808 Shares 2531 views

Kompresor nebulizator LD-211C Niewiele Lekarz: wskazówki, opinie

Która metoda jest najbardziej skuteczna w leczeniu chorób układu oddechowego? Lepszym rozwiązaniem byłoby dostarczania leku bezpośrednio do ciała pacjenta: nosogardzieli, tchawicy, oskrzeli lub płuc. Jest więc bardzo istotne i skuteczny sposób leczenia jest inhalacja. Jest to skuteczne w przypadku chorób, takich jak nieżyt nosa, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, astmy, zapalenia krtani i tchawicy, m. P.


Traktować w ten sposób potrzebujemy pomocy nowoczesnych urządzeń, takich jak inhalator LD-211C.

Jak leczyć wdychania?

Pacjent wdycha roztworu leku, że strumień powietrza wchodzi do właściwego działu oddechowego i działa tam, tworząc efekt terapeutyczny.

Nowoczesne inhalatory – nebulizatory. Działają one bez pary przez natryskiwanie roztworu leku przez nosa w postaci drobnych cząstek. To właśnie na tej zasadzie działa Inhalator niewiele lekarza-211C.

Korzyści wynikające z zastosowania nonfallow inhalator:

 • Stwarza to duże stężenie leku w żądanym wydział dróg oddechowych;
 • aby uniknąć wpływu leków na nerki, wątroby, serca i innych narządów;
 • Eliminuje to skutki uboczne wagi w przeciwieństwie do innych metod podawania leku;
 • Zmniejsza to ilość leku przepisanej przez lekarza, w złożonym leczenia;
 • najmniejszych cząstek roztworu leku otrzymanego przez inhalatorze mgławicowym łatwo przenikają do tkanek i narządów pacjentów, są nawet bardziej skuteczne.

Istnieje wiele modeli nonfallow inhalatorów pochodzących od różnych producentów. Co jest unikalny kompresor Inhalator LD-211C?

typy nebulizatorów

Inhalatory działające bez pary – nebulizatory. Zasada działania jednostki głównej, są one podzielone na ultradźwiękowy i sprężarki.

Modele Ultradźwiękowe roztwór leku rozpylany za pomocą drgań o wysokiej częstotliwości. Modele te są znacznie droższe niż sprężarki, które działają dzięki strumienia sprężonego powietrza.

Ponadto, nebulizatory sprężarkowe umożliwić korzystanie z większej listę rozwiązań do inhalacji zamiast ultradźwiękowych.

Jest tak wszechstronny i wydajny inhalator jest LD-211C.

modelowe cechy

Przydatność inhalatora w leczeniu oczywistych dróg oddechowych. I jak zrozumieć, co to jest, aby dać pierwszeństwo do modeli z zakupem?

Najczęściej wybór urządzenia inhalacyjnego jest określana przez łatwość jego stosowania i elementów, które będą przydatne w różnych sytuacjach, które pojawiają się w trakcie leczenia.

Inhalator LD-211C ma dość prostą obsługę, jeden przycisk, który włącza i wyłącza urządzenie. Nawet małe dzieci łatwo opanować ten proces, co pozwala im czuć się niezależna.

Sama sprężarka jest w kształcie małej walizce z uchwytem na górze. Dzięki uchwytu, urządzenie jest wygodne do przenoszenia w odpowiednim miejscu.

W dolnej części sprężarki są cztery gumowe podkładki, na których instrument odpoczywa. To nie pozwala mu szybować na każdej powierzchni.

Sprężarka inhalator LD-211C jest w dolnej części jednostki głównej przestronne komory, gdzie jest to możliwe, aby położyć kabel zasilający tak, aby nie przeszkadzał.

Z tyłu sprężarki ma dwa zagłębienia do mocowania pojemnika z tworzywa sztucznego. Pojemnik ten jest zawarty w wykazie składników, które są sprzedawane z inhalatora. Jest to wygodne przechowywanie wielu dysz i filtrów, które są podłączone do urządzenia.

Długa rura inhalacyjne (2 m) pozwala na urządzenie do pozycjonowania w oddaleniu od ciała pacjenta podczas zabiegu. Jest to wygodne, ponieważ działa niewiele lekarza sprężarka jest dość głośny. Z biegiem czasu, hałas staje się znajomy, ale niektóre dzieci mogą być przestraszony z głośnym dźwiękiem, i byłoby lepiej, aby przesunąć urządzenie z dala od nich.

akcesoria

Oprócz pakietu inhalatora zawiera składniki, które będą potrzebne w celu zmaksymalizowania przeprowadzania procedur medycznych.

Inhalator LD-211C posiada następującą listę opcjonalnych akcesoriów:

 • 3 rodzaje rozpylacza: do górnych dróg oddechowych do dolnych dróg oddechowych i uniwersalne;
 • 2 wdychanie ustnik do inhalacji aerozol leku przez usta;
 • 2 maski inhalacyjne: dzieci i dorosłych;
 • 2 Prądownice: dla dzieci i dorosłych;
 • Rura 1 do inhalacji;
 • 5 filtrów do inhalacji;
 • 1 plastikowe pudełko do przechowywania akcesoriów;
 • 2 bezpieczniki;
 • 1 Wspornik narożny inhalator.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, opakowanie jest zamknięte krótkie i szczegółową instrukcję obsługi w trzech językach: rosyjski, ukraiński i kazachski.

Podstawowe zasady rozpylacza

Bez względu na to, jak łatwo zarządzać i korzystać z inhalatora LD-211C, instrukcji użycia – dokument, który chcesz przeczytać w pierwszej kolejności. To nie tylko pomoże uniknąć wielu błędów w trakcie procedury, ale uniemożliwi stosowanie niebezpiecznych rozwiązań jako środek do inhalacji.

Podstawowe zahamowań w zastosowaniu nebulizatora:

 • nie stosować żadnych inhalator oleiste roztwory do zapobiegania zapaleniu płuc oleju;
 • nie stosować do uprawy narkotyków, ale nic do inhalacji soli fizjologicznej;
 • nie umożliwiają ciągłej pracy urządzenia przez ponad 20 kolejnych minut.

Pamiętaj! Tylko lekarz może przepisać roztwór do inhalacji, i jego dozowanie. Nie powinien samoleczenia, jeśli chodzi o zdrowie układu oddechowego. Nieprawidłowo wybrany lek może pogorszyć stan pacjenta, powodują skurcz lub zatykania oskrzeli, co prowadzi do zatrzymania oddechu.

Procedura inhalacji z nebulizatora

 1. Ustaw prawidłową dozownika.
 2. Pojemnik, w którym znajduje się podział wlać wymaganej ilości roztworu do inhalacji.
 3. Podłączenia rurki inhalacyjnej, z pojemnika z roztworem i dozownika. Podłącz go do sprężarki.
 4. Włącz urządzenie.
 5. Prowadzenie przez drogi oddechowe.
 6. Wyłączyć urządzenie.
 7. Odłączyć wszystkie dysze, rury i przemyć je i następnie pozostawić do wyschnięcia.

opinie

Użyteczność i praktyczność leczenia za pomocą inhalatora z pewnością docenią rodzice, których dzieci są często podatne na przeziębienia.

Home inhalator – terminowe opieka nad pacjentem, skuteczne leczenie i anulowanie wizyty w badaniach fizjologicznych poprzez tą samą procedurą.

Na przykład ludzie, którzy kupili inhalatora LD-211C, opinie o nim pozostawia ślad:

 • Model stosunkowo niedrogie w porównaniu z innymi producentami;
 • wiele przydatnych elementów wykraczających poza jednostką główną;
 • hałas podczas pracy jest umiarkowany, to szybko można się przyzwyczaić do urządzenia;
 • długiej rurki wdechowy pozwala na umieszczenie urządzenia w pewnej odległości od pacjenta;
 • wygodny do przenoszenia, przechowywania i korzystać z urządzenia i dbać o niego;
 • na gwarancji inhalatora wynosi 3 lata.

Konstrukcja inhalatora

Wiadomym jest, że małe dzieci są bardzo trudne, aby przekonać się siedzieć cicho w inhalatorze podczas procedury leczenia. Ponieważ wielu producentów swoich modeli jak jasne, atrakcyjne postacie dzieci .. zwierzęta, samochody, itp Niestety cena takich inhalatorów „zabawka” raczej wysokie.

Czasami zupełnie jasna kolorystyka obudowy lub śmieszne zdjęcia na nim, aby przyciągnąć uwagę dziecka i powodować mu trochę wiarygodności tej jednostki. Na przykład, rozważamy model urządzenia LD-211C jest produkowany w dwóch kolorach, białym i żółtym inhalatora. Kosztować w ciągu 2700-2900 rubli.

Druga opcja jest bardzo popularne wśród dzieci, a oni chętnie podejmują zabiegi z tym urządzeniu „Merry”. Ponadto, obudowa inhalatora ukarany żółtą myszy animowany, który będzie również pomóc odwrócić uwagę dziecka od negatywnych myśli i uczynić proces leczenia więcej zabawy.