499 Shares 4415 views

Kto jest Zahariya Smit?

Prawie wszyscy ludzie są jakoś słyszał o młodego czarodzieja Harry'ego Pottera i jego przyjaciół. Ale niewiele osób wie o postaciach wtórnych. W tym artykule powiemy o Zacharias Smith, który po raz pierwszy pojawił się w tej ciekawej historii w piątej części, która nazywa się „Harry Potter i Zakon Feniksa” (film został nakręcony w latach 2006-2007).


Kto jest Zachary?

Ten człowiek był uczniem szkoły magii Hogwartu, to magiczne kapelusz uczestniczących w Hufflepuffie. Dział ten został ustalony wiele lat temu, Penelope. Smith – kolega z Garri Pottera, Rona i Hermiony. Następnie Zahariya Smit został członkiem OD. Ale opiszemy poniżej.

Szkoła Magii Zahariya Smit uczestniczących w tym samym roku co Harry. W czasie studiów mieszkał z Dzhastinom Finch-Fletch, Erni Makmillanom i Wayne Hopkins. Piąty rok studiów, stał kapitan wydziału jednej z najciekawszych gier bajki na miotłach – quidditcha. Wcześniej był dowódcą myśliwego.

Armia Dumbledore'a

W piątej księdze Zahariya Smit dołącza Harry Potter Armię Dumbledore'a. Ale, oczywiście, że nie dość iść jak chcą. Na pierwszy Zahariya Smit podsłuchał rozmowę Erni Makmillana, Anne Abbott i Germiony Greyndzher. Dowiedział się, że w Hogsmeade nie odbędzie się jak zwykle spotkanie z Garri Potterom. Ciekawy Zahariya Smit (chciał znać szczegóły śmierci Serdika Diggory'ego) zwróciła się również o tym spotkaniu.

Jednak na spotkaniu, jak tylko rozmowa zeszła na Cedric, Harry Potter powiedział kiedyś, że ci, którzy przyszli, aby usłyszeć o tym, jak zabić czarnoksiężnik Voldemort może opuścić spotkanie. Harry powiedział również, że zebrali się w restauracji do domu zaczynają odkrywać ciemne siły. A powodem tego spotkania – Dolores Umbridge. Że został mianowany nowym nauczycielem obrony przed czarną magią. I jego tempo nie przewiduje stosowania studentów magii, jako minister obawia się powstania Armii Dumbledore'a.

W rezultacie, ona na pewno żałował pochopnych decyzji zaprosić Smitha do tajnego spotkania odbywają się w Hog Głowy. Zawsze był sceptyczny i mówił z wielką pogardą dla wszystkich zainteresowanych, a do ucznia Potter – w szczególności. Ich ataki i oświadczenia Zachariasz nie przestanie aż do czasu, gdy bliźniacy Weasley (George i Fred) nie boją się jego dziwnym ostrym przedmiotem w sposób jawny, orientacji magiczne. Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że nie był zadowolony z pomysłu stworzenia urządzenia do ochrony przed czarną magią. Jednak, gdy uczniowie obecni na spotkaniu zaczęły tworzyć się w magiczny listy sugerowanych Hermiony Zahariya Smit uznał, że odmowa byłaby niewygodna, jako nowo utworzony oddział wszedł i jego starszy wydziału. I z tego powodu on również podpisał dokument.

Zachary na OD spotkań

Nawet w klasie Zahariya Smit (aktor Nick Shearman) kontynuuje zrobić złośliwe uwagi krytykować Harry. Na przykład, tylko wyśmiał decyzji Potter rozpocząć szkolenie z najprostszych zaklęć rozbroić „Expelliarmus”. Harry Potter musiał przypomnieć, że na spotkaniu z Lordem Voldemortem to zaklęcie, które są jeszcze w pierwszym roku, uratował mu życie w pojedynku z ciemnym kreatora.

Ale kiedyś w gazecie „Proroka Codziennego” pojawia się w reklamach, że uciekł z Azkabanu dziesięć zwolennicy Voldemorta, Zahariya Smit zmienia swój stosunek do pracy i zaczyna działać znacznie lepiej. W książce „Harry Potter i Zakon Feniksa” (film nie oddaje wszystkich niuansów) charakter Zachariasza wydaje się znacznie lepiej niż w filmach.

Szósty rok w Hogwarcie

Przed rozpoczęciem szóstego roku „Proroka Codziennego” dużo pisać o Harrym. W swoich artykułach dziennikarze często pisał o tym, co wydarzyło się w magicznym Ministerstwa pewnych zdarzeń z udziałem Harry'ego i innych uczniów. Z ciekawości uciążliwe Zahariya Smit zaczął prześladować Dzhinni Uizli z pytaniami. Ale ona nie chciała dać mu żadnych informacji. Zacharias próbował trochę informacji i tak zmęczony, że Ginny zesłać na przykry towarzysz letuchemyshiny whammy. I od tego momentu Zahariya Smit żywić urazę całej Gryffindoru i Ginny sama.

Jest to szczególnie widoczne, gdy przejawia niechęć Zachariasz stał się komentatorem mecz Quidditcha (magiczna gra na miotłach). Na przykład, podczas meczu pomiędzy rywalizującymi Slytherinu i Gryffindoru Zacharias Smith urodziła publiczność i gracze komentarze i złośliwe pytanie, które Dzhinni Uizli specjalnie uderzył w budce komentatora. Ginny wyjaśnił swoje działanie przez to, że „nie można zwolnić.” Zahariya Smit był nietknięty, poza tym, że jego reputacja znacznie cierpiał. Z wraku budki wyszedł pod przyjazny śmiech studentów.

W tym samym roku, Smith chciał nazwać Greyndzher Germiona gdy profesor Slughorn zaprosił do zabawy wigilii. Jednak później zmienił zdanie i zaprosił Cormac Maklagena.

Po tragicznej śmierci dyrektora Dumbledore'a z rąk swego nauczyciela Severus Snape Zahariyu Smita wyjął Szkoły Magii tacie, tłumacząc, że jego czyn przebyła bardzo niebezpieczny czas.

Ostateczna bitwa o Hogwart

Naprawdę wiele mówi o zachowaniu Zacharias Smitha przed bitwą w Hogwarcie między Eaters i sojuszników Śmierć Garri Pottera. Był jedynym członkiem ML, który opuścił zamek. Jednak był w pośpiechu tak, że naciskanie na drodze wszyscy uczniowie, spowodował dość niepochlebny komentarz od Ronald Weasley.

Kto podał moneta magiczną Draco Malfoya?

Istnieje wersja, że lot z zamku Zachariasz Smith nie było powodu do strachu samej walce i bardzo realne paniki. Istnieje wersja, że był Zahariya Smit dał Malfoy i Hermiona oczarowany monetę, aby mógł przeprowadzić swój plan zabicia Dumbledore'a. Na przykład, jeśli założymy, że jedna moneta Draco dostał od Umbridge, który biorę to od Marietta, a drugi – od Zachariasza, staje się jasne, że zachowanie Malfoya. Ponadto, kłótnia z Smitha i Ginny może zrobić, aby go odepchnąć od wszystkich Gryffindoru.

Mamy nadzieję, że podoba Ci się nasz artykuł o studenta Zachariasz Smith, który został zapisany w Hufflepuffie. Ten wydział, zgodnie z Rowling, wziął w swe szeregi tych uczniów, którzy nie byli w stanie przejść do innych działów. Oznacza to, że były one ani specjalnego odwaga czy przebiegłość, ani umysł.

Interesującą rzeczą jest to, że Zahariya Smit został wymieniony w ciągu ostatnich trzech książek o Harrym Potterze, ale w szóstym filmie i pierwszej części siódmej nie było.