180 Shares 5398 views

Władimir Rakowski: biografia i zdjęcia

Władimir Rakowski – znany rosyjski psycholog z wieloletnim doświadczeniem. W chwili obecnej, najbardziej znany jako założyciel serwisu oraz szeregu szkoleń poświęconej kobiecej Stervologiya.

Biografia psycholog

Władimir Rakowski posiada stopień naukowy w dziedzinie technicznej. Ukończył studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Moskiewskiego. Jego specjalność – psychologiczne diagnostyka i terapia.

Jego kariera rozwinęła się w różnych gałęziach przemysłu. On stworzony i zarządzany kilka firm konsultingowych i firm, działał jako konsultant biznesowy. W ostatnich latach skupił się na pracy indywidualnej i grupowej psychologicznej. Obecnie stała się znana jako wiodący warsztatów z zakresu teorii i praktyki psychologii osobowości i relacji.

Gdy ta jest oficjalnym wyspecjalizowany profesjonalny ratownik rosyjskiego Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych.

szkolenia autorskie

W ostatnich latach popyt na szkolenia do authoringu, który przygotowuje i prowadzi Rakovskiy Vladimir. Większość z nich poświęcone są Stervologiya. Termin ten ukuł i aktywnie stosuje.

Najpopularniejsze zakupione szkolenia „Stervologiya: Jesteś najbardziej urokliwy i atrakcyjny”, „Stervologiya: Jak leczyć siebie i ludzi”, „Stervologiya: Droga do sukcesu, czy między nami dziewczynami.” Równolegle rozwija szczegółowe kursy psychologiczne, kursy mistrzowskie na Stervologiya.

Władimir Rakowski regularnie bierze udział w programach telewizyjnych i talk show poświęconych relacji osobistych, pomagając ludziom, którzy znaleźli się w poważnych schorzeń psychicznych.

Stosunek do pracy

Jego nastawienie do pracy, Vladimir Rakowski wielokrotnie wyraził w wywiadzie i na łamach swoich stronach. Psycholog uważa, że technologia stworzyła pewną życie. Jednocześnie nie zrobił tego w żaden sposób nie nakłada. Nie dać jakieś rady i sugestie, jak to powiedział to zrobić ludzie sami.

Jego głównym zadaniem widzi pomóc w formułowaniu odpowiednich podstawowych kwestii życiowych, które mogą pomóc ustalić życie osobiste.

Ta osoba nie otrzyma konkretnych gotowych receptur, jak zmienić swoje życie. Po wszystkich przypadkach są bardzo indywidualne. Ostatecznie, każdy musi znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich własnych.

Jak Stervologiya?

Psycholog Władimir Rakowski zapewnia, że trening jego autora do 5 tygodni Stervologiya zaoszczędzić od większości problemów w życiu osobistym.

Wszyscy uczestnicy szkolenia, aby przejść wraz z guru pięciu krokach. Każdy z nich składa się z trzech sesji, które odbywają się w godzinach wieczornych. Pierwsze dwie sesje treningowe, w których badania teoretyczne połączone z praktyczną. A następnie w każdy piątek specjalne wydarzenie, które rozpoczyna się o godzinie 22. Odbywa się w wolnej i łatwy atmosferze.

Na początek, mówi Rakowski, trzeba opanować pierwszy etap Stervologiya. Każdy uczestnik szkolenia, aby dowiedzieć się, w jaki sposób odnosi się do siebie i otaczających ludzi. Konieczne jest stworzenie silnej relacji między kim jesteś teraz człowiekiem, a tak, to na jakiej podstawie są osobiste relacje. Zdecydować, jaką rolę masz do odegrania w tym życiu, i dlatego wszystko idzie nie tak, jak chcesz, to czy może go zobaczyć. Ważne jest, aby dowiedzieć się, jak wybrać odpowiednie role dla uzyskania pożądanego rezultatu, do człowieka zachowują się zgodnie z oczekiwaniami i chcą. W praktyce opanować kilka podstawowych ról – dziewczęta, dziewczęta i kobiety.

Drugi etap szkolenia poświęcona jest zdolność autora stać się najbardziej urocze i atrakcyjne w świecie. W ramach części praktycznej warsztatów wielka wagę przywiązuje się w tajniki idealnej figurze, a sztuka staje się najbardziej atrakcyjne.

W trzecim etapie, Władimir Rakowski, biografia jest ściśle związane z psychologią, uczy jak manipulować ludzi. Idąc za radą guru, każda kobieta uczyni jej beau automat ładnie dbać o siebie, dają drogie prezenty i opieki. Część praktyczna seminariów poświęconych listwy z tworzywa sztucznego, sztuce uwodzenia i techniki datowania.

Czwarty etap jest panem sam nazywa się: „Jak uwieść, zakochać się i trzymać ludzi z nim.” Dzięki wiedzy uzyskanej w tym kroku będzie można zbudować harmonijną i szczęśliwy związek na długie lata.

Ostateczna, piąty etap szkolenia pomaga rozwiązać najważniejszego i trudnego problemu. Poślubić mężczyznę swoich marzeń. A nie tylko grać sam ślub i żyć razem szczęśliwie przez wiele lat.

Torf specjalista

Powinieneś wiedzieć, że nie tylko dobrze znany psycholog i trener osobisty nazwie Władimir Rakowski. Specjalista w darni i słynny radziecki naukowiec znany pod tą samą nazwą.

Vladimir E. urodził się w 1900 roku w Imperium Rosyjskim. Urodził się w Moskwie. Jego nazwisko jest znane wszystkim osobom zaangażowanym w chemii. Stał się doktor nauk chemicznych, co odpowiada członek Akademii Nauk Białoruskiej SRR.

Biografie naukowców

Rakowski otrzymał klasyczne wykształcenie na Uniwersytecie Moskiewskim. Jego ukończył tuż po wojnie domowej, w 1925 roku.

Władimir Rakowski rozpoczął karierę specjalista pracujący w Instytucie torfu. Przed rozpoczęciem II wojny światowej doszedł do stanowiska zastępcy dyrektora. Miejsce w Akademii Nauk Białoruskiej SRR było tylko w 1940 roku. W latach wojny kontynuował studia strategiczne znaczenie dla zasobów kraju – torf. W 1942 roku został powołany na stanowisko dyrektora Instytutu. Dzięki 12-letniej przerwie, pracował na czele instytucji aż do 1963 roku. Oraz w okresie od 1949 do 1960 roku kierował laboratorium w tym samym instytucie.

Równolegle, kierownik Zakładu Technologii Chemicznej torfu Władimir Rakowski. Profesor pracował w Instytucie torfu w Moskwie.

Na 63 lat, opuścił kierownictwo instytutu torfu przeniósł się do Instytutu Politechnicznego w Kalinina. Dziś jest Politechnika Twer państwa. Rakowski następnie kierował Katedrą Chemii. Po pięciu latach spędzonych w Kalinin, bohater tego artykułu powrócił do stolicy.

Od 1970 roku, mimo podeszłego wieku, w tym samym wieku jako wieku kierował laboratorium chemii torfu w metropolii oddziału Instytutu Badań Naukowych All-Union przemysłu torfowego. W tej instytucji prowadzi do późnej starości, a 79 lat.

Obrady Rakovski

Do dziś Rakovsky jest uważany za główny specjalista w dziedzinie chemii, nowatorskie badacza i chemicznej obróbki torfu. W całej karierze naukowej jest autorem około 300 artykułów w czasopismach naukowych i popularnych wydała kilkadziesiąt monografii, stał się współautorem wielu podręczników dla szkół, poświęconych zagadnieniom chemii. Wykonywane dyrektor naukowy prawie pięćdziesiąt lekarze i kandydaci nauk.

Dwa z jego fundamentalnej pracy ujrzał światło w 1949 roku. Ten „Ogólne chemiczne technologia torf” oraz „Chemistry and Technology smoły pierwotne z torfu.” Dziesięć lat później opublikował traktat zatytułowany „Chemia procesów gorączkotwórczych.” Równie ważne jest uważane za pracę „Chemia i torf Genesis”, który został opublikowany w 1978 roku.

Zainteresowania badawcze

Badania Rakovski pokrycie najbardziej różne obszary. Oprócz studiowania genezę paliwa, jest ona głęboko badane aspekty technologiczne i teoretyczne procesów gorączkotwórczych.

Politechnika Instytut w Kalinin studiował teorię koksowania i rozwijać możliwości wykorzystania torfu oraz produkty pochodzące z ich przetwarzaniem do bezpośredniej redukcji rudy żelaza.

Wiele z jego prac zostały poświęcone badaniu procesów obróbki termicznej torfu. Mają prawo do rozszerzenia zakresu stosowania tego minerału w nowoczesnym przemyśle. Badania Rakowski ostatecznie stały się podstawą do badania właściwości torfu i jej produktów. Wiele z nich w dalszym ciągu aktualne do dziś.