831 Shares 9839 views

«Husqvarna»: kosa spalinowa dla profesjonalistów

Jeśli masz co najmniej kilka strefie podmiejskiej, a następnie walka z jego przerostu was wie z własnego doświadczenia. Do niedawna ten problem walki, podnosząc „kosę” dziadka, ale teraz ci, którzy wiedzą, jak go używać, to pozostaje mało ofensywnie.

Popularne Dzisiaj kosiarka również nie rozwiązuje problemu, ponieważ maksymalna wysokość cięcia nie jest po prostu możliwe, aby wykorzystać je do czegoś choć trochę poważnie. Możemy tylko szukać pomocy u znanych producentów maszyn budowlanych: ten sam «Husqvarna», wykaszarka, z którego nie ma prawie w każdym ogrodzie ziemi, oferuje bardzo dobre opcje.

Zalety tego narzędzia firm

Aby nie być bezpodstawne, powinniśmy powiedzieć coś więcej o tych wszystkich zalet technologii tego producenta. Więc zacznijmy.

Po pierwsze, najbardziej popularne wśród ogrodników domu wykaszarka «Husqvarna» 128R waży tylko pięć kilogramów, to ledwie prawdopodobny nie technologia cud benzyny tej klasie. Aby osiągnąć to, że producent musi zawierać wiele elementów konstrukcyjnych wykonanych z polimerów. Nie jest konieczne, aby zmarszczyć nos pogardliwie: bardzo wysokiej jakości materiały są używane, tak, że podczas operacji nie odpadają.

szalupa

Po drugie, system ten jest wyposażony kosą łatwego początku, co znacznie ułatwi życie tych ludzi, którzy mają trudniejszą technikę z czajnikiem elektrycznym są w niezgodzie. W rzeczywistości: co drugi przybysz nie tolerują technikę benzyny, bo gdy ktoś zaczyna zapamiętać ją wymienić jałowe szarpnięć rozrusznik, wykonany w celu „ożywienia” starą „przyjaźni”.

ergonomia

użytkowników domowych, „zepsuty” starą radziecką technologię i jego chińskie odpowiedniki, rzadko zapamiętać to dziwaczne pojęcie obcego. Tym bardziej przyjemne, kiedy trzymają wykaszarka «Husqvarna» 128R (opinie co jest potwierdzone) z wygodnym podwójnym uchwytem.

Nawet długie godziny pracy z tym narzędziem przynosi nic oprócz radości na wykonywanej pracy.

paliwo

Jeśli masz samochód, dobrze wiesz o niewiarygodnych „cudów”, które zdarzają się na jego jakości. A napotkasz oczywistej surogat może nawet tankowania na znanej i bardzo nagłośnione stacji benzynowej.

Dlaczego ten wstęp? A poza tym, firma «Husqvarna», wykaszarka, z którego widzieliśmy, jest tego świadomy. W każdym razie, po kilku latach pracy na wątpliwej AI-92 będzie tylko trzeba oczyścić tłumik. My instrumenty innych producentów po takiej „zastraszanie” jest często całkowicie leci systemu tłoka.

braki

Niestety, nie było bez nich. W ten sposób firma «Husqvarna», który jest tak popularny wykaszarka z naszych gospodarzy, nieznacznie obniża poziom hałasu swoich produktów. W większości przypadków jest znacznie wyższa (do 20 dB). W konsekwencji, gdy siano nie może obejść się bez słuchawek.

Ponadto, po kilku godzinach pracy staje się zauważalne drgania, więc jeśli planujesz używać kosy w „przemysłowym” skali, nie szczędzić pieniędzy na zwykłych rękawic roboczych.

W ten sposób firma «Husqvarna», wykaszarka z których badaliśmy, oferuje piękne i niedrogie narzędzie, które może zaspokoić potrzeby szerokiego grona potencjalnych nabywców.