233 Shares 2364 views

Aktorka Clara Rumyanova: biografia, aktorstwo, dubbing kreskówki

Znany radziecki i rosyjski aktor filmowy i radiowy Rumyanova Klara Mihaylovna urodził się 8 grudnia 1929 roku w Leningradzie. Od dzieciństwa, dziewczyna pewnie wiedział, że będzie aktorką. I dostała go. Ale niech nas wszystko w porządku.


Dzieciństwo i lata studenckie Klary Rumyanovoy

Po ukończeniu szkoły średniej, Clara łatwo wszedł pierwszy kurs VGIK. Egzaminy wstępne, nie tylko jego talent uderzył młodą dziewczyną pełną prowizję, ale ciekawy przypadek, że się z nią stało. Ze względu na fakt, że w przeddzień Clara ukradł wszystkie pieniądze i nie był w stanie nawet kupić jedzenie, wyczerpany i głodny Rumyanova naprzeciwko każdy omdlał. Sam Sergei Gerasimov otpaival jej gorącej herbaty z czekolady, a później był pod jego kierownictwem, Clara badał wszystkie jego lat studenckich.

Po pewnym czasie Rumyanova poważnie chory na zapalenie płuc, żaden z lekarzy nie może dać żadnych przewidywań dotyczących jej głosu w przyszłości. Cały miesiąc Gerasimov nie pozwalał nawet szept do niej mówić, a potem, gdy choroba się skończyła, aktorka mówiła zaskakująco wysoki głos. Głos Klary Rumyanovoy następnie tak rozpoznawalne i ukochany milionom widzów.

Prywatne Rumyanova życie

Jako student, Clara Rumyanova lubił bardzo wielu kolegów, a wśród nich – i wszyscy czcili w przyszłości Nikolai Rybnikov. Był szaleńczo w niej zakochany i bardzo długo zalecać dziewczynę, ale wszystkie jego próby woo otrzymał kategoryczne odmowy. Mówiło się, że nawet słynna scena z filmu „Girls” została zapożyczona z osobistym życiu młodych ludzi. Kohl pożyczył pieniądze od wielu przyjaciół, aby kupić Clara a dobry prezent – złoty zegarek, ale w przeciwieństwie do swoich nadziejach Rumyanova nie jest pod wrażeniem, a facet był nie tylko bez dziewczyn, ale także z dużą ilością długu. Warto powiedzieć, że życie osobiste aktorki nie był zadowolony. Pierwsze małżeństwo, które trwało tylko kilka miesięcy i została zawarta już w wieku szesnastu lat, upadł z powodu stałej intencji Klara Michajłowna wejść do Instytutu Teatralnego. Mąż nie doceniają jej zapał, a ona nie wahała się go wymienić na Moskwie.

Drugim mężem był aktor, najbardziej znany z filmu „Młode Straży” Anatolij Chemodurowa. W tym czasie jego najlepszym przyjacielem był sam Siergiej Bondarczuk, ten ostatni był gotów strzelać nawet Clara w swoim nowym filmie „Wojna i pokój” w roli księżniczki Marii, ale ze względu na trudny charakter aktorek, nie będą działać. jej mąż stał się mniej popularne kilka lat później i zaczął angażować alkohol ładna, ostatnia kropla dla Rumyanova serwowane Chemodurova zatrzymanie przez policję w stanie skrajnego upojenia. Potem odszedł, pozostawiając wszystko, co było wspólnie nabyte w ciągu roku, aw roku ich małżeństwa 73 th jest oficjalnie rozwiązana. Ostatnio aktorka małżonek nie był teatralny sfera działalności, i poszedł do kapitana morskiego. Sojusz ten był przeznaczony do przetrwać przez co najmniej pięć lat, tym razem powód był fanatyczny zazdrość o męża. Niestety, dzieci w życiu Klary Michajłowna i nie było.

Clara Rumyanova kino

Jego kariera aktorska Klara Mihaylovna Rumyanova zacząć bardzo wcześnie, jeszcze jako student, otrzymała wiele zaproszeń do strzelaniny. Jej pierwsza praca w filmie była rola Leny w „The Country Doctor”, który pojawił się na dużym ekranie w 52-tego roku. Potem publiczność zapamięta ją do takich filmów jak „Były to pierwsze”, „Groom ze świata”, „Sunday” i inne. Być może najlepszym pracy – to w filmie „The Twelve Chairs”, gdzie błyskotliwie wykonywane żonę kapłana, a także nauczyciela w filmie „Ciągły, otworzyć drzwi.”

Być może życie byłoby Rumyanova wiele innych prac uderzające, jeśli nie kłócą się ze sobą Pyreva, który w tym czasie był dyrektorem generalnym „Mosfilm”. Chciał usunąć Clara w swoim nowym filmie, i zaproponował jej rolę, ale było odrzucane przez młodą dziewczynę. Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem i był dość zaskoczony, potem Rumyanova kariera aktorska nie działa, role już w sesji filmowej były. Tylko rok później, gdy Pyreva usunięty ze stanowiska dyrektora, zaproszenia zaczęło. Gdzie indziej w filmie zagrała Clara Rumyanova? Filmy nie są już ujęte w planach na aktorkę. Jego powołanie znajduje się w kilku innych kuli.

Clara Rumyanova: kreskówki

Wyjątkowy głos Klara Michajłowna brzmi niemal każdy radzieckich kreskówek. Należy zauważyć, że zawiadomienie o jej talencie już w czasie, gdy aktorka nie miała pojęcia o jego powołaniu. Tak więc, w trakcie kręcenia filmu „The Country Doctor” na scenariusz miał być płacz dziecka, ale dziecko w niewłaściwym czasie snu. Rumyanova ochotnika, aby spróbować spełnić krzyk noworodka, a co za niespodzianka to było dla wszystkich, gdy okazało się tak wspaniale. Przez długi czas aktorka odmówiła propozycji głosowej i kiedy w końcu zgodził się, a tu odnalazła prawdziwy talent. Ponad trzysta animacja i dźwięk animacji lalek z jej wspaniałym głosem. Warto zauważyć, że żaden z kreskówki słynnego dzieci nie było bez jego udziału, dzieci i ich rodzice wiedzą Clara Mihajlovnu głównie na zające „No, chwileczkę,” dziecko z „Carlson”, „Cheburashka”, mamuta, który stracił matkę, a do reszty ,

Utwory wykonywane Rumyanova

Na planie legendarnej kreskówki Clara M. śpiewała piosenki, które później stały się aktualne przeboje. Praktycznie co drugi obraz dla dzieci dźwięk muzyki w głosie. Utwory Klary Rumyanovoy naprawdę stał się popularny nie tylko wśród kochał jako całość bardzo młodych widzów i ich rodziców, a także całego kraju. Do tej pory nikt lepiej niż ona nie może nosić je, nie bez powodu jej głos jest wyjątkowy.

Działalność literacka Klara Michajłowna

W moim życiu Rumyanova Klara Mihaylovna był bardzo interesuje się historią i literaturą. Tak więc, przez wiele lat pracowała w swojej książce „My name is – kobieta”, która jest głęboko badał los i wpływ wielkich bohaterek w rozwoju kraju. Poza tym, że później umieścić tytułowego w radiu m.in. Natalia Gvozdikova. Rumyanova aktywnie współpracował z wydawnictwem dziecięcym, gdzie czytanie książek przez autorów takich jak Marshak, Chukovsky i innych.

Ostatnie lata życia aktorki

„Soyuzmultfilm” był zamknięty, więc po czterdziestu latach, aktorka pozostało bez pracy, to, podobnie jak wiele innych, zostały zmuszone do redukcji. Należy zauważyć, że jest on mocno rozbita Rumyanova, po raz pierwszy stało się więc popyt nie jest, aw 90. roku było straszne nieszczęście – z życia opuścił jej matkę, najbliższą osobą dla niej. Po tym, depresja stała stałymi towarzyszami Clara, opuściła ręce, a nawet komunikować się z przyjaciółmi, nie miała ochoty. Jakiś czas później, aktorka większość lekarzy zdiagnozowana – raka piersi, ponieważ drzwi jej domu były zamknięte, nawet tylko względne, kuzynkę. Clara M. zmarł 18 września 2004 roku w ciągu ostatnich lat spędziła w samotności i biedzie.

Merit Klary Rumyanovoy

W trakcie swojej kariery artystycznej, Clara M. wielokrotnie nominowane i nagradzane z różnych tytułów, więc dla dubbingu kreskówki roku otrzymała honorowy tytuł „Czczony Artysta RFSRR”, a na światowym konkursie głosie uznana za najlepszą na świecie. Ponadto w Rosji za pracę w sztuce radiowej o nazwie „My name is – kobieta” Rumyanova nagrodzony Złotym Medalem Puszkina.