556 Shares 7803 views

Lineup „Audi”: najpopularniejsze samochody znanego niemieckiego producenta

Dzisiaj Audi jest zależna od Volkswagen AG głównym firma zajmuje się produkcją samochodów pod różnymi markami. „Audi” jest pełna historii i różnorodnej gamy modelowej.

Maszyna, sprawdzone

Mówiąc o zakresie „Audi”, pierwszą rzeczą, chciałbym wspomnieć uwagę maszyny, które zostały wydane w okresie od 1969 do 1976 roku. Niezawodny, o doskonałej wydajności i doskonałej sterowalności. Samochody te były Audi 100. Byli twórcy koncepcji dużych pojazdów z napędem na przednie koła i silnikiem, umieszczone wzdłużnie. C roku „setny” „audi” ulepszone, różne modyfikacje produkowane. Najnowsza wersja jest 4A, C4, który sięga do edycji 1994. Muszę powiedzieć, że wydajność tego samochodu zasługują na szacunek. Na przykład, moc Audi 100 S4 4.2 280 KM i pojemność silnika – 4,2 litra! Biorąc pod uwagę, że maszyna produkuje ponad dwadzieścia lat temu, w tym czasie było bardzo dużo. Wśród większości modeli tanich w tej serii są 44, 44Q, C3 – koszt około 70 tysięcy rubli. Jednakże, dane odpowiadające, na przykład, Audi 100 1,8 miała objętość 1,8 litra, a jej moc tylko 88 KM

Serie A

W tym składzie z „audi” jest najbardziej popularne, sądząc po liczbie sprzedanych samochodów. Zaczęto produkować dokładnie dwadzieścia lat temu, w 1995 roku. I zaprezentowali różne modele, począwszy od budżetu a skończywszy na klasie biznes. Do tej pory, najbardziej popularny samochód – to „Audi” A6. Także cieszyć się „Audi A3”, który został stworzony w oparciu o Golf IV. z tego powodu, że odnosi się do samochodów klasy Golf. Jednak ze względu na fakt, że model ten ma dość imponujące specyfikacji, to można porównywać z innymi pojazdami, wyższych klas. Charakterystyczne cechy A3 jest doskonałym wskaźnikiem momentu obrotowego, doskonałej dynamiki i przepuszczalności.

samochody sportowe

lineup sport „Audi” zasługuje na szczególną uwagę. Firma rozpoczęła produkcję samochodów sportowych od 1900 roku. Prawie wszyscy z tej klasy maszyn oznaczone literą „S”, oraz w trzech modeli serii, zanim nie jest wart więcej, a „R”. Wszyscy sięgają pewnym przedziale czasowym. Na przykład, S2 – to maszyny, które zostały wydane w okresie od 1990 do 1995 roku, S3 – 1999, S4 – od 1990. Do tej pory odnosi spisu "Audi" S5 (2007) i RS6 (2002).

Muszę powiedzieć, że ta firma jest bardzo skuteczne w produkcji samochodów sportowych. Na przykład, niedawno dostałam zdjęcia Audi S5 w zaktualizowanym ciała. Jeden z najdroższych samochodów sportowych firma jest model wydany w 2012 – R8. Design, wnętrza, mocy – programiści wykonali świetną robotę wykonywaną na każdy szczegół tej maszynie. Minimalna koszt modelu została zakończona z 7,54 mln rubli.

różnorodność

Gama samochodów „Audi” jest niemal nieograniczone. I każdy może znaleźć różnorodność wśród dostarczonych dokładnie taki samochód, który nadaje się do niej za cenę i celu. To może być pięciodrzwiowy hatchback A1 wybiera się na wycieczki na terenie miasta lub przestronnym A3 rodziny. Jeśli chcesz coś bardziej znaczące, to dobrą alternatywą byłoby A4 sedan i TT Coupe z pierwotnego projektu. Fani kabrioletów z pewnością spodoba A3 lub A5. Wszystko to – „audi”. Cena skład jest różny, zależy to od roku produkcji, wyposażenia i pojazdu. Na przykład koszt sedan A6 może wynosić od dwóch milionów rb 2,87 milionów s. Jest to samochód należący do klasy biznesowej. Ale cena minimalna A3 Sportback wynosi około 1.050.000 rubli. To właśnie dzięki takiej różnorodności i doskonałej jakości produkowanych samochodów Audi stał się jednym z najpopularniejszych producentów na świecie.