505 Shares 3834 views

Rotary śnieg snowplow: cechy i zdjęcia

Bardzo często w krajach skandynawskich, w tym w Rosji, są bardzo ostre zimy. Codziennie otrzymywać większą ilością opadów, które mogą blokować drogi, w tym drogi, umożliwiając ludziom w pełni przenieść. Najczęściej do oczyszczania dróg publicznych spotkać się z władzami miasta lub innej miejscowości, jednak nie wszystkie drogi są te, które zostały sklasyfikowane jako „wspólne”. W związku z tym, ludzie muszą myśleć samodzielnie o tym, jak usunąć śnieg z powierzchni. Jaki jest najlepszy sposób to zrobić? W rzeczywistości, najlepszą rekomendacją – Śnieg pług śnieg obrotowy. Następnie będzie można dowiedzieć się o niej wszystkie niezbędne szczegóły.

Co to jest?

Istnieje wiele urządzeń, które mogą pomóc w usuwaniu zaspy. W dwudziestym pierwszym wieku, i nie trzeba używać łopatę. Lepiej zwrócić uwagę na dmuchaw śnieżnych, którzy będą wykonywać pracę dla Ciebie. Można wybrać obrotowy śnieg snowplow, jak to będzie najbardziej skuteczny, ale jest on stosowany jako załączniki. Więc jeśli to nie pasuje, można wybrać, na przykład, instrukcja w wersji z własnym zasilaniem. Ale to nie będzie tak silny, i trzeba będzie dokonać dużo większego wysiłku, aby zastosować go efektywnie. W związku z tym zaleca się, aby wybrać obrotowy śnieg snowplow, ponieważ oferuje wysoką wydajność, zdolność, aby wyczyścić duże powierzchnie na krótkie okresy czasu i brak wysiłku fizycznego towarzyszącego.

Jak to działa?

Aby rozpocząć, należy zrozumieć fakt, w jaki sposób obrotowy pług śnieg. Jest to dość proste – należy wziąć pod uwagę strukturę, wychodząc ze śrubą, specjalnych mechanizmów śrubowych. Są one umieszczone równolegle do siebie i służą do mielenia śniegu, który dostaje się do urządzenia. Następnie miele się śniegu wchodzi w otwór, który znajduje się za ślimakiem i poruszania się rury z powodu łopatek wirnika. I w końcu zostaje wyrzucony z boku przez rurę, a odległość wyrzutu może być nawet dwadzieścia metrów, ale to zależy od modelu pługiem wybrać dla siebie. Na przykład, w oparciu obrotowe pługi śnieżne „Ural” może mieć niższą emisję, ale ma dużą szybkość i odpowiednio wysoką wydajność.

Cele urządzeniu

Tak więc, w niektórych przypadkach może zaistnieć potrzeba takiego mechanizmu, jeśli w miastach zazwyczaj nosić maszyn do odśnieżania, które są wykorzystywane przez władze miasta? W rzeczywistości, te większe modele jak pług śnieg obrotowy „Fed 200M”, używane do dostarczania dużych organizacji, które są zaangażowane w czyszczenia dróg i dróg gruntowych. Również pług może być używany do czyszczenia ciągnika siodłowego. Ponadto, jest on stosowany, aby usunąć śnieg banków, które są utworzone przez inne odśnieżające z doskonałą funkcjonalnością. Tak więc, mechanizm ten może bardzo dobrze się przydać do pracy zespołowej. Ale do użytku osobistego, może zaistnieć potrzeba mniejszego modelu, jeśli masz specjalnego sprzętu, takiego jak ciągnika, na którym będzie można rozwiązać ten zespół. Po tym wszystkim, często można usłyszeć o obrotowych pługów śnieżnych do MTZ, na przykład.

sprzęt zaczep

Jak wiesz, to nie jest zwyczajne i uniwersalny sprzęt. W większości przypadków, urządzenia te są specjalnie dla niektórych modeli urządzeń specjalnych, więc trzeba będzie wybrać model, który jest odpowiedni dla Ciebie, w zależności od rodzaju sprzętu specjalnego jesteś właścicielem. Na przykład, bardzo popularny posiada obrotowy pługi śnieżne do MTZ-82, ponieważ ciągnik można znaleźć wszędzie. Ponadto, należy zwrócić uwagę na fakt, że, mimo wszystko, każdy model odśnieżarki nie jest stworzony specjalnie dla jednego modelu ciągnika. Zazwyczaj kompatybilne modele mogą być do dziesięciu, tak, że pewna część uniwersalności tych urządzeń jest nadal obecny. W związku z powyższym, gdy kupisz śniegu obrotowymi, zdjęcia i specyfikacje techniczne, które trzeba koniecznie nauczyć, aby nie kupować zły model.

Jak jest związek?

Oczywiście, odśnieżarki nie będzie działał sam – musisz prawidłowo powiesić go na sprzęcie i połączyć. Tu nie jest tak trudne. Fakt, że mechanizm napędowy w działania prowadzone bezpośrednio przez silnik, więc trzeba będzie po prostu podłączyć go do jednostki napędowej, a on da część elektrowni obrotowej biegu śniegu. Jednak moc niektórych modelach może być tak duża, że śnieg zostanie wyrzucony dwadzieścia metrów lub więcej, w pewnych okolicznościach może to spowodować uszkodzenia budynków stojących wzdłuż drogi i innych obiektów.

parametry techniczne

Oczywiście, każdy chciałby wiedzieć dokładnie, jakie są parametry techniczne urządzenia, który został zakupiony. Najważniejszym wskaźnikiem do pługa – spektakl, który jest liczony w tonach na godzinę. Istnieją różne modele, a każdy z nich ma swoją wydajność. Na przykład, dmuchawy śniegowe do użytku osobistego często pozwalają oczyścić kilkadziesiąt ton na godzinę, a większe wersje już przeniesienie setki ton śniegu na godzinę.

Oprócz wydajności zwrócić uwagę także na korytarzu, że urządzenie jest w stanie pokryć, bo nie jest to model, którego zakres jest około trzech metrów, ale są takie, które są oczyszczane z metra do dwóch. Warto też zwrócić uwagę, co pozwala rozwijać prędkość konkretnego pługiem pojazdu, jak również może być różny. Istnieją inne ważne cechy, takie jak dopuszczalnej gęstości pokrywy śnieżnej, której urządzenie będzie w stanie usunąć. Albo sam zakres odśnieżania, który, nawiasem mówiąc, może być sterowany za pomocą specjalnych dysz, które są zawarte i pozwalają na zmianę tempa pięciu do dwudziestu metrów na średniej.

dodatkowe wyposażenie

Jest to ważne, że jesteś w stanie trzeźwo ocenić temperaturę, w której będzie używany urządzenie. Jeśli jest zbyt niski, mogą pojawić się problemy z zamarzaniem. Następnie należy go zainstalować dodatkowy podgrzewacz płynu.