645 Shares 4431 views

Samica melonik – kapelusz, aby móc nosić

W ciągu długiej historii rozwoju zestawu mody, wydawałoby się, czysto męskich rzeczy migrowały do kobiecej garderoby. Nikt nie pamięta, że buty z obcasami było niegdyś szlachta suit atrybut XVII wieku, niegdyś popularny melonik niemal zniknął z codziennego użytkowania silniejszej płci.

Od Chaplina do dnia dzisiejszego

Na pojawienie się tej niezwykłej kapelusze, powinniśmy być wdzięczni brat brytyjskiego hrabiego Leicester Edward Coke. Kazał mistrzowie Thomasa i Williama Bowler producenci nowy kapelusz dla swoich komandosów, którzy skarżyli się, że zwykłe cylindry podczas jazdy w lesie wysiąść na gałęziach drzew. kapelusz, który siedział mocno na głowie, chronione przed zimnem i nadal wyglądał bardzo modne – po dużo myśli na szkiców George James i blokuje pierwsza pula została wykonana. Wkrótce melonik był przeznaczony do wypierać cylindry z użycia zawsze i stała się symbolem kultury angielskiej.

zmieniającym się świecie mody

Oczywiście, taki stylowy maleństwo nie może stracić z oczu kobiety. Początkowo tylko niezamężne panie nosiły jego jazdę, ale najbardziej niezależny człowiek zaczął uzupełniać je z ich obrazami iw życiu codziennym. Meloniku kobiety nie różnią się od męskiego nakrycia głowy.

Mów, co chcesz, i Charlie Chaplin era minęła, a młodzi ludzie wolą bardziej dogodne akcesoria i stroje. I zatonął w melonik w lecie, jeśli nie moda. Wiele znanych projektantów, takich jak Ralph Lauren i Wiaczesław Zajcew, regularnie włączyła ją w swoich zbiorach, ostatecznie przyjmując pozycję nakryć głowy w świecie mody.

Mistrzowie mieli świadomość, że dzięki tej prostej akcesoriów można stworzyć ogromną ilość rafinowane, ale staromodne obrazy. A co najważniejsze, pozwalają się nosić melonik mógł jak panienka, a pani w wieku. Dzięki miękkim i zaokrąglony kształt linyam melonik kapelusz odpowiednie dla każdego typu osoby, o czym świadczą zdjęcia z boliwijskich Indian kobiet, dla których ten kapelusz – elementem stroju narodowego. Faktycznie, dzięki aktywnej działalności kolonizacyjnej w Britain puli również stał się popularny w Nigerii, który nadal cieszy zaszczyt mężczyzn.

Bez wpływu na maskaradzie

Melonik – kapelusz umyślne, dlatego, aby nie brzmieć jak postać z komiksu niemego, konieczne jest, aby odpowiednio połączyć ją z innymi.

Z tego co się ubrać melonik z filcu:

 • Klasyczne spodnie proste ;
 • krawiectwo męskie garnitury, który rozpoczął ten sezon w tej tendencji;
 • bluzki, koszule;
 • Wydłużony spódnica ołówek;
 • Klasyczny płaszcz i płaszcze wykopów;
 • buty;
 • buty.

Co lepiej nie łączyć:

 • sportowej;
 • workowate garnitury;
 • suknie wieczorowe;
 • stroje kąpielowe.

Jeśli chcesz stworzyć jasny i nowoczesny sposób, a następnie zwrócić uwagę na doświadczeniach z nakrycia głowy Fergie, Dzhennifer Lourens lub Kiry Naytli. Z gwiazd wygląda odpowiedni melonik. Zdjęcia sławnych piękności udowodnić. Towarzystwa bezpiecznie łączyć angielskiego hełm z takiej odzieży jak:

 • krótkie sukienki;
 • swetry przestrzenne;
 • legginsy skórzane;
 • krótkie spódnice obcisłe ;
 • spodenki;
 • chude dżinsy;
 • skórzane kurtki.

Bowler na randkę. Dlaczego nie?

Jeśli myślałeś, że to kapelusz nadaje się tylko do klasycznej i powściągliwy sposób, że nie jest. Wystarczy wybrać nietypowy kolor, wzór, lub zastosować umiejętności robótki i masz zupełnie trywialny element odzieży, które pomogą Ci być zapamiętany w oczach wybranych. Męska melonik doskonale przeniesione do szatni damskiej.

Welon, kwiaty, cyrkonie i zdobienia dać to low-key osobowości kapelusz. Jest możliwe, aby kilka opcji na każdą okazję. Dlatego też, jeśli jesteś miłośnikiem ręcznego Maida, melonik będzie prawdziwym płótnie dla kreatywności.

opłacalna inwestycja

Poprzez zakup garnka, dokonać ogromnych inwestycji w szafie, bo ta czapka zawsze będzie w trendzie. Dzięki niemu na pewno wyróżniać się z szarej masy, podkreślić swój gust i zawsze będzie płynąć z prądem z nowoczesnymi trendami mody.

Stroik staną się częścią klasycznej garderoby, która jest tak dla wszystkich kobiet. Ważne jest, aby nie przesadzić ze szczegółami.

zręczne ręce

Drogie warto melonik. Ręce można łatwo zrobić, to nakrycie głowy. Wymagać to będzie odczuwalny, satynową tasiemką i trochę cierpliwości. Najpierw kompilowany wzór przyszłego nakryciu głowy. Konieczne jest, aby zmierzyć wysokość i obwód głowy. Aby HAT pożądany kształt, jest niezbędna do uzyskania bloku. Pasować części wilgotny pary z żelazka.

Po pierwsze, kapelusz jest przymocowany za pomocą szpilek, a dopiero potem korzystać z urządzenia. Top stroik ozdobiony wstążką satyny: ukrywa główny szew melonik i uczynić bardziej atrakcyjnym. Jak tylko podstawową formą kapelusza jest gotowy, można dokonać podszewkę. Jej szycia oddzielnie, a następnie ręcznie szyte na nakryciu głowy ukrywanie szew.

Homemade nakrycia głowy może być dowolny kolor. Jeżeli pokaz wyobraźni można stworzyć niezwykły melonik. Najważniejsze jest, aby przestrzegać proporcji. Oczywiście, jeśli chcesz stworzyć trochę Image Comics, możliwe jest, aby zrobić mały melonik, który jest noszony jak nawrocie. Większość z tych opcji są używane do kostium sceniczny.

Kolejna pula może być wykonana z czarnego papieru Velvet. Zasada jest taka sama, ale zamiast gwintu stosowany klej. Lepsze wykorzystanie papieru dwustronnego o wysokiej gęstości.