144 Shares 8372 views

„Prostatilen”: analogi, instrukcje użytkowania, składu i opinie

Większość mężczyźni wstydzą się swojej choroby i odkłada wizytę u lekarza, wierząc nieszkodliwe gruczołu krokowego, który jest wyjątkowym pomyłka!


Gruczolak, przewlekłe impotencja, obrzęk zniknie za nieleczonego zapalenia gruczołu krokowego. Choroba jest śmiertelna, jeśli nie dać mu znaczące miejsce i czas nie stosuje się do lekarzy. W naszych czasach, jest zbawienie – rewolucyjny lek prostatoprotektorny „Prostatilen”. Analogi w przygotowaniu są również dostępne.

System międzynarodowej klasyfikacji leków znaków należących „prostatilen” w następujących kategoriach:

 • Leki do leczenia chorób układu moczowego;
 • przeciwskurczowe;
 • hormonalnych leków.

Przy zastosowaniu „prostatilen” zaczyna działać tkanki nabłonka zapobiega skrzepy krwi w naczyniach krwionośnych, kapilar są wzmocnione, to jest przywrócenie funkcji męski i płynu nasiennego. Plemniki są aktywne, wzrost przyciągania normalnej erekcji.

Lek „Prostatilen” (w tym analogi) jest stosowana w następujących przypadkach:

 • Okres pooperacyjny (operacja prostaty);
 • zapalenie gruczołu krokowego, przewlekła akceptowane.

wydanie

Lek dostępny jest w kilku formach:

 • Ampułki Roztwór proszku podczas podawania do mięśni (proszek);
 • Liofilizat do podawania do mięśni „Prostatilen”;
 • Świece (analogi są produkowane w tej samej formie).

Skutki uboczne, przeciwwskazania, oparte wyłącznie na indywidualnej tolerancji składników wchodzących w skład leku. Jeśli wystąpi reakcja alergiczna na co najmniej jednym składnikiem kompozycji, jest odmówić wydania i korzystania z analogowych z mniej szkodliwe dla kompozycji.

Liofilizat „Prostatilen”: instrukcje użytkowania

Analogi są ogólnie stosowane w tej samej dawce. Ale przed nałożeniem najlepiej skonsultować się ze specjalistą.

Pojedyncza dawka dzienna domięśniowe podawanie przez 5 dni w dzień – 1 ml Novocaine liofilizat jest rozpuszczony w 0,5% chlorku sodu lub 0,9%. W cięższych przypadkach leczenie jest przedłużony do 10 dni. Powtórzenie ciągu 2-3 miesięcy, – w przypadkach łagodnych iniekcji domięśniowej należy powtórzyć po 6 miesiącach.

Interakcje z innymi lekami

Istotnego szkodliwego działania na organizm człowieka nie obserwowano przy podawaniu „prostatilen” z innymi rozwiązaniami leczniczych.

Przedawkowanie wyniki

przedawkowanie narkotyków nie opisano „Prostatilen” instrukcji użycia (również nie opisane analogi).

Przechowywania liofilizowanego produktu do podawania przez wstrzyknięcie domięśniowe

Lek jest przechowywane w kartonie uwalniania fabryce, w temperaturze pokojowej, w ciemności, suchym, przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym. Okres ważności – 3 lata.

Lek w postaci czopków (doodbytniczo) „Prostatilen”

Analogi dostępny w postaci czopków są również dostępne. świece leczenie biegiem lat okazała się skuteczna. Terminowe i jakościowe pozytywne działanie potwierdza wartość pieniędzy i pilnuje urolog polecić te świece od wielu lat. Mężczyźni z kolei zauważył, czując się lepiej na drugi dzień kompleksowego leczenia.

Z zapaleniem prostaty skierowana nie tylko mężczyzn w wieku 50 lat, ale także młodych ludzi. Dlatego, wysokiej jakości medycyny, aby pozbyć się problemów mężczyzn jest konieczne.

Świece przekracza leczenia wtrysku, a efekt leczniczy jest powodowane przez zasysanie substancji z czopków nerwu bezpośrednio do gruczołu krokowego. Ma wyraźny efekt.

Świeca kolor jest biały lub żółty, kształt torpedy, niewielkie rozmiary, zapewnia komfortowe wprowadzenie. Białka należące do próbek prostacie zwierząt (wołów), celowo wpływać na choroby i gromadzą się w tkankach prostaty męskiej. Skład: 50 mg ekstraktu prostaty, na czopek, siarczku dimetylu, makrogol. Opakowanie 5 sztuk w pudełku, z których każdy w papierowych kartonach 10 szt.

Akcja doodbytniczo czopek

Charakteryzuje się następującymi środkami oddziaływania:

 • Zwalcza stany zapalne w narządzie;
 • zmniejsza przenikanie leukocytów;
 • zmniejszenie obrzęku;
 • stymulowanie tkanek i mięśni;
 • zapobiega tworzeniu się skrzeplin.

Przeciwwskazania

Podobnie jak w przypadku podawania domięśniowego – alergii i zwiększonej podatności na pewne substancje lecznicze.

dozowanie świec

Wprowadzenie odbywa się doodbytniczo. Świece w dawce 30 mg podawanych dwa razy (rano i wieczorem) każdego dnia. 50 mg Czopki – raz dziennie. Przed wprowadzeniem czopki można zwilżyć wodą wprowadzić po opróżnieniu akt zapadnięciu. Potrzebne po podaniu leku w postaci świec leżeć na brzuchu przez 30-40 minut, do prawidłowego wchłaniania. Oczywiście wstęp – 10 dni. Lekarz może zalecić zwiększenie dawki i czasu stosowania leku.

zderzenia bocznego

Rzadko obserwowane zjawiska alergiczna, świąd odbytu, zaczerwienienie poszczególnych sekcji skóry.

Trwałość świec

Temperatura przechowywania – pokój, nie więcej niż 15 stopni, preparat może być przechowywany przez okres 3 lat. W ten sposób zwraca się do narkotyków „Prostatilen” instrukcji obsługi.

Cena analogi

analogi narkotyków są następujące leki:

 • "Samprost";
 • "Vitaprost";
 • "Uroprost".

Swego rodzaju „prostatilen” – „Prostatilen Cynk”. Jego kompozycja zawiera dodatkowo witaminę E i cynk, które mają pozytywny wpływ na sferę seksualną. Witamina E ma korzystny wpływ na naczynia krwionośne, wzmacnia ich ściany, wyraził silne działanie antyoksydacyjne, budzi się plemniki. Cynk w kompozycji świec zapobiega nowotworów złośliwych, poprawia gospodarkę hormonalną, zwiększenie napięcia libido. To poprawia jakość erekcji.

Koszty te są określane przez liczbę świec. Średnio od 370 do 900 rubli jest lekiem „Prostatilen” cena. Analogi są prawie takie same.

Referencje

Jak opinie, problemy z nerkami, pogarszających węzły gemmoroidalnyh, zawał mięśnia sercowego w fazie ożywienia są brane pod uwagę przy wyznaczeniu leczenia.

Iniekcje (domięśniowe) i świece są w praktyce nie tylko do leczenia, ale także dla zapobiegania BPH i gruczołu krokowego, a także w celu zapobiegania nawrotom po zabiegu w prostacie.

Pozytywne informacje zwrotne od ludzi dać jako świecę „i” Prostatilen liofilizatu, zwracając uwagę na brak skutków ubocznych. Oznacza eliminując ból i dyskomfort podczas opróżniania drugiego dnia leczenia, ważne przez długi czas. Wadą jest brak dodatnia dynamika w leczeniu rzadkich zakaźnego zapalenia gruczołu krokowego, mające przyczyny bakterii, wirusów.

W aptekach, wiele leków z gruczołu krokowego, ale te są naprawdę skuteczne, bardzo małe. Po zastosowaniu tych świec pacjenci zapomnieć co to jest ból.

Wiele rozpocząć leczenie zastrzykami i po ulepszeń wzmocni świece wynik. Jest to wygodne i niedrogie.

Na składzie pochodzenia zwierzęcego lek, więc skutki uboczne prawie nie ma znaczenia. Wśród braków czasami jest niewielki świąd odbytu.

Tak, jest tam bardzo szczegółowe przygotowania do „Prostatilen” instrukcji obsługi. Cena, opinie, analogi rozważaliśmy. Ten lek może być bezpiecznie stosowany, aby pozbyć się problemów męskich.