742 Shares 8300 views

Komórka ogrzewanie podłogowe dla domu

Jak niewygodne w domu lub w mroźnej zimy mokre jesienne dni, jeśli nie jest wyposażony w wystarczającą liczbę grzejników! Aw szczególności te chwile chcemy utrzymać stopy były zawsze ciepłe rozpieszczać je do skarpet wełnianych niepotrzebnie. Nie mógł myśleć o instalacji ogrzewania podłogowego stacjonarny! Ale to jest naprawdę?


Po pierwsze, trzeba zrobić gruntowny remont całego mieszkania lub domu, który jest bardzo kosztowny i niezwykle kłopotliwe. Po drugie, aby prawidłowo wykonać taką pracę w trakcie budowy, w przeciwnym razie mogą wystąpić pewne trudności, na przykład za pomocą przewodów elektrycznych. W ogóle, jeśli nie podjęły ostatecznej decyzji, proponujemy zapoznanie się z nowym modelem ciepłej podłogi.

Co to telefon ogrzewanie podłogowe

Ostatnio opracowano urządzenie zyskuje niesamowitą popularnością konsumentów. Jest to bardzo elastyczne i cienkie maty, które składa się z całkowicie bezpiecznych elementów grzejnych. Ważnym punktem: ruchoma podłoga ciepła jest ułożona na istniejącej podłodze. Można powiedzieć, że jest to elektryczna mata grzejna, które mogą być przenoszone po podłodze we właściwym miejscu.

Zalety nowoczesnych urządzeń są niezaprzeczalne, bo to gwarantuje niezawodność, bezpieczeństwo i ekonomiczność. Ponadto, dla domu, możesz wybrać pewną malowidła rozmiarów, ponieważ różnią się one szeroko: może to być telefon ogrzewanie podłogowe na całej szerokości pokoju lub małego dywanie obok łóżka, kanapa, fotele. Wystarczy, aby określić swoje potrzeby.

Co ciekawe, o tym projektowania ogrzewania podłogowego? On absolutnie nie będzie widoczny, tzn nie złamać swoje wnętrze jako łatwego ukrycia dywan, linoleum lub innej wykładziny podłogowej. Ponadto, ten gadżet jest bardzo skuteczny okazał się potężny grzejnik do domu, rozgrzewa przestrzeń bez trudności przestrzeni życiowej. Nawet jeśli jej wymiary to 30% całkowitej powierzchni pomieszczenia.

Zaledwie kilka kroków do komfortu

Co jest wymagane od ciebie, że dom osiadł całe ciepło i komfort? To wystarczy, aby tylko kilka kroków, a mianowicie:

  • rozwałkować mobilnego ogrzewania podłogowego we właściwym miejscu;
  • przykryć dywan lub linoleum;
  • podłączyć do sieci zasilającej.

Jest to idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi, którzy lubią grać siedząc na podłodze. W weekendy, urządzenie mobilne może zabrać ze sobą do kraju, w wiejskim domu, a potem po prostu jak łatwo zwinąć i zabrać do domu: spread – gotowe! I nie trzeba wydawać dużo pieniędzy na remont!

Ciepło podłoża bezpośrednio pod dywanem

Specjalnie dla tych przypadkach, gdy ze względów technicznych nie mogą być niosek stacjonarną ogrzewanie podłogowe, producenci opracowali nowy produkt marki „Teplolux” cechą jest zdolność do szybkiego stos grzejnik bez instalacji – tuż pod dywan. Urządzenie mobilne w każdej chwili przenieść z jednego miejsca do drugiego.

W przeciwieństwie do stacjonarnego ogrzewania podłogowego, „Teplolux” najbardziej bezpieczne, skuteczne i popyt na prawie wszystkich powierzchniach: linoleum, płytek, płyt drewnianych, parkietów, laminatów. Urządzenie wyposażone jest w praktyczny grzejnik, który nie wymaga skomplikowanej opieki, wygodnie jest przechowywać w ciepłym sezonie.

Komórka ciepła podłoga „Teplolux” pomoże stworzyć komfort nawet w wynajmowanym mieszkaniu, ponieważ jest natychmiast gotowy do użycia. Jak byś nie musiał przemieszczać się z miejsca na miejsce, będzie ogrzać tanio nawet tymczasowego domu!

parametry techniczne

Komórka Podgrzewana podłoga „Teplolux” jest dostępna w dwóch wersjach: obszar 2,8 i 5,04 metrów kwadratowych. Maksymalna temperatura ogrzewania mat – 40 ° C, osiąga się to w ciągu 60 minut. zespół napędowy – 300 W przy napięciu znamionowym 220 V. Innerfloor „Teplolux” jest wyposażony w przewód montażu 2,5 m okresu gwarancji Długi 2 lata ..

Wewnątrz maty grzejnej jest cienki kabel elektryczny, chroniony przez zaklejonej kopercie. Warstwa górna komórkowego ciepła podłoga jest wykonana z filcu lub syntetycznych, które są łatwe do czyszczenia.

Schemat podłogowego „Teplolux” i zalety konstrukcyjne

System ogrzewania podłogowego jest dość prosta:

  • czoła filcu warstwy;
  • Podłoże metalowe mocy elementu grzejnego;
  • Ogrzewanie dziesięć;
  • Przewód elektryczny z wtyczką;
  • zasilacz.

Powyższe elementy stanowią konstrukcję grzejnika jako ruchomej podłogi ogrzewane. Opinie nabywców jego cech konstrukcyjnych i eksploatacyjnych wyłącznie pozytywne.

Przed ogniem grzejnik wyposażony jest w cienkie elementu grzejnego, który rozprowadza się ciepło. Zewnętrzna osłona jest wykonana ze sztucznej włókniny mało wymagające opieki i nie wsunąć pod dywan. Universal Plug równie łatwo włożona do wszelkiego rodzaju placówek. Kabel elektryczny jest zamocowany specjalnie przewidziane do transmisji mocy.

Zatem, w opinii klientów, którzy już nabyli mobilnej ciepłą podłogę pod dywanem, wiemy, że to urządzenie jest niezbędnym i bardzo wygodne akcesorium. Może być stosowany nie tylko jako stałego domu, ale także dla każdego ruchu, łatwo obracając cud matę i zabierając ze sobą. Z „TEPLOLUX” zawsze będzie ciepłe i przytulne!