685 Shares 4003 views

Dmitry Dyachenko – dyrektor „Radia Day” movie „Kuchnia”

Dmitry Dyachenko – reżyser komedii „Radio Day” oraz popularny serial telewizyjny „Kuchnia”. Twórczy sposób do rosyjskiego filmowca – Przedmiotem artykułu.


Znani projekty

Dmitry Dyachenko – reżyser, którego nazwisko stało się znane publiczności w 2008 roku, po premierze komedii „Radio Day”. W ostatnich latach, pokaz „Kuchnia” zdobyła wielu fanów, że kiedy ten projekt musiał zostać czasowo zamknięty, fani stworzyli stronę internetową, aby wesprzeć jej odnowę. Twórczy sposób bohater tego artykułu, na pierwszy rzut oka rozwija się bardzo dobrze. Dmitry Dyachenko – kierowany przez słynnego serialu. Jednak nie zawsze tak było. Jaki był twórcą popularnych projektów telewizyjnych aż do 2008 roku?

Pierwsze lata w Moskwie

Dyachenko Dmitriy Władimirowicz urodził się w Woroneżu. Tu i ukończył z dyplomem „aktor teatralny i filmowy.” W Moskwie Dyachenko przyszedł w 1993 roku. Początkowo pracował w armii rosyjskiej Theatre. Ale płace aktor ledwo wystarczy na utrzymanie.

Dmitri, jak również wiele innych pracowników kultury i sztuki we wczesnych latach dziewięćdziesiątych pracował na rynku stadionie Łużniki. Następnie osiadł nieruchomości. W tym obszarze, nie mógł zrobić karierę. A ponieważ Dyachenko poszedł na rozmowę w jednym z kapitału spółek meblowych. Tutaj miał więcej szczęścia. Zaczął dobrze zarabiać. Jednak nie sam chleb podawany przyszłego reżysera. Dyachenko zainteresował się mieszkania projektowych. A potem zdecydował się na powrót do zawodu, ale w innym charakterze. Wstąpił kurs reżyserii.

"Radio Day"

Film został zrobiony nie przez przypadek. Dmitry Dyachenko – filmowiec, który rozpoczął swoją karierę od stworzenia kilku projektach niskobudżetowych. Ale idea „Radio Day” pojawił się w plecach w połowie lat dziewięćdziesiątych. To właśnie w tym czasie jeden z przyjaciół studenta wprowadził go do aktorów „Quartet”. Nie było niejasne plan stworzenia filmu z ich udziałem. Z biegiem lat, plan ten stał się coraz bardziej realne. Ale nie udało się wdrożyć go dopiero w 2008 roku.

„Co ludzie mówią o”

Jest to drugi znany filmowy Dyachenko. Komedia została wydana w 2010 roku. Projekt ten, podobnie jak poprzednie ( „Radio Day”, „dzień wyborów”) jest adaptacją jednego z przedstawień „Quartet”. Film opowiada o przygodach czterech przyjaciół, którzy raz wysłanych do Odessy. Ich celem – aby dostać się na koncert grupy „B-2”. Ale na wycieczkę wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń. Jednak nadal spadać bohaterów koncertów filmu „co ludzie mówią o”.

Jako producent „Radio Day” film został wykonany przez Aleksandr Tsekalo. Zaprosił również Dyachenko w projekcie „duża różnica.” Ta praca była bardzo interesująca. Jednak z czasem żart przestał być śmieszny, historie zaczęły się powtarzać, a ocena programu – spadać. A projekt opuścił Dmitry Dyachenko.

„Kuchnia” skierowany przez

Filmowanie serii rozpoczęła się w 2012 roku. Stał się najdroższym spośród podobnych projektów. Koszt każdej serii wynosił 200 tysięcy dolarów. Ale podczas fotografowania serii były tylko w planowaniu, producenta, przede wszystkim ustaw o znalezienie reżysera. Projekt miał być inny od innych na rosyjskiej telewizji. A potem, to potrzebne nadzwyczajne reżysera, który ma doświadczenie w gatunku komediowym. Więc jest Dyachenko Dmitriy Władimirowicz.

Bohaterem tego artykułu nie jest natychmiast przyjął ofertę pracy w takim projekcie. Ale po stworzeniu pierwszej serii, stało się oczywiste, że ranking seria złamie wszelkie rekordy. Pracowaliśmy nad scenariuszem dwóch autorów. Dmitry Dyachenko miał również pracować na wierzchu „kuchni” pewnym doświadczeniem w tworzeniu dialogów. A potem od czasu do czasu, aby dostosować skrypt, żartów wziął na dokładność i zapamiętany na długie widzów czasowych. Wszyscy aktorzy przed filmowania został zmuszony uczęszczać na lekcje gotowania. Reżyser przyznał również później, że praca w serialu „kuchnia” zmienił swoje preferencje kulinarne na lepsze.

„Mamusiu”

W 2015 roku na ekranach kraju rozpoczął serię o młodych kobiet – Ana Julia i Vick. I to seryjny film był całkiem udany projekt, ale dlatego, że w 2016 roku zdecydowano się kontynuować fotografowanie. We wrześniu premiera drugiego sezonu.

Inne filmy Dmitry Dyachenko:

  1. „Szybciej niż u królików.”
  2. „Kuchnia w Paryżu.”
  3. "Wonderland".
  4. "SuperBobrovy".
  5. „Co jeszcze ludzi.”
  6. „Grupa specjalna”.
  7. "End of the World".

Dmitry Dyachenko napisał także scenariusz do filmu „9 maja. Osobisty związek. " Jako producent dokonał w pracach nad serialu „Kuchnia”, „SuperBobrovy”, „Eléon hotel.”