133 Shares 1278 views

Analog "Edarbi" rodzajowych: opis, instrukcje

W dzisiejszym świecie patologii naczyń krwionośnych i serca stają się coraz bardziej powszechne. Jednym z najbardziej niebezpiecznych chorób jest uważany nadciśnienie. Teraz choroba może znaleźć u osób w każdym wieku. Niż przed zidentyfikować i zdiagnozować chorobę, tym łatwiej jest do wyleczenia. Istnieje wiele leków przeciwnadciśnieniowych, aby pomóc poradzić sobie z wykonywaniem wysokim ciśnieniem. Popularny lek „Nortivan”. Jest dobry analogowy – „Edarbi” Medycyna „Diovan” jest również szeroko stosowany w praktyce medycznej. Poniżej wymienione są podstawowe informacje na temat tych leków.


Lek „Edarbi”

Ta pigułka jest biały lub prawie biały. Substancja główny w kompozycji azilsartana olmesartanu potasu. W aptekach może spełniać dawkowania tabletek 40, 20 i 80 mg. Lek jest uwalniany w blistrze i 14 sztuk w każdej. Środek dotyczy antagonistów receptora angiotensyny drugiej generacji. Preparat ten jest przewidziany do obniżania ciśnienia krwi u nadciśnienia, jak również przewlekłe i ostrej niewydolności serca.

Oznacza przeciwwskazane w okresie ciąży i laktacji. Ponadto, tabletki nie należy u pacjentów z niewydolnością nerek lub wątroby. Nie jest zalecane, aby użyć narzędzia do 18 lat, a także zwiększoną wrażliwość na składniki.

Rozpoczynając dawkowanie w zależności od wieku i stopnia ciężkości choroby. W większości przypadków, dzienna dawka wynosi 40 mg. Stopniowo dawka może być zwiększona. Lek należy przyjmować codziennie. Jeśli istnieje potrzeba, aby znieść traktowania, to należy zgłosić się do lekarza. Maksymalna dopuszczalna dawka do codziennego podawania wynosi 320 mg substancji czynnej leku „Edarbi”. Instrukcje użytkowania obejmuje dostęp do informacji o sposobach stosowania i dawki.

efekt

W leczeniu lek „Edarbi” na krótki okres jest normalizacja ciśnienia, tętna nie ulegnie zmianie. Działanie leku osiąga maksymalny efekt w ciągu 2 godzin po podaniu. Ciśnienie krwi powraca do normy w ciągu czterech godzin. Efekt terapeutyczny do leczenia trwa tabletek na dzień. Oczywiście jest to preparat przeznaczony do dwóch tygodni, ale w tym okresie nie jest trwałe obniżenie ciśnienia i zachować go na normalnym poziomie.

"Diovan"

Dostępny lek w postaci żółtych tabletek powlekanych. Są lekko wypukłe, mają owalny kształt. Po obu stronach medycyny obejmuje znakowanie zrobić i NVR symboli. W ten sposób producent zabezpiecza leku z fałszywe. Substancja Głównym w skład tego leku jest walsartan. Dawka leku wynosi 40, 80, 160 i 320 mg.

Środków pomocniczych wystają celulozę mikrokrystaliczną, krospowidon, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu. Wydany tabletek pęcherze, przez 7 lub 14 sztuk każda. Jest również możliwe, aby sprostać leku w fiolce w 56, 98 i 280 tabletek. Oznacza „Diovan” jest przyjęty w początkowym etapie nadciśnienie, a także przygotowania „Edarbi 40”.

W przypadku braku pozytywnej dynamiki, eksperci zalecają dodanie kombinacji innych leków przeciwnadciśnieniowych na podstawie hydrochlorotiazydu. Nie nagle zrezygnować z leków. Może to mieć negatywny wpływ na zdrowie. Dawka stopniowo zmniejsza się w ciągu dwóch tygodni. „Edarbi” (tabletki) mają identyczny wpływ na organizm jako lek „Diovan”.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazaniem do stosowania jest uważany nadciśnienie. Ponadto, lek można przypisać w przewlekłej niewydolności serca. Tabletki stosowane są w złożonej terapii chorób związanych z układu krążenia.

Przeciwwskazania do leczenia lekami „Diovan” są ciąży i laktacji. Nie można używać tabletu w przypadku nadwrażliwości na składniki. Nie zaleca lek dla patologii nerek i wątroby. „Edarbi” medycyna ma podobne wskazania i przeciwwskazania.

dawkowanie

Tabletki są doustnie bez żucia. Najczęstsze dawki tabletki to 80 mg raz dziennie. Dzienna stawka zależy od wieku, płci i konstytucji pacjenta. Po dwóch tygodniach leczenia zaobserwowano efekt terapeutyczny. Maksymalna osiągnięta redukcja ciśnienia jest możliwe w ciągu miesiąca. Jeżeli w tym okresie nie może normalizować pacjenta dzienna dawka tabletek można zwiększyć do 320 mg. Kompleks z diuretykami lek może być stosowany.

W przewlekłej niewydolności serca leku przypisana do 40 mg dwa razy dziennie. Następnie stopniowo dawki należy zwiększyć do 160 mg, a podczas normalnej codziennej tolerancji uprawnień może wynosić 320 mg. Takie dawkowanie powinno być w 2 dawkach podzielonych. W ostrej niewydolności serca rozpoczyna dziennej ilości 20 mg i stopniowo zwiększa się do 160 mg. Dokładna dawka może być określona przez lekarza, w zależności od indywidualnych cech pacjenta. Analogowy „Edarbi” – lek „Diovan” można kupić w niemal każdej drogerii. Przepis nie jest wymagane dla tego produktu.

Analogowe "Edarbi" – Tabletki "Nortivan"

Lek jest dostępny w postaci tabletki. Głównym składnikiem kompozycji leków – jest walsartan. Dawka leku jest 40, 80 i 160 mg. Dostępne środki w blistrach po 10 sztuk każda.

Lek zostanie podjęta w ciągu dwóch tygodni. W tym czasie, maksymalna osiąga pozytywny efekt terapeutyczny. Zmniejszone ciśnienie krwi bez zmiany częstości akcji serca. Już w ciągu dwóch godzin zaszczepiono odbierania ciśnienie jest znormalizowane. Maksymalny efekt osiąga się za pomocą tabletki 4 godziny po podaniu i utrzymuje się przez kilka dni.

Leki przewidziane do wysokiego ciśnienia krwi i przewlekłych schorzeń serca. Nie należy stosować leku w okresie ciąży i karmienia piersią. Tabletki przeciwwskazane również w ostrej patologicznych zaburzeń nerek i wątroby. Nie zaleca się stosowania środków do dzieci poniżej 18 roku życia i osób starszych. W większości przypadków, aby dawka leku rozpoczyna się 80 mg. Dzienna Podana w 2 dawkach podzielonych. W bardziej skomplikowanych stopnia nadciśnienia dawka jest zwiększana w zależności od decyzji lekarza prowadzącego.

W przypadku przedawkowania należy oczyścić żołądek i daje pacjentowi adsorbentu.

Możliwe skutki uboczne wymioty, nudności, bóle głowy, zawroty głowy, obniżenie ciśnienia nagłym, krwawienie z nosa. Podobne nieprzyjemne objawy i leki mogą wywołać „Edarbi”. Eksperci sugerują, że wszelkie gości środki z nadciśnieniem powinny być podejmowane z ostrożnością, po przeanalizowaniu instrukcji dotyczącej przygotowania.

Oznacza "Nortivan", "Diovan", "Edarbi". opinie

Które wybrać lek na nadciśnienie? To pytanie jest podana co trzeci mieszkaniec planety w wieku powyżej 40 lat. Jeśli wierzyć ekspertom, każdy analog „Edarbi” jest idealny do normalizacji ciśnienia tętniczego krwi – „Nortivan” lub „Diovan”.

Konsumenci sovih opinii potwierdzić, że powyższe środki samopoczucie pacjentów jest zmniejszona z regularnego stosowania. W większości przypadków pacjenci pamiętać, że te tabletki są dobrze tolerowane przez organizm. Możliwe skutki uboczne można uniknąć, jeżeli uprzednio zapoznać się z instrukcją obsługi oraz obowiązkowo skonsultować się z lekarzem.