185 Shares 9642 views

Jak wybrać kemping? Anapa. Główne miejsca przylotu

Urlop jest stworzony, aby zrobić sobie przerwę od codziennej pracy i zdobycia nowych doświadczeń. Jednak podróż do drogiego ośrodka może sobie pozwolić każdy. Ale spokojnie na wybrzeżu Morza Czarnego może być przy minimalnych kosztach finansowych. Wszystko, czego potrzebujesz – jest, aby namiot jakości iw dobrym nastroju. A jeśli można znaleźć wesoły firmę, wyjechać na wakacje jeszcze lepiej! Na wybrzeżu niedrogo czas pozwala dobrze zaplanowane camping. Anapa do tego pasuje idealnie.


"Field of Dreams"

W miejscowości Vityazevo, 12 km od Anapa Camping znajduje, który zaprasza gości o każdej porze roku. Najczęściej przyjeżdżają tu, aby odpocząć w miesiącach letnich. Jednak w zimie, że są ludzie, którzy chcą spędzić trochę czasu sam na sam z naturą. Kemping „Field of Dreams” jest całkowicie płaska i strzeżone całodobowo. To miejsce nie jest całkowicie oddalonych od cywilizacji. Urlopowicze spędzić noc w namiotach, ale można zjeść w pobliskich kawiarniach.

Kemping jest nieco suche szafy. Jest pokój sanitarny. Każdy może umyć lub wziąć prysznic w normalnych warunkach. Zaledwie 20 metrów od kempingu jest popularnym miejscem wypoczynku park wodny „Olympia”. Jest możliwe, aby bawić się w klubie nocnym. W godzinach wieczornych, życie wokół camping „Field of Dreams” jest w pełnym rozkwicie.

Pioneer aleja

Rosnąca popularność jest ze względu na wzrost cen zysków campingowych. Anapa, Pioneer Avenue w szczególności, jest doskonałe z dużym doświadczeniem na brzegach Morza Czarnego. Obóz tutaj obejmuje więcej niż dwa hektary, i może jednocześnie pomieścić ponad 100 samochodów. Ma wszystko, czego potrzeba do jakości wypoczynku, prysznice i toalety pracy. Jest to okazja, aby doprowadzić energię elektryczną do namiotu.

Camping w Pioneer Avenue różni niski koszt pobytu. W jednym miejscu będzie musiał zapłacić tylko 100 $. Jest możliwość wynajęcia namiot, grill, akcesoria dla wędkarzy. będzie musiał dopłacać. Alternatywą dla standardowego wypoczynku może być pole namiotowe. Anapa wita gości w każdej chwili. Długa linia brzegowa, więc nie wystarczy dla wszystkich.

Camping na ulicy Kalinina

Obóz oferuje doskonałe zakwaterowanie w namiotach na brzegu Morza Czarnego. Do obszaru plaży – zaledwie 150 metrów. Camping (Anapa) posiada własny parking, który jest strzeżony przez całą dobę. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duży deptak z wielu kawiarni i lokali rozrywkowych.

Koszt noclegu zaczyna się od 100 $ za osobę. Jeśli na dodatek musiał wynająć namiot lub akcesoriów ze snem, cena za pobyt na kempingu kilka wzrosty.

Lane Kotlamskoy

Bogaty w wielu pięknych miejsc w mieście Anapa. Camping w pobliżu morza można podzielić praktycznie w dowolnym miejscu na wybrzeżu. Jednak ludzie wolą zaufanych witryn. Popularne obóz Kotlamskom pasa. Ma wszystko dla jakości wypoczynku. Ponadto, jest to jeden z najbardziej ekonomicznych miejscach. Dla jednej osoby będzie musiał zapłacić tylko 50 rubli dziennie. Obóz nie trwa dłużej niż jeden hektar. Jednocześnie to wpisuje się w ponad 200 maszyn.

Camping Guide oferuje doskonałe warunki dla rodzin z małymi dziećmi. Można wypożyczyć pościel namiotu i jakości. Prysznic w recepcji kempingu, istnieje 10 toalety kompostowania. Fani rozrywki będą mogli łatwo dostać się do centrum Anapa w autobusie lub własnym samochodem.

Jak zorganizować wakacje camping w Anapa? opinie

Można praktycznie nie różni się od pokoju hotelowym camping. Anapa oferuje czerwone zaplecze rekreacyjne. Namiot miasto – to świetna okazja, aby być sam na sam z naturą. Ale doświadczonymi podróżnikami powiedzieć, że to święto nie jest odpowiednia dla każdego. Powinien być przygotowany na nieprzewidywalne warunki pogodowe, jak również braku zwykłej toalety i żywienia. Urlopowicze pamiętać, że to może wydawać się nudny rozrywką dla dzieci. Rodziny z dziećmi, pożądane jest, aby chwilowo zapomnieć o wakacjach w namiocie.

Bogaty w pięknych miejscach Anapa. Camping ma zarówno pozytywne jak i negatywne. Jednak takie święto nadal ma wiele zalet. miejsce namiot należy wybrać z wyprzedzeniem. To ma sens, aby odwiedzić kilka campingów w Anapa aby wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

Camping – ogromna liczba pozytywnych wrażeń i miłych oszczędności. Ale ludzie, którzy mają problemy zdrowotne, to lepiej zwrócić uwagę na bardziej leniwe sposób spędzić nad morzem. W Anapa posiada wiele sanatoriów, domów i domy gościnne działające przez cały rok odpocząć.