530 Shares 2356 views

Jak zrobić lewatywę?

Lewatywa jest używany od wieków jako uniwersalny i najbardziej skutecznych środków w celu oczyszczenia jelit. Stosowanie lewatywy dość szeroko. Są one używane w ramach przygotowań do różnych rodzajów badań medycznych, na przykład, rentgenowskie jamy brzusznej, sigmoidoskopia, kolonoskopia, etc. Często czyszczące lewatywy są stosowane w leczeniu zaparć i kału blokady, nawet małych dzieci pokazanych posiadający lewatywy w nieobecności wypróżnienia w ciągu kilku dni.


Czasem zaskakuje mnie, że wiele osób nie wie, o co nam regularności „mądry człowiek”, należy oczyścić. Tak, być może dla niektórych z was to będzie rewelacja. Osoba powinna być normalnie opróżnić swoje wnętrzności co najmniej raz dziennie, i powinien to zrobić rano, zaraz po przebudzeniu. To jak to było. A jeśli jesteś spóźniony do pracy rano, a nie mają czasu, odruch jest hamowany, a można pominąć ten punkt. Tak więc, wiele osób się doprowadzić do stanu uporczywego przewlekłe zaparcia. Czy muszę zrobić lewatywę w takich przypadkach? Oczywiście. To odnin technik ratunkowych (ale nie dla trwałego użytku) – lewatywa.

Ponadto, lewatywy są aktywnie korzysta płeć piękną w walce, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów. W tej dziedzinie opracowano wiele różnych kombinacji.

Jednak dzisiaj omówimy jak zrobić lewatywę w domu dla celów leczniczych. Ta umiejętność może być przydatna dla każdego, zwłaszcza jeśli masz dzieci.

Jak zrobić lewatywę.

Lewatywy są różne: czyszczenie, farmaceutyki nadciśnieniową, itd.

Jesteśmy zainteresowani jak zrobić lewatywę oczyszczającą, jak to jest najczęściej stosowane w praktyce.

Do przeprowadzenia tej procedury wymaga kubek Esmarch, ale jeśli nie kupił taki, można użyć zwykły gumowy termofor. Szyjka jest przymocowana rura gumową jednorazowej końcówki, które są sprzedawane w farmacji. Kółka zamalowane Esmarch 1,5-2 litra wrzącej wody w temperaturze pokojowej. Następnie na łóżku pacjenta należy położyć ceraty pod dolną połowę ciała, a pacjent proszony leżeć na lewym boku i ściśnij kolana do żołądka. Po tym, wskazówka o potrzebie uwolnienia strużkę wody do powietrza tam, nie dostać się do jelita.

Końcówka jest wprowadzany do odbytu pochylone w kierunku pępka u pacjenta, w odległości 10 cm (gdy to dziecko, wówczas odpowiednio mniej). Tak więc kubek Esmarch powinna wynosić poniżej złoża pacjenta w poziomie, a po końcówka wprowadzająca jest podniesiony powyżej naczynia. Jeśli dana osoba czuje się nieswojo, gdy jest to możliwe, aby zmniejszyć ciśnienie wody poprzez zmniejszenie poziomu klubów.

Pacjent powinien zachować przychodzące wody tak długo, jak nie będzie w stanie tolerować (zazwyczaj dziesięć minut). A dopiero potem iść do toalety i puste. Zdarza się, że czasami jeden lewatywa nie wystarczy, aby całkowicie zmyć wszystkie kału kamienie, następnie konieczne jest powtórzenie tej procedury.

Jednakże lewatywa – to nie jest tak nieszkodliwy sposób, jak wielu myśli. Wraz z kałem i żużli eluowanych z jelita i normalnego jelita mikroflory, które mogą dodatkowo prowadzić do dalszego dysbioza i zaburzeń trawienia. Więc nie nadużywają tej metody i używać go za każdym razem masz problem z krzesła. Spróbuj znormalizować swoją codzienną rutynę, sposobu odżywiania, snu i odpoczynku, poćwiczyć w końcu. Oczywiście, wiedza o tym, jak prawidłowo zrobić lewatywę może pomóc we właściwym czasie, ale jeszcze lepiej pozostawić profesjonalistom w placówkach opieki zdrowotnej.

Teraz, gdy wiesz , jak to zrobić lewatywę w domu, a wiedza może trzeba w każdej chwili.