217 Shares 1886 views

Mitsubishi Colt: dane techniczne, opinie właścicieli

Mitsubishi Colt, kompaktowy samochód klasy B, ukazał się w 1984 roku. Model ten jest w zasadzie powtarza się podstawowe parametry Mitsubishi Lancer A70 (w postaci ściętego). Przez pierwsze kilka lat „Mitsubishi Colt” został wyprodukowany przez następujące działanie „Lancer”, a następnie model został przeniesiony do niezależnego technologii. Samochód natychmiast zadeklarował, jej konkurencyjność czuł takie popularne japońskie marki jak Honda Fit, Toyota Vitz i Nissan marcu. Jednak w tamtych latach, japoński rynek samochodowy nie doświadczył stagnacji, i wystarczająco dużo miejsca dla każdego. Poza subcompact Japonia wysoko notowane w innych krajach.


Trzeci i czwarty generacji

Nowy samochód otrzymał bardzo pozytywne opinie. Mitsubishi Colt dynamicznie rozwijane i udoskonalane, nie było samochodu trzeciej generacji w 1987 roku, które były wysokiej jakości wykonania, ekskluzywne wnętrze i wiele użytecznych opcji w systemie sterowania. Pojazdy zakupione prawie wszystkich krajach Starego i Nowego Świata. Ale mimo sukcesu Mitsubishi Colt, grupy Mitsubishi Motors zdecydował się nie kończy, a w 1991 roku został przedstawiony do czwartej generacji Mitsubishi Colt – z zaktualizowaną zewnątrz, nowe wnętrze i gniazda jednolitą kierowcy, która jest dostosowana do konta dla ludzkiego ciała, siadając za kierownicą.

Piąta i szósta generacja samochodów

W 1995 roku, Mitsubishi Motors wprowadził publicznego samochód Mitsubishi Colt następnej, piątej generacji. Urządzenie charakteryzuje się wysoką dynamiką, reakcja przepustnicy silnika i łatwa obsługa ujarzmiony fanów aktywnej jazdy, i stosunkowo niska cena sprawia, że samochód, jeden z najbardziej poszukiwanych na rynku.

Szósta generacja samochodów "Mitsubishi Colt", w szczególności w 2002 roku pojawił się model Mitsubishi Colt VI. Parametry zewnętrzne zostały zmodyfikowane w sposób terminowy, a samochód ma prawo być nazywany „twarzą Mitsubishi XXI wieku”. Niezwykłe kontury otworu ciała wyraźnych oznak futurystycznym i nowym wnętrzem wrażeniem połączenie nowości i akcesoriów zaczerpnięte z przeszłości. Firma kieruje się zasadą Mitsubishi Motors niestandardowej wolny wybór, co oznacza „wolny wybór nabywcy.” Aby przestrzegać tej reguły, konieczne było zróżnicować spisu Mitsubishi Colt, którego parametry techniczne znajdują się w wielu wariantów. trzy ogólne modyfikacje zostały wykonane: Casual Elegance i Sport. Tapicerka oferowana w dwóch podstawowych postaciach: Ciepłe – ciepły ton i Cool – zimno.

elektrownia

Był też wybór napędowego – kupujący są oferowane kilka różnych wersji mocy silnika i objętości. Średnica kół, wzmocnionych, lub odwrotnie, amortyzowanych amortyzatorów, to wszystko będzie w stanie wybrać przy zakupie samochodu. I, oczywiście, kolor samochody oferowane w 24 wariantach kolorystycznych. Z całym bogactwem wyboru, konsumenci rzadko są traktowane ekskluzywnych opcji jako standardowe wyposażenie Mitsubishi Colt było więcej niż wystarczające i spełnia potrzeby większości klientów.

Elektrownia Mitsubishi Colt reprezentowane silników benzynowych z czterech układu liniowego cylindra 16 i dystrybucyjnej gazu zaworu. Silnik 1,3 litra opracowano pojemności 82 litrów. S i silnik przemieszczenie 1,6 litra. – 104 l. a. Transmisje oferowane dwa rodzaje mechaniczną i automatyczną pięciobiegową skrzynią INVECS-II.

Tandem z "Chrysler"

W 2004 roku firma Mitsubishi Motors wprowadziła kolejny model, który również zebrał pozytywne recenzje. Mitsubishi Colt w nowej wersji został opracowany we współpracy z amerykańską firmą „Chrysler”. Po tym konstrukcja samochodu nabył cech „europejskich” – akcentowane są szczegółowo Chuck i powierzchnia bagażnika. Filary płynnie pod skrzydłami i ogonem wrócić stoku. Ogólnie rzecz biorąc, wygląd znacznie się zmienił Mitsubishi Colt.

Zmiany dotknęły również wnętrze samochodu. Salon stał się bardziej stylowe, wewnętrzne materiały zostały wybrane na podstawie jakości zgodności, czyli panele tapicerka welurowa drzwi w połączeniu z siedzeniami ze skóry i matowe srebrne przełączników na konsoli rozdzielczej oddźwięk chromowane obramowania pulpitów. Same przyrządy, obrotomierz, prędkościomierz, czujniki i microdisplays kontrolne były całkowicie rozdzielone i są każdorazowo w ich wnęce pod kołpakiem. To rozdzielenie sprawia wrażenie drogich obszarze zarządzania treścią, gdy składniki przyrządów pojazdu przypominające kabiny samolotu.

wnętrze

Komfort w kabinie Mitsubishi Colt warstwy zapewnia klimatyzację, dźwięk czterordzeniowy układ na ośmiu kolumnach i miękkie oświetlenie objętościowego. Wszystko to tworzy w atmosferze samochód wysokiego stylu. Równie ważne w zapewnieniu komfortu transformacji systemowej siedzenia. I oparcia i siedziska mogą same zostać przeniesione i umieszczone w różnych opcji, co pozwala na dogodną lokalizację zarówno dla pasażerów i bagażu. Przy stosunkowo niewielkich rozmiarów Mitsubishi Colt w samochodzie mogą być załadowane wystarczająco długie przedmioty, aby to zrobić, wystarczy umieścić z tyłu przedniego fotela pasażera i umieścić tylny.

Supermotory

Obecnie, firma Mitsubishi Motors opracowała szereg nowatorskich silnik MIVEC. Silniki nowej generacji są wyposażone w automatyczne dostosowanie czasu otwarcia zaworu i wzniosu wysokość zawory ssące, co gwarantuje całkowicie sprawne działanie silnika, a także zwiększa wydajność. Cechy silnika mogą być wywoływane precedensu od pojemności silnika trzech cylindrów z tylko 1,1 litra rozwija pojemności 75 litrów. S i cztery (1,3 litra). – 95 l. a. Silnik polutoralitrovye MIVEC dostarcza 110 litrów. a. Oprócz silników benzynowych, Mitsubishi Motors oferuje dwa zupełnie ekonomiczny silnik Diesla Common Rail.

Najnowsze modele

Mitsubishi Colt 01 marca roku jest wyposażony w niezależne zawieszenie przednie i tylne zawieszenie wahadłowe Pherson z stabilizator. Ustalone koła samochodu – to opony całoroczne na kołach 14-calowych stopów, które mogą być zamienione na 15-calowych kołach w żądanie kupującego. Standardowe wyposażenie maszyny obejmuje system ABS blokady i elektrycznego wspomagania kierownicy. Za dodatkową opłatą na Mitsubishi Colt może być zainstalowany system kontroli trakcji i system stabilizacji MASC (Mitsubishi aktywna kontrola stabilności), którego celem jest praktyczne w celu optymalizacji zużycia paliwa.