607 Shares 8419 views

Moli i ich znaczenie w medycynie ludowej i przesądów.


Być może, w świecie znajdzie się trochę ludzi, na których organizm nie byłby pojedynczy spot. Kto – los znaki pojawiają się w chwili urodzenia, inni nabywają je do końca życia. W każdym razie, temat moli i ich wartości jest bardzo interesujący dla dociekliwych badań umysłu.

Zacznijmy od dobrze znanych rzeczy. W średniowieczu, gdy ognie Inkwizycji spalone nie gaśnie, płomienie dostać się do czyszczenia może ktoś ze znamieniem plamy na ciele. W uczciwości, zauważamy, że nie było pewne kryterium doboru materiału ludzkiego. W przeciwnym razie będzie musiała rozwiać wiatr dużą część populacji europejskiej. Po pierwsze, należy zaznaczyć czarownic musiały być połączone z szeregiem innych cech. Lista składała się z czerwonymi włosami, nietypowy kolor oczu, bladą skórę , a nawet stu różnice sługusów szatana. Druga była potrzebna do niewrażliwości na powierzchni skóry na ból.

Podobne argumenty o znamię na ciele człowieka znajdują się w niektórych wschodnich nauk. Postaramy się obejść delikatną stronę materii, tak aby nie dać się wciągnąć w nich i nie zboczyć z głównego tematu rozmowy. Wystarczy podsumować fakt, że krety i ich znaczenie na Wschodzie są ściśle związane z ludzkiej karmy. Są to znaki losu pozostawione do ciemnych sił na ciałach tych, którzy naruszyli przepisy ustawowe miejsca w dawnym życiu. Znamię przypomina markę, umieścić na skórze. To nie reaguje na uderzenia mechaniczne i nie martwi się o swojego właściciela, zawsze ma bardzo ciemny kolor. Karmic znak nie zawsze jest oczywiste w chwili urodzenia, może być utworzone w trakcie życia. Uważa się również, że znaki mają nadużywających diabeł i zabójcę.

Ponieważ Wschodniej uzdrowiciele uwierzyć, że powierzchnia obszarów skóry znajduje odpowiedzialnych za każdego narządu wewnętrznego, ich zdaniem, jest jego znamiona lokalizacja może wskazać drogę do uzdrawiania chorych.

Z nauką o znamion fizjonomii i ich znaczeń nabył jakościowo odmienne znaczenie. Teraz znak lokalizacja proponuje się określić charakter człowieka. Na przykład, pieprzyk na nosie produkuje ludzki kochający zabawę i łatwe do zniesienia. Ze tak nie jest trudno znaleźć wspólny język, ale oszukać nie warto próbować.

Znak na policzku jest oznaką silnego i zdecydowanego charakteru. Jej posiadacz równie dobrze może być wspaniały polityk i skonsumowania przestępcę. Fakt, że będzie on zatrzyma się przed niczym, aby osiągnąć cel, nie można nawet wątpić.

Znamię na brodzie – znak rzadkim uparty. U kobiet ta cecha ma więcej do czynienia z kapryśność małego dziecka, zamiast z uporem i wytrwałością w biznesie. Ale przedstawiciele silniejszej płci, posiadające znak, często prawdziwe tyranów.
Zauważając jego odpowiednika zwisających pieprzyk na wieku – być ostrożnym z tym człowiekiem, uwielbia plotkować o innych za ich plecami.

Mole dać ucho osobie głowy dumny i nieskrępowany.

Oznaczenia w rejonie świątyni: lewy – przed sobą ludzi sentymentalnych i romantycznych, po prawej – jednostka wysoce rozwinięte intuicji.

Wielu ludów słowiańskich znamiona i ich znaczenia są ściśle związane z boskiego przeznaczenia, ale nie mają nic wspólnego z jego dotychczasowego życia. Przeciwnie, są one przewidują, że osoba oczekująca na tej ziemi.

Więc pieprzyk na szyi kobiety uważane za znak niepohamowaną kokieterii i bogactwo człowiek obiecuję.

Moli na głowie pod włosami – znak marzycieli i myślicieli, niezależnie od oznaczeń właściciela płci.

„Fly” nad warga wskazuje na wysoki potencjał seksualny. Ci mężczyźni i kobiety nie pozostanie bez uwagi płci przeciwnej.

Znamię na lewej piersi oznacza, że kobieta staje się matką więcej niż jeden raz.

Spot na czubku nosa lub skrzydeł mówi, że ludzie znajdą swoje szczęście z dala od domu.

Jak widać, znamiona i ich znaczenie – bardzo ciekawe pytanie, choć bardzo kontrowersyjna. Jedną rzecz chciałbym dodać na zakończenie. Traktuj poważnie znamiona. Pamiętaj, aby obserwować, jak te oznaczenia zachowywać. To nie musi badać moli i ich wartości na własnym doświadczeniu. Faktem jest, że te pozornie nieszkodliwe plamy (nie wszystkie oczywiście) mają tendencję, aby przejść do czerniaka. Dlatego też, jeśli znamię (znamię termin medyczny Oznaczając) zmienia rozmiar, kształt lub kolor, natychmiast skonsultować się z lekarzem.