896 Shares 7075 views

Lek „Limfomiozot”. Opinie. Wskazań. instrukcja

Lek „Limfomiozot” wpada funduszy kategoria gomotoksicheskih. Lek ma działanie immunomodulacyjne, drenaż limfatyczny, działanie przeciwzapalne i detoksykacji.


Lek „Limfomiozot” (oceny ekspertów potwierdzić) podczas penetracji ciała stymuluje przemianę poprawia limfadrenazh z tkanek, węzłów chłonnych zwiększa zdolność bariery, a także zwiększa usuwanie z środowiska pozakomórkowego do substancji toksycznych. Ponadto, lek zwiększa absorpcję w tkankach innych leków. Pozwala to nie tylko na zmniejszenie dawki innych leków, ale również w celu zmniejszenia ich toksycznych skutków w organizmie.

Lek „Limfomiozot” (Opinie lekarzy sugerują go) jest skuteczna w chorobach powikłanej niedoborem immunologicznym w limfatiko-niedorozwój i wysiękowe-niebieskiego języka skazą. Poprzez wskazanie dla leku obejmują różne zakaźnych (tonzillogennaya, gruźlicy, etc.) i środków odurzających. Obowiązujące środki „Limfomiozot” w migdałki, obrzęk okołonerwowe, przewlekłe zapalenie migdałków, mezoadenite. Lek jest wskazany dla pacjentów z cukrzycą, powikłań polineuropatia limfatizme (w tym słoniowacizny).

Skutecznym lekiem „Limfomiozot” (odpowiedzi pacjentów i lekarzy potwierdzenie informacji) dla dysbioza, choroby skóry (endogenne zapaleń skóry, neurodermit, wyprysk).

Lek podaje się podczas cewnikowania serca, obrzęk nerek, złośliwe i łagodne patologie. Wyświetlanie leki i somatyczne zaburzenia osobowości, zespół asteniczny-neurotyczny, upośledzenie rozwoju umysłowego, osłabienie. Środki przewidziane dla obrzęku limfatycznego (po operacji mastektomii i innych, po urazach).

Stosowanie leku „Limfomiozot” (przeglądy pozwalają lekarzom, aby taki wniosek) może być krokiem w leczeniu chorób nosogardzieli przewlekłym przebiegu.

Tabletki są doustnie lub podjęzykowo (pod językiem).

Medycyna „Limfomiozot” dzieci (odpowiedź od lekarzy zjednoczeni w tym) do dwóch lat, jest bardziej celowe powołać w postaci kropli. Dawka w tym przypadku – nie dzień więcej niż trzy razy w trzech lub pięciu kropli. Od dwóch do sześciu lat przygotowań jest zalecany w dawce 7-8 nie spadnie więcej niż trzy razy dziennie. Z sześciu lat dawkę ustalony dorosłych – do dziesięciu, piętnastu kropli dwa lub trzy razy dziennie.

Tabletki mogą być rozpuszczone w pięciu lub dziesięciu ml wrzącej wody.

Lek „Limfomiozot” wziąć przed posiłkami przez trzydzieści minut. Dozwolone odbiór i godzinę po jedzeniu. Dawka lekarz może być również rozpuszczony w 250 ml wody i pobieranie niewielkich łykami w ciągu dnia. W tym rozwiązaniu powinna opóźnić w ustach przed połknięciem.

Preparat „Limfomiozot-H” dostawowe, domięśniowe, okołostawowych, śródskórne, dożylne, podskórne.

Dawka dla dorosłych – jedna ampułka raz – dwa razy w ciągu siedmiu dni. Gdy ostry przebieg choroby może być wprowadzenie ampułki dziennie (lub co drugi dzień).

W Pediatrics (wzór stosowania u dorosłych) od urodzenia do roku służy do jednej szóstej ampułki, z jednego do trzech lat – o jedną czwartą, od trzech do sześciu lat – połowa ampułkach. Z sześciu lat dawkowania jest taki sam, jak u dorosłych.

Lek „Limfomiozot” jest przeciwwskazany w nadczynności tarczycy, tyreotoksykozy.

Informacje na temat stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią nie wystarczy. Krawat z przydatności leku w tych okresach są ustalane wyłącznie przez lekarza.

Preparat „Limfomiozot” można stosować z innymi lekami.

Leki nie powinny być podejmowane bez nadzoru lekarza.