734 Shares 5398 views

Opis filmu: „Nie mogę powiedzieć” Do widzenia”. Aktorzy i role

kino Radziecki dał światu wiele naprawdę nieśmiertelnych obrazów – zarówno komediowe i dramatyczne. Jedno takie romantyczne melodramaty – film „Nie można powiedzieć” do widzenia ". Aktorzy i rola tej historii miłosnej dosłownie wykonane wołanie publiczność ekranach od nadmiaru uczuć. Premiera odbyła się w 1985 roku, a pierwszy poglądy był hitem sezonu. Tylko w kinach to sentymentalny dramat wyglądał około 30 milionów widzów. historia życia miłości słodkie dobrym kierowcą dziewczyna i ładny facet z niepełnosprawnością w naszych czasach sprawia, że serca ludzi uciskać z emocji. Film „Nie mogę powiedzieć” żegnaj „można pobrać i oglądać kiedy chce zanurzyć się w fascynującym świecie dramatycznego kina.


Prawdziwa miłość nie żąda niczego w zamian

Akcja filmu rozgrywa się w pierwszym miastem w budowie młodzieży. W centrum uwagi – młody chłopak, moje serce prawie każda dziewczyna wstrzymuje na spotkaniu z Man pewny siebie damskiej. Abstrahując od faktu, że Sergei Vatagin (S. Varchuk) kochanej dziewczynki krąży głową, wszystko inne było więcej niż pozytywne. półproduktem, sportowiec, odważny, a mimo dzikiego życia, miłośnik mocnego rodziny.

Lida Tenyakova (Iwanow) – niepozorna dziewczyna z niezwykłym dla dziewczyny zawód kierowcy ciężarówki. Spodnie proste shirt, krótka chłopięca fryzura – to wszystko na jej twarzy, ubrany w strój wygląda tak nieśmiała i bezbronny … Lida zakochuje się Siergiej, łapie każde spojrzenie, licząc na wzajemność. Jej problemem dla zabawy facet daje jej tylko jedną noc. Następnego dnia, w pobliżu kina spotyka go z Martą (T. Parkin). Siergiej dał żadnego znaku, że znał Lida. Marta, piękno, blond, staje się żona Vatagin.

Dalsze wydarzenia wziąć publiczność w LPH. Nowożeńcy, przybył do wsi, aby zobaczyć moją matkę Sergei (Pavlov), decydują się na pobyt w celu zarobić dużo pieniędzy. Występuje wypadek w lesie – dostojny i przystojny mężczyzna ze złamanym kręgosłupem obłożnie chorych. Marzec opuszcza męża i ucieka do miasta, zamiast jak to nadchodzi Lida, i nie jest w stanie zabić miłość do Siergieja. Znalazła sposób, aby przywrócić go do życia. Koniec filmu jest bardzo romantyczna, dziewczyna zgłaszane ukochanej, że spodziewa się dziecka. Czy ta wiadomość się z wózka, Siergiej?

„Nie mogę powiedzieć” do widzenia „: aktorzy i role

1. Anastasia Ivanova – Lida Tenyakova.
2. Sergey Varchuk – Sergey Vatagin.
3. Tatiana Parkin – Marta (żona Siergieja).
4. Alexander Korshunov – Basil (policjant, Lida oczyszczenie).
5. Zofia Pavlova – Evdokia Semenovna (matka Siergieja).
6. Aleksander Sawczenko – Michael (Sergei każdy).
7. Vladimir Antonik – Kostyi Nechaev (Sergei każdy).

Tragiczny los Anastasia Ivanova

Życie jest drażliwy aktorzy, zdarza się, że człowiek przez całe życie czeka, szukając takiej roli, po którym budzisz się znany na całym świecie. Chociaż, jeśli to nadal dzieje się w wielu przypadkach, wraz z natychmiastową sławę może przykleić etykietę „aktorowi rolę.” Po tym, to jest bardzo trudne, aby znaleźć się w innej roli. Anastasia Ivanova – utalentowana aktorka. „Nie mogę powiedzieć” good-bye „- film, który przyniósł jej sławę. Nastia pozostał w pamięci przyjaciół i widzów tylko jako aktorka jednej roli – roli Lidy. Ale to nie dlatego, że Iwanow nie odgrywać rolę kolejna piękna, ale dlatego, że zginął tragicznie.

Anastasia Ivanova urodził się w lipcu 1958 w Adler, marzyła o zostaniu aktorką od dzieciństwa, jak większość dziewczyn. Jej marzenie. Dopiero początek kariery nie była bardzo udana, tak długo jak ona nie dano szansy. Nastia był w stanie wykorzystać go grając Lida. Bardzo wzruszający film „Nie mogę powiedzieć” do widzenia ". Aktorzy i rola tej historii miłosnej mógł przekazać publiczności pełną głębię ludzkich zmysłów. Barwnie wyglądał pośród innych znaków uparta dziewczyna, bohaterka Nasti Ivanovoy. Wydaje się, że aktorka zagoiła się na ciele i duszy z jej Lidy.

Na planie melodramatu „Nie mogę powiedzieć«do widzenia»Anastasia spotkał swoją miłość – aktor Boris Nevzorov. Po nastąpił ślub i narodziny dziecka. Osobiste życie ulega zmianie, ale gwiezdne perspektywy otwarte po udziałem Lida, nie może się wydarzyć. Czas zaginął, a kariera aktorki nie nastąpić, choć jej mąż, jak mógł, starając się pomóc żonie wrócić do wielkiego filmu. Kto wie, może Nastya wszystko by się stało, gdyby nie strasznej tragedii. 03 czerwca 1993 Anastasia Ivanova został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu męża. Została zabita, nieznany zabójca zniknął, dochodzenie następnie była blokada zamków, ale powiedział, że to był dobry przyjaciel rodziny. To takie smutne, zakończył życie pięknej utalentowanej aktorki.

„Nie mogę powiedzieć” do widzenia „: artyści

Reszta aktorów też poradził sobie znakomicie z zadania. To nie „radziecki” wygląda jakby wielu krytyków powiedział, wyróżniał się na planie Tatiana Parkin. Dostała negatywny charakter – Martha. Gdy film został nakręcony, bohaterka Tatiana nie wygląda tak bezdusznym i chciwy. Kiedy film wyszedł, okazało się, że wszystkie „dobre” wyciąć sceny z Parkin, a Marta nie powodować widzów ma innego niż uczucie pogardy. Tatiana była strasznie rozczarowany, jej charakter, więc nie mogła zobaczyć.

Jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na rolę Sergeya Varchuka. Jego bohater Sergei Vatagin grał znakomicie i był bardzo zadowolony z wykonanej pracy. Mimo to, był nieznany aktor. Ten radziecki film o miłości stał się jego „wizytówka”, był zauważony i zaproszony do kina. Ale wtedy nalot restrukturyzacji, wielu artystów podziale i lewo ekrany i teatrów. Varchuk wytrwali jednak na to, że miał dużo dobrych połączeń, aby dostać pracę jako woźny. Praca ta dała mu pięcioletni pobyt w Moskwie i pokoju. Równolegle, grał w teatrze i kinie. Teraz S. Varchuk – twierdził słynny aktor z długiej listy jego ról. Bardzo pamiętny film „Nie mogę powiedzieć” Do widzenia! " Aktorzy i role w tym dramacie nigdy nie zniknie z ekranów, w naszych czasach, ta historia wciąż pobudza umysł widzów.