725 Shares 9542 views

Kierowcy komisja lekarska – gdzie iść i co chirurdzy

Do tej pory nikt nie ma prawa, aby uzyskać dostęp do zarządzania samochodu lub innego pojazdu bez badania lekarskiego. Po odwiedzeniu kilku lekarzy kandydata na kierowców, aby uzyskać zaświadczenie lekarskie, wykonane zgodnie z wymaganiami dotyczącymi państwa – w postaci 083 / U-89.


Kierowcy komisja lekarska, gdy trzeba to przekazać?

Istnieje kilka przypadków, w których świadectwo kierowcy jest potrzebna, a do uzyskania konieczne jest przejść komisję lekarską. To nie zajmie zbyt dużo czasu, zwykle trwa od dwóch do trzech godzin, pod warunkiem, że wszyscy eksperci są w tym samym budynku.

Przechodzą badania lekarskie i wydać zaświadczenie jest konieczne, jeśli nie masz prawo jazdy i masz zamiar zdać egzamin po raz pierwszy możliwość prowadzenia pojazdu wyprzedzeniem w stosunku do wybranej kategorii. Niezbędne są również pomocne, jeśli utraciły prawo lub okres kierowcy licencja wygasła. Jeśli sąd wcześniej zabrał swoją władzę, a czas ich trwania w tym okresie dobiegła końca, trzeba będzie przejść badania lekarskie. W przypadku rejestracji licencyjnej międzynarodowej kierowcy sytuacja jest podobna.

Jak przejść badania lekarskie w jakichkolwiek problemów zdrowotnych?

Jeśli masz ograniczenia związane ze stanem zdrowia, procedura przejścia badania lekarskiego kilka zmian. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, trzeba stale mieć przy sobie zaświadczenie lekarskie w przypadku, jeśli prawo jazdy ma odpowiedni znak.

Jeśli ten znak o prawach bez zaświadczenia lekarskiego jest stale nosić przy sobie nie jest wymagane. W tej chwili, że dokument nie jest wymieniony w niezbędnej dokumentacji, że kierowca jest zobowiązany do przedstawienia inspektora policji drogowej, gdy pojazd jest zatrzymany.

Jak przejść badania lekarskie kierowcy?

Wszyscy kandydaci na kierowców są uprawnione do podjęcia wszelkich prowizji w placówkach medycznych posiadających odpowiedni certyfikat i możliwość przeprowadzenia badań lekarskich. Będzie on musiał wydać od 600 do 2500 rubli.

Płyta medyczną na prawo jazdy mogą być przekazywane przez ciebie i kliniki w stanie, nikt nie zabrania. Jednak w tym przypadku, to zajmie ogromną ilość czasu na liście oczekujących na fachowca, tak wielu kandydatów na kierowców i tych, którzy muszą uzyskać nowy certyfikat, należy skorzystać z usług prywatnych lekarzy.

Szkoły nauki jazdy i badanie lekarskie

Niektóre szkoły jazdy spotkają swoich uczniów i organizowanie badań lekarskich niezależnie. W każdej grupie są tacy, którzy chcieliby uzyskać zaświadczenie lekarskie bez wizyty u lekarza. Administrator tworzy listę, a następnie w danym dniu zaprasza ekspertów do przeprowadzenia badania lekarskie. Proces ten nie różni się od opisanego powyżej, będzie musiał również zapłacić pewną kwotę. Doświadczenie pokazuje jednak, że koszt takiego badania lekarskie jest znacznie niższa niż przy przejściu w prywatnych klinikach. Jest w stanie skorzystać osoby, które nie zostały jeszcze odebrane prawo jazdy.

Nieufność medspravka

Niektóre policja drogowa wymaga sterowników do tych stosowanych do poszczególnych klinikach dla zaświadczeń lekarskich i działają poprawnie. Nikt nie ma prawa zmuszać cię wybrać klinikę. Płyta medyczną na prawo jazdy obejmuje emisję pojedynczej próbki referencyjnej, która działa na terytorium Rosji.

policjantów ruchu dość nieufny zaświadczenie lekarskie wydane przez nie miejsca zamieszkania przyszłego kierowcy. Może pojawić się wiele problemów związanych z opóźnieniami i przekazywania dokumentów, więc najlepiej jest przejść kontrolę w mieście, w którym masz zamiar przystąpić do egzaminu.

Czego potrzebujesz?

Jeśli zamierzasz przejść badania lekarskie, trzeba będzie przedstawić szereg dokumentów. Mówimy o paszporcie i kserokopie dwóch fotografiach 3×4 matowej, bilet wojskowej (jeśli jesteś służba wojskowa), stare prawo jazdy (jeśli otrzymał go wcześniej).

Niektóre placówki medyczne nie wymagają potencjalnych kierowców ujęć, ponieważ w ich obecnym stanie fotografa, który zrobi wszystko, bezpośrednio na miejscu. W takim przypadku, jeśli jesteś mieszkańcem innego regionu, konieczne będzie zapewnienie dodatkowej pomocy w miejscu swojego zamieszkania. Pamiętaj, że nie mają prawa do odmowy egzaminu w innym regionie.

specjaliści

Czy jesteś zainteresowany w komisji lekarskiej kierowcy? Co lekarze dają dostęp do uzyskania prawa? Z upływem badania lekarskiego w przyszłych kierowców kandydujące będą musiały odwiedzić chirurg laryngolog, okulista, neurolog. Ponadto, komisja lekarska kierowcy obejmuje wizytę do psychiatry i psychiatry. Są one zobowiązane do sprawdzenia, czy są zarejestrowane w psychicznego i leczenia uzależnień klinikach.

Kierowcy komisja lekarska podsumowuje wizytę do terapeuty, to werdykt w sprawie ważności zarządzania pojazdu. Jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości, które mogą przeszkadzać w uzyskaniu upragniony certyfikat, należy przesłać dokumentację medyczną specjalistów i wyniki badań przeprowadzonych wcześniej.

dodatkowe procedury

Jeśli wiesz, co zarząd medyczną na prawo jazdy, trzeba zrozumieć, że w przypadku jakiegokolwiek sporu może zostać wysłane na dalsze badania. Najczęściej mówimy o badaniach i EKG serca, muszą być przeprowadzane zarówno w miejscu zamieszkania lub w miejscu komisji, jeśli to możliwe.

komisja lekarska kierowcy dla płci pięknej – kłopotliwe, będą dodatkowo odwiedzić ginekologa. A kobieta w ciąży może prowadzić pojazd, ale w tym przypadku, terapeuta może być zobowiązany do przedstawienia zaświadczenia stwierdzającego, że ciąża w tej chwili działa dobrze, żadnych nieprawidłowości zaobserwowano.

Jak przejść badania lekarskie, jeśli używasz okularów?

Jeśli wizja nie jest dobra, konieczne jest podjęcie punktów na wizytę do okulisty. Wszystkie przyszłe kierowców, którzy mają prawo do prowadzenia pojazdu w okularach w certyfikacie zostanie dostarczony odpowiedni znak. badanie lekarskie na prawo jazdy jest szczególnie rygorystyczny i wymagający wizji, więc ten znacznik pojawi się na prawo jazdy.

Obecnie stosuje się trzy aktualną wersję znakiem, który wskazuje najlepszy napęd opcji. Kierowca może prowadzić pojazd tylko za pomocą środków określonych w dokumencie. Jeżeli prawo jazdy jest napisane, że kierowca może jechać tylko z obiektywami o nich, że musi iść i. Możesz mieć pewność, że prawa do znaku „soczewki lub okulary są wymagane”, a następnie będzie można je zmienić.

W jakich sytuacjach certyfikat nie może dać?

Jeśli już wiesz, gdzie przejść komisję lekarską kierowcy, udał się do kliniki i przeszedł przez wszystkich lekarzy, nie myśl, że niekoniecznie pomoże. Istnieje cała lista chorób, w których emisja certyfikatów (i prawa) nie jest możliwe. Są one związane z widzenia, słuchu, chorób endokrynologicznych, serca i układu nerwowego. Szczegółową listę ograniczeń dotyczących eksploatacji pojazdu można znaleźć w zamówieniach Ministerstwa Zdrowia Federacji Rosyjskiej.