807 Shares 1462 views

Wymiana szyby rękami.

Czy nadal wierzy, że zastąpienie szkła z rękami ciężkich aktywności?

Powiem wam jak wymienić szybę z pęknięciem na nowy. Ten typ działa najlepiej jeśli jest ona wykonywana na idealnie gładkiej i równej powierzchni, o ile oczywiście jest to możliwe. Dla tej pracy, musimy następujące narzędzia: wąski dłutem, specjalny uszczelniacz do wykonywania prac szklane, mały młotek (małe gwoździe), budowa centymetrem, ołówek, pusty arkusz papieru, na którym później będzie musiał zanotować wielkość szkła i małych gwoździ do kulek. Rip listwy przyszybowej łagodnie i dokładnie usunąć z szyby. Więc gdzie było szorować brud szkło. Kiedy to wszystko jest zrobione, bierzemy kawałek papieru, ołówek i centymetrem i rozpocząć budowę, czego potrzebujemy vymeryat szkła. Kiedy szkło zamerke należy dokonać odpisu około 1mm.

Na przykład: jeśli masz kieliszek 90,1h90,1 zobaczyć można dostać to, czego potrzebujemy szkła o wymiarach 90×90 cm Uwaga.! Należy pamiętać, że jeśli krajowe klimatyzatory są wbudowane w ramy okienne (czy okna plastikowe, drewniane lub regularne) powinny nadal być zaufany profesjonalistom. Na przykład firmy, które są zaangażowane w montażu okien i demontaż starych okien (i otworów okiennych). Jednak w tym artykule zakłada się, że wbudowane w klimatyzatory w oknach nadal nie mają obecne.

Dlatego po masz wszystkie pomiary i masz nową szybę, można zainstalować go w ramie. Ale zanim włożysz nową szybę w ramie najpierw trzeba zdać specjalny uszczelniacz rowek. Gdy przedmiotem uszczelniacza do rowka delikatnie ustawienie szyby na swoim miejscu oraz przycisk lekko. Dla zgrubienia przyjąć i przybijając ją na miejsce. Ale gwoździ koralik nie powinny być stare gwoździe, który był przybity i nowych. Po zakończeniu instalacji ramkę w miejscu, gdzie było wcześniej, o ile oczywiście, że ją zastrzelił.

I to samo można zrobić z resztą ramki, które są w mieszkaniu, biurze lub domu kraju.

Mam nadzieję, że za właściwą odpowiedź w swoim artykule w kwestii zastąpienia szkła z rękami.