833 Shares 7863 views

W Dubaju w listopadzie: święta i pogody

Jak dobre wakacje w Dubaju w listopadzie? To pytanie jest często zadawane przez ludzi, którzy marzą o ucieczce z chłodnym klimacie środkowej pasma. Rzeczywiście, w naszej części końca upadku nie jest najbardziej przyjemny okres. Niekończące się deszcze każdy może prowadzić ich do depresji. Ponadto, początek epidemii grypy. Ale gdzie się udać w listopadzie? Po tym wszystkim, w krajach tropikalnych (Tajlandia, Kuba, itd.) Jest nadal w toku, „pora deszczowa”. W ośrodkach w Hiszpanii, Turcji, Włoch, Grecji, w sezonie plaża jest już zamknięta. Egipt to dobry wskaźników temperatury, ale stało się nudne. A co w ostatnim miesiącu jesieni w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Szczególnie zwracamy większą uwagę na odpoczynku w Dubaju. Ponieważ, mimo skromnej wielkości ZEA, klimat w tym kraju jest bardzo zależna od regionu. A jeśli – wentylator z wakacji na plaży i będziemy jechać do Dubaju w listopadzie, będzie zainteresowany następującymi informacjami: Emiratu najcieplejszych w kraju.


Zjednoczone Emiraty Arabskie Klimat

Kraj ten znajduje się w dwóch zatokach i Zatoką Omańską, którzy należą do Oceanu Indyjskiego. A to oznacza, że temperatura wody w brzegach ZEA nigdy nie spada poniżej dwudziestu stopni. Jeśli chodzi o inne odczyty temperatury, sama natura przeznaczone do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby być mekką turystyczną. Przez cały rok, ale nie w lecie! Od maja do października, może wytrzymać chyba że osoba urodzona na Półwyspie Arabskim. Szczególnie silnie odczuwalne ciepło w emirat pustyni. W zimie, ZEA jest również dobre do odpoczynku, ale wpływa na dużą różnicę temperatury dobowe. Wieczory mogą być bardzo wietrznie i chłodno. Ale jeśli planujesz podróż do Dubaju w listopadzie, nie pożałujesz. Ostatni miesiąc jesieni w ZEA – szczyt sezonu. Infernal ciepła latem, które jest kontynuowane aż do października, zmiękcza chłód w rozumieniu mieszkańców. Turysta z północy powiększonej trzydziestu stopni są uważane za bardzo wygodny dla reszty.

Zjednoczone Emiraty Arabskie w listopadzie

Wszystkim odwiedzającym cały rok można cieszyć się słońcem, jasne niebo, ciepły i łagodny turkusowe morze w ZEA. Pomnożona przez nienaganną obsługę takiego wypoczynku mogą stać się niezapomnianym przeżyciem. Ale najbardziej komfortowe warunki do Północy przyjść do tego kraju w ostatnim miesiącu jesieni. Zwłaszcza można przeżyć całą radość sezonie, jeśli pójdziesz do Dubaju. W listopadzie miejskich cudów miasta można kontemplować żyje, zamiast okien autobusu z klimatyzacją. Dobrze iść, a do atrakcji przyrodniczych – bez obawy, że wystarczająco dużo ciepła słonecznego lub udaru na wycieczki. Jakie są odczyty w listopadzie temperatury dla różnych emiratów? Ras al-Khaimah, Sharjah i Abu Zabi dzień powietrze nagrzewa się do trzydziestu stopni. A w Fujairah tylko do dwudziestu ośmiu. Ale zachodnie Arabskie czuć oddech pustyni, ale dlatego, że jest zimna noc. Termometr spada do siedemnastu lub nawet piętnastu stopni. Wetter Fujairah wygrywa pod względem pogody nocy – nie ma temperatura spada poniżej dwudziestu dwóch.

morze kąpielowy

Który Arabskich nie mielibyśmy przyjść – do Sharjah, Fujairah, Dubaj, w listopadzie będziemy mieć pierwszej klasy wakacje. Ale temperatura wody jest co najmniej w niewielkim stopniu, ale różni się od regionu. Zamiast tego, zgodnie z wód. Na przykład, u wybrzeży Ras al-Khaimah, Sharjah, Abu Zabi, morze jest ciepłe w lecie, bo te są zamknięte arabskie Zatoki Perskiej. Kiedy Plus dwudziestu pięciu stopni, można zrobić długie pływa. W tym samym czasie, na przykład temperatura wody zapewnia odświeżenie po opalaniu. W Fujairah, który znajduje się u wybrzeży Zatoki Omanu, morze jest nieco chłodniej – dwadzieścia trzy stopnie. Ale burze i mętność jest przestrzegana. Jeśli chodzi o opady atmosferyczne, wówczas prawdopodobieństwo nich w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w ostatnim miesiącu jesieni jest raczej niewielki. Dopiero w grudniu, deszcze zaczynają spadać, a najczęściej w Sharjah.

Pogoda w Dubaju w listopadzie

Wspominaliśmy już, że spośród wszystkich poszczególnych emiratów najwyższy zachowanie temperatury. Dlatego, Dubaj, i jest najczęściej odwiedzanym regionem w ZEA. Nawet pod koniec listopada, w przeddzień arabskiej zimie termometr wskazuje dzień tutaj, plus trzydzieści dwa, lub nawet 35 stopni. Więc trzeba wziąć z nakryciu głowy. Warto być i okulary. Po tym wszystkim, choć słońce toczy się po niebie w sumie dziewięć godzin dziennie, to nie zmniejsza jego aktywność. Ważne jest również, aby zabrać na wakacje z kremem ochronnym. Biała skóra cierpi z nadmiaru promieniowania ultrafioletowego bardzo mocno. Parasol byłoby zbyteczne, chyba że jest to słoneczny. Ale oto co trzeba podjąć, zwłaszcza miłośników wieczorne spacery, więc jest to lekka kurtka lub ciepły sweter. Po tym wszystkim, termometr spada w nocy w Dubaju do siedemnastu stopni. W ten emirat najbardziej komfortowe warunki do podejmowania kąpiele morskie. Temperatura wody + 27 ° C

Wycieczki w Dubaju w listopadzie

Powiedzmy: pobyt w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w przededniu zimy nie jest bardzo tanie. Znajdź wycieczkę z „demokratycznymi” cen jest bardzo trudne, chyba że korzystanie z programu wczesnej rezerwacji lub zakupu „Burning” zezwolenie. Koszt wakacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w ostatnim miesiącu jesieni w całej dwadzieścia dwa procent wyższy niż we wrześniu. Jeśli wziąć średnią zwiedzanie Dubaju (dziesięć dni w hotelu z czterema gwiazdkami i posiłków „all inclusive”), to będzie kosztować dwie osoby z sześćdziesiąt sześć i pół tysiąca rubli. Ale można zapisać na słynnych parków wodnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wszakże jeśli plaże zapewniają wszelkie wygody do opalania i temperaturę kąpieli, nie ma potrzeby, aby przejść do uwarunkowanych basenach. Dlatego właściciele waterparks ogłosić rabaty.

Listopadowa Dubai miesięcy wydarzenie

Późną jesienią w ZEA daje możliwość połączenia wakacji na plaży ze zwiedzaniem. W tym dziwnym metropolii jak Dubaj, nawet na wybrzeżu może być główną atrakcją turystyczną. Zwłaszcza jeśli chodzi o plaże, takie jak „Jumeirah Beach Park”, „Al Mamzar” lub Palm plaży następnie Jumeirah, na sztucznych wyspach. Uwaga: są dni, kiedy te przybrzeżne Dozwolona jest tylko jedna płeć. Jeśli temperatura w Dubaju w listopadzie, nie wydaje się zbyt komfortowo na wakacje na plaży, przenieść się do jednego ze słynnych parków wodnych. A jeśli chodzi o wizytę w metropolię z dziećmi, należy złożyć wizytę Dubailand. To miasto jest rozrywka w swoim zakresie daleko omijana „Disneyland”. I dorośli mogą ćwiczyć jazda na nartach zjeżdżać wydmy, czy w grze w polo na wielbłądach. W listopadzie odbędzie się w Dubai International Motor Show w Dubaju Motor Show. A w ostatnim tygodniu miesiąca jest w posiadaniu nie mniej cenne Wystawa Dubai Jewellery Week. Biżuteria na nim można kupić w poniżej cen rynkowych.