219 Shares 4248 views

Scena na Dzień Matki. Sceny na dzień matki dla dzieci śmieszne

Mama – najdroższy i najbliższa osoba do nas. Ta kobieta dała nam życie, nauczyłem się wiele, wiele rzeczy zachowało. święto szkoła poświęcona matek, powinny być bardzo piękny i zabawy. Dzieci potrzebują, aby pokazać jak bardzo kochają i cenią opieką tych pozornie słaby, ale naprawdę silnych i odważnych kobiet. Program koncertu obejmuje zazwyczaj takie numery jak tańce, pieśni, wierszy. Goście mogą również upewnić się bawić na scenie soul na Dzień Matki. W skrócie, festiwal powinien być zorganizowany w taki sposób, aby zabawa, radość, i to było przyjemne do wszystkich obecnych na sali.

Making pokój powinien być piękny

Przede wszystkim konieczne jest nie tylko do rozważenia różnych scen Dzień Matki. Konieczne jest również, aby myśleć o dekorowanie pokoju. Sytuacja powinna się interesujący, uroczysty, ale dość spokojny. Pokój może być ozdobiona kolorowymi girlandami, flagi, balony, specjalnych lamp, opraw, wiszące na ścianach. Kwiaty i piękne plakaty też nie będzie zbędne. Goście siedzą w pomieszczeniu, w oczekiwaniu na nadchodzące wakacje, można włączyć i bardziej delikatna muzyka.

Gdzie rozpocząć program koncertowy?

Skrypt sam w sobie powinien być bardzo dobrze przemyślane. Zacznij święto może być, na przykład, piękna piosenka o mojej matce. Po tym zwykle są słowa czołowego powitanie i mowy wstępnej. Muszą powiedzieć, że moja matka – najważniejszą osobą jest nasz anioł stróż, pielęgniarka, doradca i wiernym przyjacielem.

Sceny na Dzień Matki musi być wesoło

Następnie można przystąpić do głównej części programu koncertowego. W dalszym ciągu będzie, na przykład, po krótkiej, lecz wesołego sceny na Dzień Matki. Faceci mogą odgrywać Mom rozmowę i syn. Istotą dialogu jest to, że dziecko prosi o coś, żeby go kupić. Mama zastanawiała się, co chce syna. W odpowiedzi słyszy słowo „cukierków”. Mama przeciw, bo dziecko będzie psuć apetyt. To z pewnością oferuje coś innego dla syna mówi jej, „innego cukierka”.

A oto kolejna zabawna scena jest krótki na Dzień Matki. Tutaj publiczność jest pokazany już rozmawiać z papieżem i jego syna. Ojciec prosi dziecko, gdy matka była w stanie dowiedzieć się, że maluch nie iść umyć rano. To dziecko daje odpowiedź zwięzłą i zabawny: „Zapomniałam, że trzeba mokre mydło”.

Sceny Dzień Matki – Dowcipy numery koncertowe, uplifting dla wszystkich gości festiwalu, wywołać uśmiech i rodzaj radosnego śmiechu. Po wykonaniu miniatury nie zapomnieć o wysokim profilu przyjazne powitanie – „Mamo, kochamy cię bardzo!”

Bez ciekawych konkursach – wszędzie!

Dzień Sceny dziecięce matki jest najlepszym towarzystwie wesołych gier. Na przykład, można spędzić zabawa konkurs o nazwie „Znajdź moją matkę.” W tym celu każda partia dziecko z zawiązanymi oczami. Na scenie podniesiony dzieci mama. Są one na równi. Każde dziecko musi znaleźć jego dotyk matki.

Kolejny konkurs – piosenka. Wiodącym przypomina o tym, jak dzieci w bardzo młodym wieku, byli zadowoleni śpiewa kołysanki matek. Jednak wiele lat minęło, a teraz nadszedł czas na dzieci, aby śpiewać pieśń najważniejsze kobiety w jego życiu. Niech dzieci będą konkurować, pamiętając słowa słynnych arcydzieł muzycznych poświęconych matek.

Gdy konkurs się skończył, i można przejść do następnego etapu programu koncertowego. Sceny dziecięce Dzień Matki ponownie kontynuować uroczysty wieczór. Więc co jeszcze pokazać te obecne w oczach publiczności zapalił się, a jeszcze bardziej się ucieszyła?

Bajki przyjść na wizytę i mamusie!

Sceny Dzień Matki może być tak samo zabawne, ale również bardzo nietypowe, oryginalne. Mogą używać znaków fantazji. To sprawi, świąteczną atmosferę w znacznym odrobinie szczęścia i ciepła, zanurzając pokój gości w magiczny świat dzieciństwa.

Tak więc, scena na Dzień Matki może być coś takiego. Pod zabawy głośnej muzyki na scenie biegnie Carlson. Bohater wita gości i wypowiada życzenia świąteczne. Następnie Carlson zachęca dzieci do tańca. Dzieci wykonują "Boogie Woogie".

Carlson ma do zaoferowania o wiele bardziej zabawne gry wszelkiego rodzaju. Na przykład, dzieci wraz z matkami mogą próbować odgadnąć kilka zagadek tematyczne.

Na przykład: Perełki na sznurku – do wszystkich smaków. Jaka jest biżuteria mojej matki? This … (kulki).

Lub mama gotuje nam kolację. Wszyscy właśnie tam. Mama gotowane nam pyszne i zdrowe … (zupa).

Te zagadki nie są trudne wymyślić. Przy odrobinie wyobraźni, Carlson i dopingować uczestników i gości.

Wiersze są wymagane

Sceny Dzień Matki – śmieszne numery koncertowej. Ale w międzyczasie, konieczne jest, aby wstawić wiele pięknych wierszy.

Zadedykować matkami słodkie i miłe słowa. Nie zapomnij o poemacie dla swoich dziadków. Wszakże – Twój ulubiony mama kochana mama.

Wiersze można skomponować samemu, i można znaleźć odpowiednie w obecnej literaturze. Na przykład:

Znać swoją babcię

Bardzo kocham.

Mama moja mama,

Jesteś niby wszyscy ludzie!

Oto kolejna wersja poematu dla babci:

Gratulacje mama dziś z doskonałego wypoczynku.

Babcie, po prostu wszystko życzę szczęścia!

Kochaj vnuchatok więcej niż ktokolwiek inny.

Cóż, uwielbiam Cię! Jesteśmy dzieci!

Ale przykłady wierszy dla swoich matek, wyrażających całą swoją czułość, opiekę i miłość:

Idź po całym świecie, choć!

Lepiej mama tam na świecie!

Ręce – najbardziej rodzimy,

Oczy – drogie!

Kochamy Was, naszych matek,

Choć istnieje też uparty,

Smucić cię w czasach,

Ale stoisz za górą.

Nie obrażaj się na nas,

I odpuść nam spróbować!

lub:

I ściśle i czuły –

To jest nasza matka.

I jak tylko rosnąć,

Również ten obóz!

więcej:

Najlepszy przyjaciel zawsze dla nas –

Mamusiu droga.

Zawsze będę z tobą

W pobliżu drogi!

W skrócie, podnieś piękne słowa. W odpowiedzi, widać delikatny, miły uśmiecha matki, szczęśliwe i wesołe oczy, poczuć ich wdzięczność.

Licealiści mogą pokazać „dorosłą” sceny

wszystko wydaje się być jasne, z dziećmi. Cóż, co można wymyślić, na przykład przyszłych absolwentów na Dzień Matki? Sceny dla uczniów szkół różnią się w specyficznym poczuciem humoru. Można pokonać temat pierwszej miłości.

Załóżmy, że na scenie są matka i córka. Mama stara się wytłumaczyć córce, że dziś jest to niemożliwe do zrobienia bez wyższego wykształcenia. Młoda dziewczyna nie rozumie, bo ona przychodzi do domu tylko do snu. W ciągu dnia spędza czas z przyjaciółmi wieczorem relaks w dyskotekach. Zwłaszcza, że jest już „dorosły”, bo ona ma chłopaka.

Mamo, oczywiście oburzona. Dlaczego musiała się nauczyć o tym wydarzeniu trwać? Mimo to matka i córka muszą być najlepszymi przyjaciółmi! Zwłaszcza, że dziewczyna ma tylko 15 lat!

Córka płacze z wielką miłością, że nie była już dzieckiem, że czerpie wskazówki nie są konieczne. W rezultacie, postanawia: jej matka nie jest konieczne! Dziewczyna idzie do łóżka. Kurtyna zamyka.

Kolejny akt. Córka budzi się i nie może dowiedzieć się, gdzie ona jest. On na scenie pojawia się nauczyciela z domu dziecka, nazywając ją na śniadanie. Dziewczynka wyjaśnił kobiecie, że dużo i miał walczyć z moją matką stracił ją, że nie doceniam to, że zapłacił jej trochę uwagi. Bohaterka zaczyna modlić się do Boga, że jej własna matka szybko znalazł ją.

W tym celu dano kilka zadań. Wraz z innymi „sierocińcu” bawi piękne tańce, śpiewać, czytać wiersze. Można również zorganizować specjalny konkurs – wyciągając z „czarna skrzynka” znaków kartonowych, dziewczyna powinna wywołać moja mama dobre słowo, to jest dla nich i startów. Kurtyna ponownie wzrosła.

A teraz – trzeci akt. Po przeszły testy ostatecznie odpuszczone córkę! Ona budzi się z krzykiem: „Mamo, przepraszam!”, Skoki na kanapie i patrząc dookoła. Matka przychodzi i uspokaja go. Dziewczyna przeprasza ponownie, deklaracja miłości, mówi wiele ciepłych słów. W odpowiedzi, moja matka życzy jej powodzenia w przyszłości z chłopakiem, i wyjaśnia, że zawsze będzie w stanie zrozumieć i utrzymania. W tym kurtyny zostanie ponownie zamknięty pod oklasków.

Wszelkie takie sceny – zabawa. Dzień Matki są bardzo pasuje, przypominając, i matek, i młodszego pokolenia, że zrozumienie zawsze można znaleźć! Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że wszyscy kochamy siebie, a reszta – nonsens!

Koniec wakacji – ostateczna piosenka

Mini sceny Dzień Matki pokazują, wiersze czytać, wypełnione tańcem … Możemy dać tylko małe prezentiki hug matkom, całują je i życzę im wielkie szczęście, dobre zdrowie i wieczną miłość.

I wreszcie finał! Wszyscy uczestnicy są zobowiązani iść na scenie śpiewać ostatnią piosenkę na koncercie. Wybrać właściwe słowa. Zaśpiewaj to ze szczególnym inspiracji! Wasze matki i babki na pewno to doceniają! Może to nie ma wątpliwości!

Dbać o ich matek!

Humorystyczne skecze dzień matki, dobre wiersze, piosenki i konkursy, kostium i akrobacje – to wszystko przyniesie większość rodzimych ludzi na świecie przyjemność!

Nie zapomnij, że trzeba kochać, doceniać i szanować. Nasze matki – tych, którzy nigdy i nikt nie może zastąpić w naszym życiu. Daj im miłe wakacje – więc dać im dobry nastrój i wiele przyjemnych emocji!