253 Shares 9237 views

Renault 19 – samochód z dobrą reputacją

Renault 19, produkowane w przeszłości, francuski koncern Renault, jest jednym z najbardziej popularnych samochodów na rynku europejskim. Urządzenie jest produkowane w dużych ilościach i sprzedawane, można powiedzieć, „na kołach”, nie zatrzymując się w salonach i centrach handlowych.

Wysoki popyt na konkretnej marki samochodu zawsze wiąże się z renomowanego producenta, z reputacji samego modelu, parametrów technicznych urządzenia, a wreszcie z bezobsługowe, bezwarunkowo i na pierwsze żądanie. Wszystkie te warunki są w pełni wdrożone przez producenta, motto pracowników w kombinezonach z logo Renault był następujący: „aby zrobić więcej niż jest wymagane od nas – będzie więcej kupujących niż potrzebujemy”

Rzeczywiście, polityka Renault koncentruje się na ofertach redundancji. Na przykład, klient zamawia samochód z konwencjonalnym tapicerki wnętrza, a on zaproponował salon z aksamitu tapicerki, bez żadnych dodatkowych kosztów. Ten człowiek był nie tylko przyjemny czuć taką obawę, Renault 19 dni zakup dla niego stał się wolny, udał się na nowej maszynie, promieniał ze szczęścia. I nikt nie wiedział, że welurowa tapicerka została uprzednio zawarte w całkowitym koszcie samochodu. Zatem prezenty kierowana do klientów z ich prepaid. Cóż, wybacz producentom ich niewinnych gier o charakterze gospodarczym, przede wszystkim dlatego, Renault 19, aw rzeczywistości jest bardzo niezawodny, ekonomiczny i maszyna wysokiej prędkości, model łączy absolutnie wszystkie cechy, które chcieliby zobaczyć kupca, zakup samochodu.

Bezwzględną niezaprzeczalnej dostoistva Renault 19 musi być przypisana głównie całkowicie unikalny pozycji silnika, przedniego zawieszenia, a kolumny kierownicy na oddzielnej ramie, która została połączona pośrednio do podwozia, a nie bezpośrednio z sztywności, co jest nieodłączną podłużnicami w połączeniu z ramą podstawy. Funkcja ta konstrukcja nie została wymieniona w maszynie paszportu, chociaż instrukcje operacyjne wymienione przy okazji, że przenosząc podstawowe elementy pojazdu zwiększa jego bezpieczeństwo i znacznie zmniejszyć ryzyko urazów.

W rzeczywistości, jak to było dla oddziaływania siły kruszenia awaryjnego nie występuje krytyczny Pojemność silnika, przedniego zawieszenia, skrzyni biegów i mechanizm kierowniczy do wnętrza. Cios, niezależnie od zasilania może on być, jest on nadal przerwano pośredniej ramki.

Specyfikacja wydajność Renault 19 opinii, które nie pozostawiają wiele do życzenia, były na poziomie najnowszych osiągnięć przemysłu motoryzacyjnego lat dziewięćdziesiątych. Były trzy silniki, różne pojemności do wyboru. Dwa wtrysku benzyny po wstrzyknięciu palnej mieszaniny oraz jeden turbodiesel, o pojemności 65 KM, ale z ogromnym zasobem.

Różnorodność można prześledzić nie tylko w utrzymaniu pojazdu silnikowego. Renault 19 śmiało można nazwać rekord modyfikacji. Było ponad sto, a wśród najważniejszych – rozwój Renault Europa jest 19, która została wykonana na jednym z zakładów obwodowych w Turcji.

Kilka główne modyfikacje były utrzymane aż do zakończenia produkcji w 1995 roku, kiedy Renault 19, ulegli jego następca przenośnika Renault Megane. Jednak po zatrzymaniu uwalnianie Renault 19 na głównych obiektów roślinnych, produkcja maszyn kontynuowane w wielu gałęziach Reno, w różnych krajach, blisko i daleko. Renault 19 zebrano jeszcze siedem lat, aż do 2002 roku.