505 Shares 5335 views

Top anime o przestrzeni

Chcesz oglądać anime o przestrzeni? Fantasy jest bardzo wszechstronny: od zabawnych przygodach myśliwych cudzoziemców i międzygalaktycznych przestępców w Star Wars wyposażonych robotów lub zwykłe codzienne życie astronautów. Każdy będzie mógł znaleźć show dla każdego. Prezentujemy Top 5 najlepszych anime o przestrzeni.


"Cowboy Bebop" (1998)

Detektyw, noir, western, a wszystko to w przestrzeni! Na pierwszy rzut oka, anime o łowców głów niczym niewyróżniające się, ale historia czterech towarzyszy podróży i psa nie jest daremny w pierwszej kolejności pobiera wszystkie rodzaje oceny. W rzeczywistości „Cowboy Bipop” – to anime o przestrzeni, które można naprawdę kochać. Humor nie jest nieaktualne nadal przyjemny dźwięk, a zwroty akcji i odwraca niewiarygodnie ekscytujące obserwować.

Firma na statku o nazwie „Cowboy Bipop” skradziony się bardzo dziwnie: byłego oficera z Ganimedesa z cybernetycznej protezy zamiast ręki i Dzhet Blek Spayk Shpigel – były przestępca i mistrz sztuk walki, wielki pilota i strzelca. Według Spike, nienawidzi trzy rzeczy: zwierzęta, dzieci i kobiet. Nic więc dziwnego, że to właśnie te znaki będą rozcieńczone przez bliskiego grupą przyjaciół.

"Space Brothers" (2012)

Zakurzone drogi odległych planet idź, dwaj bracia wędrują astronautów. Nawet jako dziecko, że widzieli UFO i wybrany, aby stać astronauci. I młodszy brat podszedł pewnie do celu, ale starszy w chwili zapomniał marzenie z dzieciństwa. Ale nie wszystko jest jeszcze stracone, ponieważ uparty człowiek może postawić nowy cel i sukces.

To anime z subtelnym humorem opowiada o ludziach, aspirujących do snu, a ten sen – przestrzeń. Dni tygodnia astronauci, szkolenia, badania, podróże kosmiczne – wszystkie te elementy jednego z najlepszych anime o przestrzeni dzisiaj.

"Wędrowcy" (2003-2004)

Pewne zamieszanie pierwsza seria może być mylące, aby spodziewać się poważnych anime o przestrzeni, ale w rzeczywistości „Wanderers” – jeden z najbardziej realistycznych serii o powierzchni dzisiaj. To nie musi międzygwiezdne podróże, humanoidalne roboty, obce imperia i Star Wars. A fabuła tej historii nie chodzi o bohaterów, astronautów, odkrywania nowych planet, ale robotników banalne, codzienne rozwiązywanie problemów poważne problemy przestrzeni gruzu.

Jest to głębokie i przemyślane anime ukazuje nie tylko losy bohaterów, ale również rodzi poważne problemy globalne. Czy ludzkość będzie osiągnąć sukces w przestrzeni kosmicznej? Czy muszę wydać ogromną ilość zasobów? W serii, wiele odniesień do rzeczywistych wydarzeń, ważnych dla rozwoju przestrzeni: pionierów kosmicznych wspomniano, pierwszy lot w przestrzeń, lądowania na Księżycu, na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Dobry przedstawiono problemy, które mogą pojawić się w przestrzeni, takie jak choroba, grożąc astronautów.

"Mobile Suit Gundam" (1979-1980)

„Mobile Suit Gundam” – to nie tylko anime o robotach i przestrzeni, jest to epoka w japońskiej branży medialnej, który zajmuje 4 miejsce na liście najlepszych anime wszech czasów. Ten wszechświat odsłonić seriale, filmy fabularne, gry i mangi.

Akcja toczy się w odległej przyszłości, w fikcyjnym świecie. Głównym tematem franczyzy – brutalność wojny i losy młodych ludzi, którzy są wciągnięci wbrew ich woli.

"Space Dandy" (2013-2014)

Uzupełnia naszą listę najlepszych anime o przestrzeni fantastycznej komedii „Przestrzeń Dandy”. Ta seria o przygodach Dandy – Alien Hunter, przedstawiciel rasy kota meow z Betelgezy i robota o nazwie Darling. Pojedyncze fabuła w serii nie każdy problem to mała oddzielna historia.

Główny bohater – Dandy – humorysta, widoczny, kobieciarz i stary. On odkrywa nieznaną planetę w poszukiwaniu nowych form życia, które powinny być dostarczone do Centrum rejestracji. Ale Dandy nawet nie podejrzewają, że prawdziwe polowanie prowadzone jest przez niego.