633 Shares 5849 views

Dzianiny kapelusz, szprychy Stocking – modna sukienka!

Cap-pończocha jest bardzo modne, jest wygodny w noszeniu. Dzianina produkt jest dość łatwe, jak fit-cap hodowli szprychy w linii prostej. Nie ma potrzeby, aby utworzyć zaokrąglone linie, które wymagają ścisłego przestrzegania wzorca i dodawania odejmowanie pętli. Kolejne konkretne produktów, a także stworzył własny – oszczędności finansowe. A takie rzeczy jak masz, nikt nie będzie się więcej, w przeciwieństwie do zakupu.

Trochę o kombinacji kolorów

Tworząc ten produkt, możemy pokazać wyobraźnię i połączyć je zgodnie z ich preferencjami. Dziewczęta i kobiety ekstrawaganckie mogą tworzyć kapelusz z przędz o różnych barwach, je naprzemiennie. W ten sposób problem zostanie rozwiązany, a jeśli nie wiedzą, co zrobić z resztkami przędzy, uczynić z nich nakrycia głowy, zwany cap-pończochę. Szprychy dopasować najpierw odpowiednią liczbę rzędów w tym samym kolorze. Następnie zwrócił się do dziania jest po prawej stronie, zajmuje drugą piłkę. Poprzedzających i następujących nici skręcone w pierwszym cyklu pętli. Nadal nie będzie postrzegane jako składniki sieciujące to pójdzie na szwie. Ale vesolenkaya cap-obsady (żeński). Igły na drutach to szybko, dzięki czemu można rozpocząć już teraz.

Wykonujemy obliczenia i zacząć dziewiarskich

Przede wszystkim trzeba wykonać niezbędne obliczenia. Po pierwsze, musimy zmierzyć objętość głowy i zapisać ten numer. Załóżmy okazało 58 cm Teraz trzeba wybrać 30 pętli i dzianiny 5 cm gumką, tym samym numerem. – Podstawowy wzór. Proste obliczenia pomogą Ci zrozumieć, jak wiele jest pętle 1 centymetr. Ważne jest, aby ostrzec tych, którzy widzieli w czasopisma lub innej publikacji dokładnie tej samej przędzy i igły, podnieś tyle pętle, jak wskazano w publikacji. Przecież każdy ma inną gęstość drutach. Ktoś zdobędzie 100 pętle, a druga będzie musiała zwiększyć ją do 110, tak, że produkt nie był mały czy duży.

Na przykład, w 1 cm w wyniku czego otrzymano 1,8 pętle. Rozwiązać prosty przykład 1,8h58 = 104,4. Następnie należy wybrać 104 dla produktu podstawowego lub 105 pętli. Przed jak zawiązać szprychy cap-pończochy, dokonaliśmy niezbędnych obliczeń i zrozumiał, ile pętli wzmocnienia. Teraz możesz być pewien, że w końcu procesu dziania nie będą rozczarowani ze względu na fakt, że produkt nie działa od wielkości.

dzianiny cap

Gdy pożądana liczba pętli wpisane, można rozpocząć drutach gumkę. Ten wzór pomoże czapka ruszać, a nie przesuwane. Spektakularne wygląda guma 2×2, gdzie 2 pętle dzianiny szmer, potem przednie, potem znowu źle. Kolejna zmiana rząd pętle. Gdzie były galon, provyazyvaem twarzy i vice versa. Zawsze wyjąć pierwszą pętlę, a ostatni provyazyvaem źle. Następnie krawędzie są rovnenko bez grudek. Szerokość gumy zależy od chęci. Dalsze dzianiny wybrany haftowania wzór lub twarzy, jest łatwiejsza.

Określić długość

Teraz należy zdecydować, jak długo będzie CAP-pończochę. Szprychy można połączyć je w taki sposób, że jest nieco lub znacznie niższe szyi. Jeśli jest to nieco poniżej niej, po podłączeniu do łaskawej linii internetowych, począwszy od każdego osobistej serii o tej samej liczbie pętli provyazyvat 2 razem. Następnie zamknąć pętlę i na przodzie i na złe rzędach. Gdy pozostałe 7 pętle provyazyvaem razem ostatni pętla zamknięta.

Jeśli chcesz długiego hat-pończochę, jak Pinokio, konieczne jest najpierw na papierze narysować część malejąco z kapelusza, a następnie po upływie określonej liczby wierszy, według wzoru, provyazyvat 2 pętle wzdłuż każdego boku. Ukończyć produkt, jak również.

Jak na drutach czapkę-pończocha przemówił do jej wizerunku obnosił

Powiązane rzeczy ujawniać zdolności twórczych craftswomen. Romantyczny charakter może również chcieć vyvyazat bok kołpaka tutaj jest serce, jak na zdjęciu. Następnie wynik jest deseniem szprychy cap-hodowlanej. Schemat dziania upraszcza tworzenie wzorca. Nawiasem mówiąc, igła może stworzyć dowolny obraz, nawet vyvyazat portret ukochanej. Aby to zrobić, należy zrobić zdjęcie z nim i wyłożony ołówkiem i linijką na pasach poziomych i pionowych, aby uzyskać małe kwadraty o boku około 0,5 cm kwadratowych każdy. – pętlę. Zacznij od niższych, zmieniając kłębuszków, w zależności od kwadratu koloru w obrazie.

Jak dla serca, będzie zmieścić się w jeden kolor, a sam cap – inny. Wygląda piękne białe i różowe kolory. Na przykład, biały kolor samego płótna. Dziania tej nici, podejść dolny rząd – końcówkę serca. Jak pokazano na rysunku, pierwsze (na przykład, różowy nici) provyazyvaetsya jednej pętli. Różowa nić raz przeplata się z bielą, a następnie do końca białej przędzy dzianiny. Gwint ten sam kolor i następnego rzędu jest dziana pętle kordonek. Jeśli chodzi o rysunku, provyazyvaem 3 pętle z przędzy różowy, symetrycznie, że jeden, jesteśmy wiązana na przedniej stronie. Kolejny wiersz provyazyvaetsya przez 5 pętli przędzy różowym w drugim – 7. Wszystko to jest całkowicie jasne, na tym schemacie.

Oto jak drutach szprychy hat-hodowlanej. Gotowy produkt szyć i nosić z przyjemnością!