatą.

Wykonujemy ciastko czekoladowe w multivarka „Redmond”

Są pokazane pieczenia gotowanie wiele opcji. W tej części artykułu chcemy powiedzieć o tym, jak uczynić najbardziej miękkie i pyszne ciasto, które mogą być wykorzystywane nie tylko jako pełny deser, ale również wykorzystać go do stworzenia domowej roboty ciasto. W tym celu musimy:

 • ciemna czekolada – sto pięćdziesiąt gramów, czyli połowa płytki;
 • Jaja – 4 szt.;
 • cukru – 0.4 filiżanek;
 • proszek do pieczenia – mała łyżeczka;
 • przesianej mąki Bond – 1,7 szklanki;
 • mleko skondensowane (ugotowane) – ½ standardowe dzbany;
 • Dziesięć procent tłuszczu śmietana – pół szklanki;
 • Cukier waniliowy – stosowany na żądanie (małe łyżką);
 • dowolny olej jadalny – do smarowania formy.

Dokonywanie ciasto

Jak przygotować wspaniały i bardzo delikatne czekoladowe ciastko? Przepis w multivarka „Redmond” wymaga stosowania prostych i łatwo dostępnych składników. Aby dokonać takiego przysmaku, konieczne jest, aby zerwać świeże jajka, dodaj je do śmietany, cukru i mleka skondensowanego. Wymieszać produkt, należy je pozostawić w ogniu przez kilka minut. W międzyczasie, można to zrobić poprzez traktowanie ciemną czekoladę. Musi ona być podzielona na części, a topi się w łaźni wodnej, dodano łyżkę mleka.

Po cukier rozpuszcza się częściowo w masie jajecznej samego naczynia jest konieczne ustalenie wanilina, przesianej mąki i proszek do pieczenia. Mieszane jednorodny, powinni być stopniowo wlać do uprzednio stopionego lekko chłodzony czekolady.

W wyniku tej procedury, trzeba uzyskać ciemne czekoladowe ciasto z przyjemnym aromatem wanilii.

Tworzymy deser i piec w multivarka

Czekoladowe ciastko w multivarka „Redmond” pieczone jak szybko i łatwo, jak w poprzednim przepisie. W tym urządzeniu zbiornik głębokich należy pokryć z dowolnego tłuszczu (korzystnie masło), a następnie wlać poprzednio ugniata podstawy. Pod koniec produktu wymagane jest ciasno i włączyć program pieczenia. Ustawić timer na 60 minut, należy poczekać na sygnał audio, który powiadomi o zakończeniu wybranego trybu.

Sprawdź gotowość produktu przez trzymanie wykałaczki w niej ciasto można łatwo usunąć z naczyń. W tym celu zaleca się używanie noża lub przewracając duży pojemnik na ciasto.

W jaki sposób należy wnieść na stół?

Jak widać, herbatniki czekoladowe w multivarka „Redmond” przygotowuje się dość szybko. Po domowej roboty cukierki będzie na na ciasto powinno być cool. Ponadto zaleca deser pokroić na trójkąty, umieścić je na talerzyki i podawać z czarnej herbaty.

Należy zauważyć, że to ciasto czekoladowe jest często używany do produkcji pysznych domowych ciast. Aby to zrobić, należy pokroić na dwie równe grubości ciasta, a następnie smarować kremu, przystawki z Kruszonka i pozostawić w lodówce na kilka godzin. Po tym czasie, herbatniki czekoladowe staną się bardziej kruchy i soczysty.

Dokonywanie szybki placek w domu może być równie dobrze do każdej rodzinne wakacje.

Gotowanie smaczne herbatnik z wrzącej wody

Herbatniki w gotującej się wodzie w multivarka zrobić, gdy chcę zjeść pyszny deser i śmietana lub jogurt nie było w lodówce.

Tak więc, aby przygotować pyszne ciasto czekoladowe, musimy następujące produkty:

 • przesianej mąki Bond – około 2,5 szklanki (można użyć trzech filiżanek, ale w tym przypadku będzie ostry herbatniki);
 • cukru pudru – 2 pełne kubki;
 • soda jadalnia (nie zgasić) – jeden deser łyżka (można zastąpić szklankę mleka z proszku do pieczenia o wysokiej zawartości tłuszczu);
 • Jaj – 2 szt;.
 • Kakao – pięć dużych łyżek (jeśli używasz więcej, ciastko ciemny);
 • rafinowany olej słonecznikowy, to znaczy bez charakterystycznego zapachu – około sto mililitrów;
 • wody, a dokładnie – całkowicie chłodzi przegotowanej wody – jeden kubek;
 • dowolny olej jadalny – duża łyżka (do smarowania formy).

Tworzenie baz czekoladowe

Czekoladowe ciastko w multivarka „Philips” uzyskuje się w ten sam smaczne i bujne jak w urządzeniach innych marek. I zanim upiec ciasto w domu, powinien być dobry lepka zagnieść ciasto. W tym celu trzeba pokonać z trzepaczką świeżych jaj zrobić, dodać do nich schłodzonej przegotowanej wody, rafinowanego oleju słonecznikowego i mleko. Obok masy cieczy jest wymagane wlać cukru, wszystko dokładnie wymieszać i pozostawić na ogniu przez dziesięć do piętnastu minut. W międzyczasie, można rozpocząć przygotowania sypki część testu. Aby to zrobić, wymieszać przesianej mąki z sodą jadalnym i kakao w proszku. Następnie uzyskaną mieszaninę stopniowo wprowadzenia wymaganej masie cieczy. W rezultacie, należy uzyskać lepkiego ciasta, ciemne.

Uświadomić sobie ciasto w misce i wypieki

Po fundamentem jest zaangażowany, należy wlać do wzmacniacza. Nawiasem mówiąc, zanim wymagane jest miska obficie nasmarować smaru (gotowania). W taki półprodukt należy piec przez sześćdziesiąt pięć minut. W tym czasie ciasto czekoladowe powinno być dobrze się i stają się ciemniejsze, delikatny i miękki.

Prawidłowo wypieki na stole

Zrobić ciasto czekoladowe w domu, warto pomyśleć o tym, jak to może być miło odnoszą się do picia herbaty rodziny. W tym celu zaleca się pokrycie delicje ciemne szkliwo. To może być wykonane w następujący sposób: wziąć czekolady, w podziale na plastry i układać w metalowej misce z łyżką masła i dziesięć mililitrów mleka świeżego. Następnie, wszystkie składniki umieszcza się w łaźni wodnej, aż do momentu, gdy czekolada całkowicie topi się i zamienia się w jednorodnej grubości glazury. Ponadto, wymaga on równomiernego powlekania całej powierzchni herbatnika, włącznie z częściami bocznymi. Oryginalny tort wytrzymać zimno przez jedną godzinę, można bezpiecznie podawać. Do tego deseru należy pokroić na trójkątne kawałki, rozłożone na talerzyki i służyć gościom herbatę.

podsumować

Jak widać, aby upiec ciasto czekoladowe w multivarka to jest bardzo proste. mogą być następnie dodane orzechy lub wszelkie inne składniki, jeżeli jest to pożądane, w takim (na przykład delikatności, kandyzowany owoc, krople czekolady, suszonych owoców, itd.) Bon appetit!