370 Shares 7505 views

Champagne „abchaski”: opinie i zdjęcia. Jak odróżnić fałszywy

Winiarstwie w Abchazji ma swoje korzenie daleko wstecz w historii. Jest kolebką starożytnej wina. Nowoczesna produkcja w kraju, został otwarty w 1925 roku i osiągnął swój największy rozkwit w latach 60. ubiegłego wieku.


Firma do produkcji alkoholu „napoje Abchazję i K °» weszła na rynek z powrotem w 2010 roku i od razu powstała sama wysoka. Wszystkie produkty wykonywane są na sprzęcie zagranicznej, która pomaga osiągnąć dobrą jakość.

asortyment

Nasz asortyment stale się rozszerza, win musujących, słodką wodę, ChaCha. Firma korzysta z nowego, zaawansowanego sprzętu, zgodnie z jego technologii sprawiają, że napoje tylko z najwyższej jakości surowców.

Firma „Pij Abchazję i K °» posiada własne winnice, obszar produkcji owoców jest pole do 2 tys. Hektar surowce przechodzą rygorystyczne testy i kontrolę.

Czerwony, biały, słodki, suchy, deser: roślina produkuje wino dla każdego smaku. Ale poza to szampan Abchazji, nie jest gorsze od droższych producentów produktów. Wino musujące mogą zadowolić nawet smakoszy. Będzie to miły prezent, to jest odpowiednie na specjalne okazje. Jeśli chcesz spróbować jakości szampana, Abchazji – jest całkiem dobrym rozwiązaniem w przystępnej cenie.

Fałszywe lub nie

Niestety, w sklepach łatwo popaść w fałszywe. I jak ustalić autentyczność napoju? Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na jakość etykiety i korka. Pierwszy powinien być równo przyklejona. Nie zapomnieć o istnieniu hologramem, oznaczonego wszystkim alkohol. Co do korka, może on również być z tworzywa sztucznego, drewna są bardziej kosztowne.

Innym sposobem określenia jakości szampana – rzucać w szklance winogron lub innych owoców jagodowych. Jeśli to przylgnęło do mniejszych pęcherzyków, oznacza to, że teraz jest wino musujące. Jeżeli stado do powierzchni szkła dużych pęcherzyków, to nie abchaski szampana i mieszaniny środka barwiącego, smakowo-zapachowe i alkohol.

Nie zapominaj, że naturalny napój nie jest tanie. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na kolor. Klasyczne wino musujące ma lekką słomę lub różowy. Szczególnie popularne są białe szampana abchaski, różowy, Brut.

Klasyczne białe półsłodkie

Szampana „abchaski” słodki z mieszaniną winogron „próbki”, „Chardonnay” i "Sauvignon Blanc". To wino jest doskonałym uzupełnieniem z owocami, jak owoce morza w zwykły dzień, więc i święta. Niewątpliwie, każdy gość będzie wyrażają podziw klasyczny półsłodkie. Classic jest zawsze cenione wśród miłośników win musujących. Piękne i eleganckie opakowanie sprawiają Abchazji biały szampan godny dar.

Wino ma dyskretny słomkowy żółty odcień, który to napój ma udoskonaloną bukiet podkreślający zrównoważony smak. Zapach jest świeży i czysty, jak góra śniegu. Spirtyazhny żadnego zapachu.

Tajemniczy różowy półsłodkie

Abchaski różowy szampan jest wykonany z mieszanki białych i czerwonych winogron. Zaleca się do temperatury 6-8 stopni do sera, łagodnego pieczenia, deserów i sałatek owocowych. Ma świeżą i lekką woń.

Napój ma bogaty kolor różowy ze złotym połyskiem. Jasne noty filcu płatki róży i czerwonych owoców: truskawki, wiśnie, porzeczki. Wino uzyskuje najwyższe oceny wśród panelistów, ponieważ jest dobrze wyważony smak, w którym króluje tkliwość.

„Abchazji” szampana brut białe półsłodkie

Wykonana jest z winogron „Chardonnay”. Wino ma delikatny, wyrafinowany smak, będzie służyć jako doskonałe uzupełnienie do białego mięsa, owoców morza, skorupiaków, ser, ale dla miłośników słodyczy może być rozczarowaniem brut nie jeść deser.

Wino ma blady odcień złoty, miękki smak z nutami owocowymi. Pęcherzyki nie są tak ostre jak w „sowieckim”, są miękkie i nie agresywny. Posmak jest przyjemny w Szampanii, cukier nie jest odczuwalny, łagodnego kwasu.

Abchaski szampana jest wykonany wyłącznie z naturalnych produktów. Genetycznie zmodyfikowanych organizmów lub biologicznie czynne dodatki są nieobecne. Produkcja powinna ściśle technologii i stale się poprawia. Wina nie mają daty ważności. Jeśli otworzysz pić nawet po 50 latach, smak będą mile zaskoczeni i pozostawi niezatarte wrażenie.

opinie

„Będzie dalej romantyczną randkę z moim chłopakiem. Sklep zaczął myśleć, co kupić szampana. Abchaski Zaleca się ze sprzedawcą. Cena była demokratyczna, a ja podniósł butelkę. Nie byliśmy rozczarowani! Przyjemny smak, pęcherzyki. Ponadto, nie było charakterystyczny ostry zapach . kolor to, co i powinny być wina musującego. "

„Spróbuj szampana” abchaski „poinformowała przyjaciół. Kupiłem butelkę do pieczonego mięsa i serów. Mój mąż był sceptyczny, bo wcześniej użyliśmy wyłącznie francuskie wina i szampana. Abchazji i go, a ja naprawdę się podobało! Łatwy pęcherzyków zapach, przyjemny słomkowy kolor. Ponadto, po wypiciu większość z butelki, my praktycznie nie pijany. A rano nie było żadnych przykrych konsekwencji. "

„W dniu mężem rocznicę ślubu przyniósł butelkę szampana Abchazji Ponieważ nigdy nie próbowaliśmy, było bardzo interesujące Mogę powiedzieć jedno ..! Pij porządku nawet nie spodziewałem się, że taki tani szampan będzie tak przyjemne.”

„Smak białe półsłodkie szampana był mile zaskoczony. Mam doświadczenie, byłoby podobne do” radzieckiego „szampana. Jednakże, nie było nic podobnego. Smak jest delikatny i miękki, z nutami owocowymi. Nabycie treści, w rozsądnej cenie przyzwoity napój. Zalecany do przyjaciół i znajomych, wszyscy byli zadowoleni z białego musującego”.

„Nie spodziewałem się od winiarzy Abchazji na wykwintne i oryginalne szampana Białe półsłodkie Brut. – To prawdziwa bestia, ale maniery Abchazji wykwintne wino musujące, który nie wstydzi się położyć na stole dla gości, a także tani szampan byli zadowoleni, a my … i goście. i co najważniejsze, po absolutnie nie mają ból głowy. jest to pewny znak, że wino musujące jest wykonana zgodnie z zasadami wina. "